Elfogadva Carlos Johnston - Ruszi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Karlosz

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
unban.png


Név: Carlos Johnston
Adminisztrátor neve: Ruszi
Indok: Bugoltatás
Tiltás időpontja: 2024.02.14
Meddig tart a ban: Örökös
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első
Miért kérsz unbant: Mivel amit tettem hülyeség volt, tisztába voltam vele mivel jár, de történt egy két személyes dolog ami kihatott egy kicsitt és nem nagyon érdekelt, természetesen amit megbántam, mikor az adott Adminisztrátor oda jött egyből írtam, hogy tisztába vagyok mit tettem és mivel jár, elfogadom a büntetést.
Őszintén már nagyon későn volt, 4 óra fele hajnalba és a fent említett dolog meg a fáradtság kiütött, személy szerint nem a pénzért játszok a szerveren és a vagyon nem is nagyon érdekelt, abban a pillanatban nem tudom mit éreztem, lehet ez hihetetlennek tűnik pár embernek de ez az igazság, a srácokkal és a játékosokkal való Rp-k meg a karaktertörténetem folytatása teljesen többet ér számomra mint pár dollár a szerveren.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Szerintem magába a BAN előtt nem volt velem probléma, így nem változtatnék rajta, folytatnám a karaktertörténetemet és a többi játékossal való szórakozásokat, amit pedig soha többet nem fogok csinálni az amiért a bannom kaptam, nagyon nagy hülyeség volt és semmi értelme sem, nagyon önző volt ez részemről a játékosok és az adminisztrátorok felé is, de természetesen ha kapok még egy esélyt akkor ez nem fog elő fordulni még egyszer!
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljes mértékben jogosnak érzem, amit az adott STAFF-al meg beszéltem, hogy vállalom a kockázatot teljes mértékben, tudtam mivel jár és mivel 4 játékos volt fent azt is tudtam könnyen észre vesznek, de csináltam tovább, nagy hülyeség volt részemről de ez a kis idő segített kicsit elgondolkodni magamban, szerintem teljes mértékben pozitívan hatott ki rám, megtanultam, hogy ha pár dolog nem jött össze az életben az nem azt jelenti, hogy mindennek vége és, hogy mindennek véget kell vess, vagy mindent rossznak láss, megtanultam meglátni a pozitív dolgokat is.
 

Karlosz

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
[FA] Az unban kérelmedet elfogadom, de ennek az a feltétele, hogy nullázásra kerül a karaktered, ha ezt elfogadod, akkor jelezd hozzászólásban [FA][/FA][/FA]
Szia, teljes mértékbe elfogadom, mivel pénz bugoltatás volt ezért a vagyon nullázást teljes mértékben jogosnak tartom, de van egy két tárgy ami pár személyhez köt 2021-ből, örvendenék ha azok megmaradnának!
De a vagyon nullázást elfogadom!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó