Carlos Michel Government Jelentkezés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CarlosMichel

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Carlos Michel
PWLsK0l.png

Government of San Andreas
Jelentkezési formanyomtatvány


Munkakör megnevezése: Assistant / Department of Public Works

I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes név: Carlos Michel​
Nem: Férfi​
Születési hely, idő: Vice City, 1989 04 04​
Állampolgárság: Amerikai​

II. TANULMÁNYOK ÉS TAPASZTALATOK

Korábban szerzett munkatapasztalat(ok):
  • Vice City Benjamin Hawkins Kutató és Mérnöki intézet - IT Structre Manager Tarinee, később Manager 2012-2015
  • Vice City Benjamin Hawkins Kutató és Mérnöki intézet és USA Fejlesztés Technológiai Központ - Searching Lab Leader 2015-2017
  • Nemzetközi Piac és Technológia Fejlesztés (NMTD - Liberty City) - Pénzügy és Befektetési kutató vezető 2018-2020
  • Előbbivel párhuzamosan(2018-20): CM Industrial Brain/System Discovery Államilag finanszírozott, saját kutatás.
  • Las Venturas Government Állami Pénzügy Vezető helyettes - 2020-2022
Legmagasabb iskolai végzettség: PhD - Pszicho/Szociológia analízis, kutatás 2021​
Képzést nyújtó intézvény neve: Ford Stanison Egyetem​

További végzettség:
  • BSc Computer Scientist/Engineer - Benjamin Hawkins Gazdaság és Mérnöki Tudomány Egyetem 2011 + Business Inteligence Specalizáció
  • BSc Psycho Analysis - San Martons Reál Tudomány Egyetem 2016
  • MSc Psycho Research - San Martons Reál Tudomány Egyetem 2018

III. ELÉRHETŐSÉGEK

Lakcím: Los Santos Harrison ST.42/11​
Telefonszám: ******

(( IV. OOC RÉSZ ))

Név vagy becenév: Carlos​
Kor: 22​
Discord név és #szám: H Kornel #6751

Mennyi időt tudnál szánni a frakcióra napi/heti szinten?
2-4 órát​

Voltál már ilyen, vagy ehhez hasonló frakcióban? Ha igen, milyenben és milyen pozícióban?
Nem, korábban nem voltam RP szerveren tagja állami frakciónak. Még SAMP-on volt rá példa, hogy MAFIA/BANDA/FÉL KATONAI/Egyéb szervezet formájában együtt működtünk az államot "formáló" szervezetekkel.​

Mióta RP-zel? Voice vagy text alapon játszottál leginkább?
2011 és 15 között rendszeres tagja voltam a magyar RP scénának SAMP, majd MTA alapú szervereken, természetesen "text" alapú rendszerben.​
Ez időben végig tudtam követni a teljes RP világ alakulását, sőt voltak olyan időszakok, amikor a váltásokban, mint közreműködő.. jelenség(?) részt vehettem, vagy a társaságunk ideológiája befolyásoló alapú volt az általános szabályokra, és szerver működésekre. Akár a fejlesztés(szoftveres,szabályok,játékmenet), akár az ezt körül ölelő forumok, felületeken(pl: SAMPFORUM). 15 után jött el egy olyan pont, ahol kiesett a mi generációnk (nálam különben jóval idősebbek, csak velük voltam egy gen. közösség szempontjából) az aktív RP-ből, én 2020-ig a karanténos kovid időszak végéig ciklikus vissza térő voltam 3-6 hónapokra. Sajnos ezek nem olyan szakaszok voltak, ahol a számításaim, és az RP működése hasonló volt. Így a válaszom az lenne, hogy 11 éve RP-zek, de ebből aktív, és élelmes időszakom kb 6 év volt, de persze effektív fejlődés mind a 11 év sok szempontból, hisz ez elég idők sok minden végig és újra gondolására.​

Mire vagy a legbüszkébb azok közül, amit elértél?
Büszkeséggel nem töltenek el az elért eredményeim, mindig más volt a cél, ha játszottunk, és azt vagy elértük, vagy nem. Tizenegy év alatt töltöttem be játékos, frakció vezető, adminisztrátori, fejlesztői(szoftveresen, RP menet,..), sőt vezetői szerepet az RP életben, az így szerzett tudásom pedig hiszem, hogy hasznosítható, egy-két szempontból talán maradi, de fejleszthető, modernizálható.​
A OneRP világában kezdőnek számítok, tehát vannak funkcionális hiányosságaim, nem ismerem jól a szerver működését, de alkalmas vagyok a gyors kitanulására, megértésre, és a rá, és a közösségre pozitívan ható beilleszkedésre. Utána jártam, hogy az itteni frakció élet működő képes, aminek nagyon örülök, mert én abban hiszek, hogy az RP közösségek magja a frakciók, és azok aktív, színvonalas működése. Korábban a banda RP volt számomra, illetve a hasonló alvilági működési szervezetek alakítsa volt a favorit. Viszont elég sok idő eltelt, és kicsit komolyabbra vágyok. Manapság a globális biztonság politika foglalkoztat IRL első sorban, ezért lehetőséget szeretnék kérni a frakcióktól, hogy a szerver alapjait nálatok elsajátíthassam, és később a kezdetinél magasabb pozícióban az állami szervet húzhassam az egyéni tudásommal, hozzá állásommal. Szívesen lennék része egy közösségnek, ahol leszimulálunk egy fifikás, izgalmas politikai világot :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó