Cascabel Ave Crip

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dooky

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
25JfxLa.png




[quote author=undefined]A bandáról..
A Cascabel Ave Crip az egyik legelvetemültebb, eredetileg Paleto Bayen tevékenykedő, afro amerikai emberekből alkotta utcai banda.
A bandatagok főleg kábítószer-kereskedelemmel, prostitúcióval, fegyverkereskedelemmel és emberrablással foglalkoznak, de a gyilkosságoktól sem riadnak vissza. A Crip tagok többnyire kék ruhájukról és  fekete kendőjükről ismerhetőek fel.
A bandában többek között 17 és 35 év közötti tagok szerepelnek, a banda anyagi ismertetője közepes besorolást szerzett magának.
A banda erőteljes szeretetet nyilvánít az új típusú fegyverek, szúró és vágó eszközök iránt, illetve a ribancok és a kocsik is megtalálhatók érdeklődési köreikben.
A bandatagok többsége elég agresszív és modortalan, az éjszakai órákban a szabadon összegyűlt eleven tagok miatt nem ajánlott az egyedüli közlekedés, sőt, a megközelítésük sem. A bandán belül erős Crip szlengek dörrennek el, idegen fülnek elég zavaró lehet.
[/quote]



[quote author=undefined]A banda története..
1969-ben egy akkor mindössze 15 éves fiatal aki a hetvenhatodik utcában nőtt fel Shandy Shores részén, bizonyos Raymond Washington környékbeli fiatalokkal közösen megalapította a Baby Avenues nevű bandát. A Baby Avenues igyekezett felülmúlni az idősebb srácokból álló bandákat, akik kisebb-nagyobb bűncselekményeket követtek el elsősorban a Fekete Párducoknak (Black Panthers). Raymond-ot és jó barátját Stanley "Tookie" Williams-t, valamint a többi tagot elbűvölte a Black Panthers "hírneve", és elhatározták hogy saját bandájukat egy erősebb "sereggé" formálják. Elkezdték használni az Avenue Cribs nevet mikor már annyira elterjedtek, hogy a Central Avenue (Központi sugárút) mentére is kiterjedt a területük. Ekkor kezdték el hordani a kék bandanát és ez a kék szín lett később a védjegyük. 1971-től kezdték el a "Crip" szót használni, így Avenues Crips lett a banda új neve. A bandatagok főleg kábítószer-kereskedelemmel, prostitúcióval, fegyverkereskedelemmel foglalkoznak, de a gyilkosságoktól sem riadnak vissza. Washington és emberei "jó hatást" gyakoroltak más környékek fiataljaira is, ennek köszönhetően LA, majd California állam rengeteg pontján megjelentek az új Crips bandák. Nagyon gyorsan elterjedtek és velük együtt egyre több lett a különböző erőszakos cselekmények száma is. E közben természetesen összetűzésekbe kerültek más kisebb bandákkal, akik később egyesülnek és létrehozzák a Crips fő ellenségét a Bloods bandát. E két banda között a 70-es években mindenhol (ahol mindketten jelen vannak) háború van. Többek között 1979-ben a Crips egyik alapítóatyja Raymond Washington is a háború áldozata lett. A gyilkosság 79 augusztusában történt és a gyilkosát soha nem találták meg. [/quote]


A banda fő tagjai.

uALf1fV.jpg
lyPdDuI.png
oi008sU.jpg

Stanley Willaims (Tookie)                            Jasmine Freeman (Jesmine)          Johnathan Michael Porter (Blue)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(( RP Képek. ))

5hbKDMY.png
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Hm, kicsit részletesebb is lehetne, ha komolyan gondoljátok. A banda története(hogyan kerültek Paletoba stb, tagok, karakterlap, pár RP kép stb stb...
 

Gyagyass

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Ez a 'leírás' az idegen fülek mellett a szemnek is eléggé zavaró pedig még el sem dörrentek azok a bizonyos crip szlengek.
Az olvasó semmit nem tud meg rólatok semmit kb annyiból áll az egész, hogy a hasadra utottél és leírtad azt ami eszedbe jutott. Nézz utána a dolgoknak interneten vagy tapasztaltabb játékosoktól. Sosem szégyen segítséget, tanácsot kérni.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Szerintem sokkal kreatívabb vagy te attól, hogy a Wikipédiáról kelljen 90%-ban lemásolnod az anyagot.
Azt ajánlom, alkoss kötetlenebbül, nincs megszabva semmiféle határ, ahogy az sem, hogy a valóságbeli Crip bandának kell lennie annak, amit alapítol.
Fűzd hozzá egy-egy főbb bandatag történetét, a banda kapcsolatait, viszonyát Paleto Bay-el, a tagok viszonyát a környékkel, stb...
Azt ajánlom, söpörd le azt a bizonyos asztalt, és ezúttal fektess bele munkát is a történetbe.
Nem ítélünk könyvet a borítójáról, de mégis, azt nézik meg először az emberek, sokat számít a megítéléshez.
Mindenesetre remélem jó tanácsként veszed az általam és a fentébb leírtakat, és sikerül valami maradandót alkotni a szerveren. Sok sikert!
 

Dooky

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Elsőnek is mindenkinek köszönöm az építő jellegű kritikát, másodszorra pedig módosítani fogom még a mai napon, úgy gondoltam, nem éri meg leírni az egésznek a lényegét, mivel úgyis NonScript.. :/
 

Dooky

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Idézet tőle: Jimbo:
Hát egy kicsit hasonlít a Pyrite formázására.
Mért hasonlítana? "Teljesen más" a design, és már párszor megfordult az ilyesmi stílus több helyen, próbáltam törekedni hogy ne legyen ugyan az.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Szántóföldet bangeltek ott, vagy mi? Ez a falu rp amúgy nem kedvez a bandáknak de onnan szerintem pakoljátok el a "hq"-t valamerre, nem mintha lenne ötletem hova lehetne... :/
 

Dooky

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Idézet tőle: diREKT:
Szántóföldet bangeltek ott, vagy mi? Ez a falu rp amúgy nem kedvez a bandáknak de onnan szerintem pakoljátok el a "hq"-t valamerre, nem mintha lenne ötletem hova lehetne... :/
Alaposan átnéztük az egész Blaine County-t, hova lehetne láthatóság elé, hogy ne elbújva rpzzünk, és így mások is megtalálnak minket, ennél jobb helyet nemtudunk jelenleg.
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Valami lakókocsi parkot lehetne még esetleg nézzetek, de az a baj hogy egy szántóföld melletti földúton nem élvezetes ilyen kaliberű bandát rpzni, valamint a valóságot sem tükrözi. A Paleto bankkal szemben van egy motel asszem, ott például már sokkal hangulatosabb lehetne és életszerűbb is. Szerintem célozzátok meg azt.
 

Dooky

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Idézet tőle: diREKT:
Valami lakókocsi parkot lehetne még esetleg nézzetek, de az a baj hogy egy szántóföld melletti földúton nem élvezetes ilyen kaliberű bandát rpzni, valamint a valóságot sem tükrözi. A Paleto bankkal szemben van egy motel asszem, ott például már sokkal hangulatosabb lehetne és életszerűbb is. Szerintem célozzátok meg azt.
Köszi a választ, de jelenleg minden interior foglalt..
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Tudom, hogy egy fiktív világban játszódik a szerver, de nem értem, hogy az egyik karakter (névszerint:Johnathan Michael Porter) képe miért Blueface lett? Ráadásul a neve is "Blue". Legyetek kicsit kreatívabbak, valamint ez a sok kék ruha genyó már elég elkopott témakör.
Ahogyan mások is leírták, ez a falusi roleplay (ami bár már nem az a játékosok életvitele miatt, mégis a map közrejátszik szervesen egy banda alakulásában) nem igazán stimmel egy bandaszerepjátékhoz.
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Idézet tőle: Kolbász:
Tudom, hogy egy fiktív világban játszódik a szerver, de nem értem, hogy az egyik karakter (névszerint:Johnathan Michael Porter) képe miért Blueface lett? Ráadásul a neve is "Blue". Legyetek kicsit kreatívabbak, valamint ez a sok kék ruha genyó már elég elkopott témakör.
Ahogyan mások is leírták, ez a falusi roleplay (ami bár már nem az a játékosok életvitele miatt, mégis a map közrejátszik szervesen egy banda alakulásában) nem igazán stimmel egy bandaszerepjátékhoz.

Nem csak Blueface, hanem Tookie is.
https://en.wikipedia.org/wiki/Stanley_Williams
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
[globmod]Nem sikerült közel két hét alatt figyelmet fordítani az üzenetemre.
Inaktivitás miatt archiválom.[/globmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó