Carlos Bardales - Jacopo Russo

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Darki

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Isaiah Shelby
panaszkonyvj.png

Neved: Carlos Bardales
Játékos(ok) neve: Jacopo Russo
Panasz oka: DriveBy, MG, WK.
Panasz kifejtése: Oda jött hozzám és Emily Rawlings-hoz hogy segítsünk neki állást keres, de mondtuk neki hogy a buszsofőr és kamionos munka jól keres. Utána felhozta az hogy az ECG-böl kizavarták mert hogy zárva volt, megkérdeztük hogy ki küldte ki majd elmondta hogy nézett ki. Mondtam neki hogy ne vegye az illetőt a szájára, majd Emily elment és pofon vert Jacopo. Hirtelen beszált az autóba, elhajtott majd amikor kiszáltam annyit láttam hogy oldalból elütött egy autó amibe Jacopo ült. A szituációt követően pár másodperc múlva ki is lépett.
Bizonyíték (kép, log, videó):
[22:35:47] Jacopo Russo mondja: Sziasztok.
[22:35:49] Carlos Bardales mondja: Majd egyszer na.
[22:35:50] Emily Rawlings mondja: Hali.
[22:35:52] Carlos Bardales mondja: Hola amigo!
[22:35:59] Jacopo Russo mondja: Van pár percetek szabadon?
[22:36:03] Emily Rawlings mondja: Ühüm.
[22:36:03] Carlos Bardales mondja: Mondja.
[22:36:06] Jacopo Russo mondja: Akkor félre csattanok.
[22:36:13] *** Jacopo Russo leállított egy járművet.
[22:36:13] *** Jacopo Russo kinyitotta egy jármű ajtaját. ((21192))
[22:36:14] *** Jacopo Russo kicsatolja a biztonsági övet.
[22:36:16] Carlos Bardales mondja: Csak egyszer légyszi.
[22:36:23] Jacopo Russo mondja: Szép jó estét.
[22:36:28] Emily Rawlings mondja: Szia.
[22:36:30] Carlos Bardales mondja: Buenos nochas amigo.
[22:36:33] Jacopo Russo mondja: Nem szívesen rablom idegenek idejét.
[22:36:37] Jacopo Russo mondja: Buenos noches.
[22:36:50] Jacopo Russo mondja: De nemrég érkeztem újból a városba, távol voltam.
[22:36:57] Carlos Bardales mondja: Sí.
[22:37:20] Jacopo Russo mondja: Olyan arcokat keresek akik segítségemre tudnának lenni, amolyan kölcsönösen működne a dolog, én is segítségre lennék.
[22:37:24] Jacopo Russo mondja: Pénzszerzés ügyben.
[22:37:50] [INFO-info] !{red}Klód!{white} adminisztrátori szolgálatba lépett! (/pm 43)
[22:37:50] Emily Rawlings mondja: Hát, én az ECG-be dolgozok vagyis azt nem ajánlóm mert gyatra kicsit a fizú.
[22:37:54] Carlos Bardales mondja: Más néven kuncsorogni álltál fére.
[22:38:00] Carlos Bardales mondja: Amigo.
[22:38:05] Carlos Bardales mondja: Tudok adni egy keveset.
[22:38:17] Jacopo Russo mondja: Késő van már, félreértetted szerintem.
[22:38:24] *** A szomjúságtól ki van száradva. [Jacopo Russo]
[22:38:25] Jacopo Russo mondja: Munkát keresek.
[22:38:26] Emily Rawlings mondja: Munkát keres.
[22:38:31] Carlos Bardales mondja: Comprende.
[22:38:39] Carlos Bardales mondja: Hát nagyon sok munka van.
[22:39:06] Carlos Bardales mondja: Kukás jól fizet meg a buszozás is jól fizet.
[22:39:13] Jacopo Russo mondja: Előbb voltam ecgben.
[22:39:18] Jacopo Russo mondja: Volt két hölgy, de parasztok voltak.
[22:39:26] Carlos Bardales mondja: Hogy hívták ?
[22:39:42] Jacopo Russo mondja: Nem mutatkoztak be, és nem néztem a cédulát rajtuk.
[22:39:50] Carlos Bardales mondja: Barna haju volt bent ?
[22:40:02] Emily Rawlings mondja: Rövid barna haj.
[22:40:05] Jacopo Russo mondja: Nem tudták szépen elmondani,hogy nem nyitvatartás időben mentem megkeresni a bosst.
[22:40:06] Carlos Bardales mondja: Sí.
[22:40:17] Jacopo Russo mondja: Inkább bunkóan lekezeltek.
[22:40:28] Carlos Bardales mondja: Szerintem jogosan tették.
[22:40:36] Carlos Bardales mondja: Mivel zárva van az ecg.
[22:40:44] Emily Rawlings mondja: De akkor is el lehet magyarázni szépen.
[22:40:52] [oneRP
[22:40:53] Carlos Bardales mondja: Sí ahogy mondja a senorita.
[22:41:12] Emily Rawlings mondja: Látom megint kezdödik újra bent minden...
[22:41:24] Hour panel betoltve.
[22:41:31] Carlos Bardales mondja: Hagyd most már megvárjuk ha eddig vártunk.
[22:41:35] Jacopo Russo mondja: Az jogos, csak én nem vágtam hogy zárva van, egy egész litániát meghallgattam ami röviden arról szólt,hogy egy balfasz geci vagyok hogy hogy nem vágom hogy zárva vannak.
[22:41:39] Hour panel leallitva.
[22:42:02] Emily Rawlings mondja: De ez ki mondta? Rövid haja volt és barna szinű?
[22:42:13] Jacopo Russo mondja: Azthiszem ja, ketten voltak.
[22:42:16] Carlos Bardales mondja: Hát én úgy tudom minden kocsiba van gps és azon látja hogy a telep zárva van.
[22:42:17] Jacopo Russo mondja: Lényegtelen.
[22:42:24] *** A szomjúságtól ki van száradva. [Emily Rawlings]
[22:42:25] ** [CH: 1, FREQ: 7065] Gabriel Mendez (Sicario - Soldado): Jöttök hookahba?
[22:42:27] *** Emily Rawlings kezébe vesz egy Fantát.
[22:42:32] Carlos Bardales mondja: A rövid barna hajút a szájára ne vegye mivel baja lesz amigo.
[22:42:43] Emily Rawlings mondja: Nana, senkine nem lesz bajaq.
[22:42:44] Emily Rawlings: (( -q ))
[22:42:50] Carlos Bardales mondja: Jó akkor nem.
[22:42:53] Carlos Bardales mondja: Csak egy kicsit.
[22:42:55] Jacopo Russo mondja: Ahogy mondtam lényegtelen, és ne amigozzal nekem, meg adjad a nagy arcot légyszíves.
[22:42:56] Emily Rawlings mondja: Nem!
[22:43:12] Emily Rawlings mondja: Srácok, nyugodjatok már le egy kicsit kérlek.
[22:43:13] Emily Rawlings mondja: Na.
[22:43:17] Carlos Bardales mondja: Puta!
[22:43:21] Jacopo Russo mondja: Korrekten ide jöttem, illedelmesen megkérdeztem hogy van e szabad perc.
[22:43:47] Carlos Bardales mondja: Volt is szabad percem ahogy megtudtam hogy mit mondott a rövid barna hajú senoritára.
[22:43:58] Emily Rawlings mondja: Jó, én feladom.
[22:44:02] Jacopo Russo mondja: Nem mondtam semmit, azt se tudom ki volt.
[22:44:04] Emily Rawlings mondja: Azt csináltok amit akartok.
[22:44:10] *** Jacopo Russo lekever egy pofont.
[22:44:11] *** Carlos Bardales elővesz egy telefont. (Kék színű iPhone)
[22:44:11] Telefon betoltve.
[22:44:12] *** Carlos Bardales eltesz egy telefont.
[22:44:12] Telefon torlese..
[22:44:15] *** Jacopo Russo bezárta egy jármű ajtaját. ((21192))
[22:44:16] *** Jacopo Russo kinyitotta egy jármű ajtaját. ((21192))
[22:44:19] *** Carlos Bardales kinyitotta egy jármű ajtaját. ((14399))
[22:44:19] *** Jacopo Russo beindított egy járművet.
[22:44:20] *** Jacopo Russo becsatolja a biztonsági övet.
[22:44:20] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[22:44:20] [Jármű információ] A biztonsági övet az 'F5' gombbal kapcsolhatod be.
[22:44:21] *** Jacopo Russo bezárta egy jármű ajtaját. ((21192))
[22:44:25] *** Carlos Bardales kivesz egy tárgyat a kesztyűtartóból. [Colt SCAMP]
[22:44:26] *** Carlos Bardales kivesz egy tárgyat a kesztyűtartóból. [5.56mm tár]
[22:44:28] [INFO-info] !{red}Klód!{white} kilépett az adminisztrátori szolgálatból.
[22:44:30] *** Carlos Bardales kivesz egy tárgyat a kesztyűtartóból. [Bokszer]
[22:44:34] *** Carlos Bardales bezárta egy jármű ajtaját. ((14399))
[22:44:39] [INFO-warning] Animba estél! Ha nem segítenek fel, hamarosan elvérzel!
[22:44:39] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!
[22:44:39] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!

Megjegyzés: MEGJEGYZÉS
Szeretném tisztázni a dolgot mert részemről érthetlen ami történt. Írás közben ütött el.
 
Utoljára szerkesztve:

Wolfi

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:171
Bruce Mardel
[a] Sziasztok!

A panaszt én fogom kezelni, így ennek értelmében szeretnélek megkérni @vaDimi , hogy próbáljunk meg reflektálni a panaszt kezdeményező félnek. A log a részemről átolvasásra fog kerülni, de addig is várjuk a panaszban szereplő játékos válaszát. Illetve amennyiben lehetséges és mód van rá, szükségem volna felvételre is az adott esetről, bármelyik fél részéről.[/a]
 
Utoljára szerkesztve:

Wolfi

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:171
Bruce Mardel
[a] Sziasztok, ismételten!

A logba foglalt tartalmat sikerült teljes mértékben elolvasnom és ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni tőled @vaDimi .

1.) [22:44:10] *** Jacopo Russo lekever egy pofont. - A legzavaróbb az egészben, hogy nem vártad meg Carlos reakcióját az általad írt /me-re, hanem szinte rögtön mentél a járművedhez és szálltál be. A FairPlay itt a részedről már teljes mértékben eltűnt, mivel időt sem hagytál arra, hogy bármilyen formátumban lereagálja Carlos a történéseket. - A kérdésem, hogy miért nem vártad meg az ő reakcióját az általad írt cselekvésre?

2.) A beszállástól számítva [22:44:16] és [22:44:39] Carlos halála között összesen 23 másodperc telt el. Eközben Carlos kivette a Colt SCAMP-et a kesztyűtartóból és a hozzá tartozó tárat, de semmilyen RP-t nem látok a részedről, hogy bármilyen formában is láttad azt a fegyvert. Illetve a szenvedő fél sem mutatta azt a fegyvert, hogy a te karaktered bármilyen formában is láthassa. - Itt az a kérdésem feléd @vaDimi , hogy honnan sikerült észrevenned a kesztyűtartóból kivett fegyvert, illetve milyen indokod volt arra, hogy elüsd Carlos személyét, aki az állítása szerint éppen írt?

3.) A harmadik és egyben utolsó kérdésem feléd, hogy Carlos halála után, ami [22:44:39]-kor történt, miért léptél se szinte az RP után [22:45:13]-kor esélyt sem adva arra, hogy az RP normálisan folytatódjon, haladjon tovább?

Az elkövetkezendő 24 órán belül szeretnék tőled érdemi választ kapni ezekre a kérdésekre.
[/a]
 

vaDimi

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Javier Castillano
Sziasztok, minden ott van a logban, minden úgy történt ahogy ott az szerepel, lelépni készültem már a szerverről, de előtte még történt ez a szóváltás, és egy ütést leadtam, ketten voltunk ott a végére, és szemtől szembe álltunk egymással, szerintem nem volt az nonrp, aztán megfogtam és elszaladtam, nem derbyztem, nem dbztem, ha erről van videós bizonyítékod akkor arra kíváncsi vagyok. Ahogy emlékszem szaladtál az út közepe irányába, de nálam nem csaptalak el, de a logod arra mutat,hogy mégis, ezért lenne jó a videó hogy szinkronhiba volt e.
 

Wolfi

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:171
Bruce Mardel
[a] Ahogy te magad is leírtad, ellenben érdemi választ nem kaptam.:

" de előtte még történt ez a szóváltás, és egy ütést leadtam "

Itt továbbra is fennáll az a kérdésem, miszerint:

" A kérdésem, hogy miért nem vártad meg az ő reakcióját az általad írt cselekvésre? "

Természetesen megértem, ahogy Carlos is megfogja érteni, hogy éppen lelépni készültél a szerverről. Itt viszont egy újabb kérdés érkezik a részemről, miszerint miért kezdtél bele egy RP szálba, hogy ha le szerettél volna már lépni?

Megvárjuk @Darki reakcióját a válaszodra, majd ezt követően fogom elbírálni a PK jogosságát és a szabálysértések megszabását.
[/a]
 

vaDimi

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Javier Castillano
Ha reálisan próbálom elgondolni, simán összeáll a kép, arról hogy megütsz valakit és elszaladsz, autóba pattansz és simán elmész. Nincs több hozzáfűznivalóm,ha szabálytalannak ítéled meg, vállalom a büntetésem.
 

Darki

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Isaiah Shelby
Oké hogy megütöttél de mivel nem hagytad hogy be fejezzem azt mondatod amit elkezdtem így reagálni se tudtam arra hogy te megütöttél és arra reakcionáljak és még elmész simán majd megfordulsz és elütsz. Nem akarok belőle már ügyet én elmondtam amit én láttam és történt a tanúm még mindig Emily aki velem volt, többet nem tudok mondani.
 

Wolfi

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:171
Bruce Mardel
[a] Sziasztok!

Köszönöm szépen mindannyiótoknak, hogy sikerült leírni és kifejteni a saját véleményeteket. A panaszban leírt szabálysértésekből egyik sem valósul meg, viszont több ízben is FairPlay hiánya, valamint az RP alóli kilépés értelemszerűen felváltja ezeket a pontokat. @vaDimi ezekben a szankciókban fogsz részesülni. A PK
jogos, így zárásra kerül.[/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó