Bullet Co. bejegyzési kérelme.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bertold

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Bertold
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉS



Igénylő neve:Andrew Tailor
Igénylő születési helye, ideje:Los Santos 1989.04.10
Igénylő lakcíme:Los Santos Vespucci Canals Invention Ct. 511.
Igénylő telefonszáma:42775810
Igénylő elektronikus értesítési címe (( Discord)):andrew@onemail.com((Bertold#0798))/TD]
Vállalkozás neve:Bullet Co.
Vállalkozás székhelye:Los Santos Del Perro Freeway 2458.
Vállalkozás egyéb telephelye(i):-
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van):-
Vállalkozás tevékenységi köre:Fuvarozás, autókereskedés, takarítás
Vállalkozás számlaszáma:2018-203954
Alaptőke:40.000$
Tűzvédelmi engedély:
[TD]

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.


Andrew Tailor
Igénylő aláírása
Kelt:
2022.12.18
 

𝓟𝓮𝓹𝓮

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Alexander Grey
Tisztelt kérvényező!

Ezúton értesítem, hogy az ön által előterjesztett Bullet Co elnevezésű vállalkozása cégbejegyzési kérelmét megkaptuk és elfogadtuk.

A továbbiakért kérem fáradjon be a városházára, ahol keresse fel kollégánkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítőt, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját, vagy a bérleti szerződést, valamint a tűzvédelmi engedélyt.

ŰFelhívom figyelmét, hogy vállalkozása az egyszeri $50.000-os bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és adategyeztetés után kerül bejegyzésre.


Tisztelettel:


Alexander Grey
Director of Office
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó