Casey Phu - Jayden Curry

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
panaszkonyvj.png

Neved: Casey Phu
Játékos(ok) neve: Jayden Curry
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Garázst nézegettem fegyórakitól nem messze , egyszercsak jött és elkezdett lőni semmi felszólítás, semmi.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Semmi jelzés, felszólítás nem volt. Fegyóval a kezébe érkezett.
 

Hans

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Szia. Tőlem is kaptál bár én csak figyelmeztőt lőttem melléd a földre még előtte. Körözgettél fegyverropogás közepette, azt hittük valami ellenséges szervezet jött lootolni vagy megfigyelni maszkba.
Egyébként akkor hajtottál el amikor mi is, megvártad a végét vagy nem tudom :D
 

Márk

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Egyrészt nem haltál meg így már alapból nem lehet DM.
Fegyverraktár körül körözgettél folyamatosan, figyeltünk téged. Rádióztak hogy megáltál raktár mögött mikor oda értem megláttalak maszkban. Ahogy elővettem a fegyvert elhajtottál, ha megáltál volna akkor nem lövök de így ebben a szituációban nem fogjuk nézegetni egy fegyverraktár rablás közben hogy te körbe körbe motorozgatsz maszkban. :)
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Egyrészt nem haltál meg így már alapból nem lehet DM.
Fegyverraktár körül körözgettél folyamatosan, figyeltünk téged. Rádióztak hogy megáltál raktár mögött mikor oda értem megláttalak maszkban. Ahogy elővettem a fegyvert elhajtottál, ha megáltál volna akkor nem lövök de így ebben a szituációban nem fogjuk nézegetni egy fegyverraktár rablás közben hogy te körbe körbe motorozgatsz maszkban. :)
Már bocs de ha előkapja valaki a fegyvert, nekem úgy tanították gyorsan hajtsak el, kezedbe fegyóval hajtottál oda. Azt hogy előtte volt-e lövés nem láttam, zenét hallgatok közbe.
 

Ascel

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
-
Már bocs de ha előkapja valaki a fegyvert, nekem úgy tanították gyorsan hajtsak el, kezedbe fegyóval hajtottál oda. Azt hogy előtte volt-e lövés nem láttam, zenét hallgatok közbe.
Arról mi pedig nem tehetünk, hogy zenét hallgatsz. Maszkban körözgettél rablás közepette, figyelmeztető lövés le volt adva, maradtál. Ja és ahogyan előttem is mondták, nem igazán hatott meg téged ahogyan látszik is, hogy rádlőttek. Maradtál. :D
 

Relay

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:660
-
Sziasztok! A PK-t én fogom kezelni. Átolvastam magát a PK-t. Átfutom a HSZ-eket, illetve gyűjtök pár információt!
Bírálat későbbiekben.​
 

Relay

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:660
-
Egyrészt nem haltál meg így már alapból nem lehet DM.
Fegyverraktár körül körözgettél folyamatosan, figyeltünk téged. Rádióztak hogy megáltál raktár mögött mikor oda értem megláttalak maszkban. Ahogy elővettem a fegyvert elhajtottál, ha megáltál volna akkor nem lövök de így ebben a szituációban nem fogjuk nézegetni egy fegyverraktár rablás közben hogy te körbe körbe motorozgatsz maszkban. :)
A rablás megkezdéséről küldj nekem egy logot akár ide vagy DC-n. Legyen minél részletesebb, illetve legyen benne minden ami ezzel kapcsolatos.

Edit: Bár nevéből adódóan nem DM, ha nem hal meg senki, ugyanakkor az egyszerűség kedvéért az indok nélküli támadásra is DM-ként hivatkozunk.
 

Relay

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:660
-
Nos! Kaptam logot, átolvastam. Megnéztem a fenti videót többször is.

A log alapján jogosan lőttek rád, nem történt DM.
Viszont akad probléma a videóban tanúsított viselkedésedben. Rád lőttek, sérültél is. Erre tovább gurulsz majd megállsz egy pillanatra. -Ne hagyjuk ki, hogy itt RP-t vártam volna. Ezt követően megint elindulsz és kergetőzöl. Felettébb RP-s szituáció.

[a] A PK jogtalan! A PK-t indítónak szankciót osztok a Józan ész elvének megszegése miatt. Zárok! [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó