Céges járművek lebontásának módosítása!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jake Javier Heke / jake_heke «

Ötleted leírása

» Sziasztok! Az ötletem arra irányulna, hogy meglévő, céges járműveket is le lehessen bontatni ellenérték fejében abban az esetben is, ha nem mi vásároltuk azokat az adott cégbe. Jelen álláspont szerint ugye ebben az esetben hiába visszük a bontóba, az elutasítja a bontási szándékunkat mondván, hogy nem a mi tulajdonunk. Viszont ugye a céget úgy vásároljuk esetenként, hogy azok a cég részét képezik meglétük esetén. Eladni más játékosnak nem tudom, hogy lehet-e így, viszont azt igen, hogy vajmi kevés vásárlási szándék fut be az eladási hirdetésre. Feltételezem tulajdonosként létjoga van annak, hogy pénzért bonthassam le a járművem, nem pedig ingyen, vagy még úgy sem. A bontási ár-százelékkal gond nincs! Köszönöm az ötletem elolvasását, s annak átgondolását! «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
Ellehet adni más játékosoknak.
Szia. Ezt nem tudtam pontosan, hogy ebben az esetben is el lehet adni más játékosnak, noha már több próbálkozást is tettem ennek érdekében az elmúlt hetekben, de legtöbbnek, ha ingyen adnám is drágálná, így ezért jutottam arra az elhatározásra, hogy bontok, na de az meg nem megy a fentebbi ok miatt. Viszont szükség meg nincs rá/rájuk, dehát a realitás talaján maradva ingyen elkótyavetyélni nem szeretném.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:485
Hector
Szia. Ezt nem tudtam pontosan, hogy ebben az esetben is el lehet adni más játékosnak, noha már több próbálkozást is tettem ennek érdekében az elmúlt hetekben, de legtöbbnek, ha ingyen adnám is drágálná, így ezért jutottam arra az elhatározásra, hogy bontok, na de az meg nem megy a fentebbi ok miatt. Viszont szükség meg nincs rá/rájuk, dehát a realitás talaján maradva ingyen elkótyavetyélni nem szeretném.
Én eltudtam admin a kamionjaimat, amire nem volt szükségem. Megtudod oldani te is.
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:113
Ajredzsi Stevens
Én eltudtam admin a kamionjaimat, amire nem volt szükségem. Megtudod oldani te is.
Köszönöm a válaszod, hidd el, hetek óta azon vagyok, de örülök, hogy neked sikerült.
Ellenben a józan ész elve alapján született meg az ötletem, miszerint:
- Ha elmegyek a bontóhoz és ott a képzeletbeli munkások azt mondják, hogy: "Bocsi haver, de ez nem a Tiéd papírok alapján, így nem tudunk vele mit kezdeni.." ...majd csippan két percre rá a telefonom, miszerint a telephelyen vár egy esetleges vásárló, akkor neki eltudom adni? Már az én tulajdonom?
Egy céget, ha alapítunk, ha veszünk, és esetlegesen járnak hozzá járművek (inkább meglévő cég vétele esetén) akkor szerződésben van foglalva, miszerint a tulajdonunkat képezi a hozzájáró géppark, onnantól, hogy megvásároltuk, aláírtuk a példányokat. Elvégre ezzel végezzük a munkát is szerveren (is), ha csak nem cseréljük le.
Ha pedig az enyém, akkor hadd rendelkezzek vele szabadon, hogy bebontani szeretném, vagy eladni.
Nyilván, ha a könnyen jött pénz motiválna belőlük, akkor nem rejtegetném őket már egy éve kihasználatlanul, illetve egy darab próbálkozást sem tettem volna az elmúlt hetekben (igen, mostanra értem oda, hogy értékesítsem) arra vonatkozóan, hogy megszabaduljak tőlük, elsődlegesen IC adás-vétel berkein belül.
Nem szorít az idő, félreértés ne essék. Viszont nem látom annak sem reményét, hogy bárkinek kellene.
Mindenesetre köszönöm a jó kívánságot, remélem sikerül nekem is. 🙂☝️
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó