Busta Biggums ---> ArT

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

punkiestar112

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
panaszkonyv.png

Neved: Busta Biggums
Adminisztrátor(ok) neve: ArT
Panasz oka: RP megszakítása, majd helytelen megítélése
Panasz kifejtése: Ma éjszaka (02.11) Raden Burns, Jane Stinson és egy harmadik srác elkezdték követni az egyik Bloods tagot, ő ezt lerádiózta nekünk és ezután mi kezdtük el őket üldözni, az üldözés az úgy nézett ki, hogy folyamatosan hergeltek minket közben, visszafordultak ránk és dudálgattak az autóra.
Ezután a PD melletti utcában próbáltak meg megint szembejönni és úgy lehagyni minket, de kihúztam rájuk a kormányt és elkaptam az autójuk seggét ami által ők olyan szinten kicsúsztak és nekiütköztek a falnak, hogy ott megkellett volna állniuk és RPzni az ütközést, de ez nem történt meg és még kilőtt kerékkel felnin próbáltak tovább menekülni az autóval, mi medig megpróbáltuk őket dobozolni.
Ekkor érkezett meg ArT, aki szerint ez az egész egy nagy "derby volt", felhívta a figyelmünket arra, hogy nem Fun szerveren vagyunk, és nem minden áron kell elkapni őket.
Miközben a videón jól látható az, hogy annyi az egész "derby" hogy sikerül egy olyan ponton elkapnom az autójukat hogy teljesen elveszítsék fölötte az uralmat, ezt nem gondolnám "derby"-nek.
Ezek után ArT lefixelte az összes autót, és onnan kellett folytatnunk az RP-t, hogy mindenki full egészségesen és boldogan autózik tovább.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/yhrq0q
Megjegyzés: Rövid összefoglalója a dolgoknak: szerintünk teljes mértékben szabályosan kaptuk el őket, kilettek pitelve, kilett lőve a kerekük és megkellett volna adniuk magukat, ehelyett ArT minket szólt le, hogy hagyjuk abba a derbyzést, és teljes mértékben olyan szintre állította vissza az RP-t hogy az a másik félnek kedvező legyen, és az is lett, mert miután "újrajátszottuk" az RP-t, azután a Radenék egyből abbahagyták a hergelésünket, szimplán lepadlózták a kocsit és elhajtottak.
Onnantól nevezte ArT derbynek ezt az egész szituációt, hogy a Sadlerrel kibillentettük az egyensúlyából az ő autójukat.
 

Lynton

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Helló, Darius Lane here:
Nekem megvan az egész eset visszamentve, így vissza néztem és valamit egészen érdekesnek találtam. Attól vonatkoztassunk jelenleg el, hogy az üldözés során mi történt, és most csak az admin ügyről szeretnék pár szót ejteni.
https://www.youtube.com/watch?v=xpdxE2lo-SQ
Ez egy kis részlet a videóból miután "megbeszéltük", hogy vissza játszuk az RP-t. Az érdekesség a videóban, hogy Art azt írja, hogy kövessük őt majd beült a sunriseba, ami minden gondolkodás nélkül elhelyezkedik, amire nem is mond semmit Art kolléga, ami arra enged következtetni, hogy a másik fél(sunriseban ülők) és Art discordon, vagy TS-en kommunikáltak.

Ami még ezt alátámasztja számomra, hogy a videó visszanézése után azt véltem felfedezni, hogy a másik fél és Art ooc chaten semmit sem kommunikál, nagyon maximum nekünk írtak vissza 1-2 szót.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
Helló, az RP megszakítás azért történt, mivel nem találtam normálisnak, hogy a 3 személy a "Sunrise-ban" az állításod szerint PITelve lett, de az szerintem "Derby" volt, így ezért állt meg az RP. Ha az egész videót tudnátok mellékelni a hergelés elejétől azt meg köszönném, mivel ez a videó amit ide "Lynton" beküldött az nem az egész. A másik dolog amit kicsit szürreálisnak találok, hogy kb 20 méterre a PD-től elkezdtek ti lövöldözni egy autó kerekére. A gumiról meg annyit, hogy 4 embernél rajta volt a gumi a felnin (Szinkron hiba lehetett).
Váróm Dani / Laca birálását.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó