Bugból adódó pénzvesztés.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:72
Chase Dalton
0J2c5y5.png



InGame neved és Discord azonosítód:
John Serp / 3sm4rt

Problémád ismertetése:
Tegnap este folyamán volt egy rp ami úgy alakult, hogy gyorsan pakolnunk kellett. Én épp autót tuningoltam mikor szóltak, hogy nagyon gyorsan jelenjek meg segíteni mert nem sok időnk van. Én ott meg is szakítottam az éppen folyó tuningot és elindultam bekapcsolódni az RP szituációba, viszont nálam is maradt az a pénz amit az autó tuningolásra szántam volna ez körülbelül 670.000$ dollár körül volt. Amivel addig nem is volt gond míg nem értünk el a Lost bárba, ahol mikor jöttünk ki bebugolt a kapu és rámcsapódott aminek halál lett a vége. Társam küldte az esetről a videót ,mivel én még nem rég kezdtem és nem volt visszajátszóm. Hívtunk is Admint aki visszateleportált engem is, és a társamat is felszedte, viszont mondta ,hogy a továbbiakat Fórumon intézzük.
Bizonyítékok (kép, log, videó):
Az esetről készült videó: .


Megjegyzés:
Az egész pénz tegnapi pp eladásból jött, esetleg a banki pénzlevételekkel illetve az egész összeg utalásával tudom igazolni a dolgokat.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
 

Mellékletek

  • image.png
    image.png
    256.8 KB · Megtekintések: 16

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Szia, visszakaptad a lóvét. Legközelebb figyelj oda, hogy ne járkálj ennyi pénzzel, illetve a kapukra is. Első és utolsó ilyen eset volt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó