Cártel de Medellín

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

petiplays

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Jay Bedivere

Medellín Kartel logo.png

Kezdetek:

Pablo escobar gif.gifMedellín Kartel.jpg

A Medellín kartell (spanyolul: Cártel de Medellín) a kolumbiai Medellín városából kiinduló, Pablo Escobar által alapított és vezetett, nagy hatalmú és magasan szervezett kolumbiai drogkartell és terrorista jellegű bűnszervezet volt. A drogkartell 1972 és 1993 között működött Bolíviában, Kolumbiában, Panamában, Közép-Amerikában, Peruban, a Bahamákon, az Egyesült Államokban (olyan városokban, mint Los Angeles és Miami), valamint Kanadában. Bár a szervezet az 1970-es évek elején csempészhálózatként indult, csak 1976-ban tért át a kokainkereskedelemre.


Az 1970-es évek végén az illegális kokainkereskedelem komoly problémává és jelentős profitforrássá vált. Pablo Escobar drogbáró New Yorkban, majd később Miamiban terjesztett kokaint, és olyan bűnszövetkezetet hozott létre, amely akkoriban naponta mintegy háromszáz kilogrammot forgalmazott.


A Kartell felépítése:
Amikor a ,,Cartel'' megérkezett Los Santosba, a következőn filóztak: ,,Miből lehet bizniszt csinálni?''. Aztán Pablo, előállt azzal az ötlettel, mi lenne ha kokaint csempésznének. Erre José Gonzalo Rodríguez Gacha-nak volt egy közeli ismerőse Kolumbiában Barry Seal, aki a Medellín Kartell szállítója lett. Így Pablo Emilio Escobar Gavíria évente közel 2 milliárd dollárral gazdagodott.
Pablo-nak volt egy szeretője, A kolumbiai tévébemondónő, Virginia Vallejo kegyeiért több milliomos is versengett, így ismerte meg Escobart is, akivel négy évig tartó viszonyba bonyolódott, élete pedig hamar veszélyben kezdett el forogni a kapcsolatnak köszönhetően.



A Cártel foglalkozása:

-Drogkereskedelem, csempészés, fegyverkereskedelem, emberkereskedelem, rablások.

Cártel Medellín Family Tree:


Cartel tree.jpg

IC:

-Családias környék biztosítása
-Magán csempész gépjármű biztosítása





Feltételek: - minimum 20 éves légy IC
- IC történik a tagfelvétel
- Kolumbiai karakterrel kell jönnöd

OOC:

Sziasztok! Peti vagyok 17 éves, és már egy ideje azt tervezem hogy létrehozok egy frakciót a szerverre. (próbáltam a lehető legkedvezőbb kartell-t létrehozni :D). Szóval a viccet félre téve, megpróbálom összehozni ezt a frakciót.








 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Szia! Én ugyan nem a bíráló fél vagyok, de ez egy semmit mondó "pályázat" lett. Konkrétan nem tudunk meg semmit. A kartel felépítése alponthoz is olyan dolgokat írtál, amiket amúgy véleményem szerint nem oda kellett volna.

Mesélhetnél arról is, hogy mi a terved / tervetek IC - OOC. Hányan vágnátok bele így a legelején és stbstb. Nézz át pár pályázatot és az alapján szerkeszd / írd újra szerintem. Túl összecsapott lett.

De sok szerencsét kívánok!
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:789
Szia Igen rövid és semmilyen pályázat lett, hiába ismert az alapszutori kis utánajárással is terjedelmesebbre lehetne írni. Rengeteg dokumentumfilm egyéb sorozat híradás foglalkozik a kartelekkel a drogháborúval amiből meríthetsz bőven alapokat. Másodlagosan pedig a karakteredről karakterekről akivel kezditek írhatnátok, hogyan keveredtetek bele a bűnszervezetbe, hogyan érkeztek a városba, ha már nem itt tevékenykedtetek, és ez ugyan fiktív történet, de sokat dob a pályázaton. Fentebbi hiányosságokra Relay felhívta a figyelmet, ha komolyan gondolod a pályázatot, akkor járj utána bővítsd a pályázatod, és természetesen sok sikert!
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szia! Én is most nézem a Narcost, a második évadnál járok és nekem is nagyon tetszik. De csak mert tetszik, nem fogok rá totál random felhúzni egy 1/1 egyező frakciót. Ez így valóban üres és semmitmondó. Továbbá még mindig üresek az utcák, mert mindenki totál organised crime. Azt tanácsolnám neked,hogy csatlakozz inkább egy aktívan futó frakcióba, ahol biztos alapokat kaphatsz. Mert nekem van egy sanda gyanúm, hogy tapasztalatoknak is híján vagy. Sok sikert!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

Köszönöm, hogy időt és energiát fektettél a pályázatod megírásába, azonban nem tervezünk még egy cartelt a szerverre. Ezen felül eléggé összecsapott lett, semmitmondó, félkész.

Sajnos ezt most elutasítom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó