Brownie jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Brownie jelentkezése globális moderátornak



Néhány gondolat rólam

Andrásnak hívnak, az online térben a Brownie becenevet használom. Jelenleg 15 éves vagyok, következő hónapban töltöm be a 16. életévemet. Egerben járok iskolába, itt töltöm el sok időmet, mivel vidékről járok be. Amikor itthon vagyok szeretek sok időt tölteni a gép előtt, beszélgetek Teamspeak 3-mon és MTA-zni szoktam a jelen helyzetben. Az online térben könnyen megtalálom a hangot, viszont IRL kicsit nehezebben beszélgetek el az emberekkel.

Mik a céljaim, illetve mi az ami motivál engem ?

Nagyon szeretek olvasni, ez alól nem képeznek kivételt a fórumok sem. Ugyan nincs tapasztalatom fórum moderátori szerepkörben, viszont mindig is kíváncsi voltam rá, hogy milyen lehet ilyen szemmel nézni az oldalt. Szívesen veszem ki részemet a kezdők segítésében, érdekelnek a további szerepkör béli feladatok is. Célom az, hogy egy új közösségnek legyek a tagja és ezúton minél több embert ismerhessek meg. Itt e mellett megjegyezném, hogy néhány hónappal ezelőtt már megpróbálkoztam már a felvételizéssel, de az akkori lapom nem ütött meg egy bizonyos mércét. Viszont nem adom fel, és igyekszem most minél jobbat alkotni.

A múltamról néhány szóban


Mint már fentebb említettem, karrieremet MTA szervereken kezdtem meg. Itt, egy viszonylag nagy szerveren (nevet most inkább nem említenék) töltöttem be TS3 moderátori, valamint adminisztrátorsegédi-szerepet. Kisebb közösségekben volt szerencsém adminisztrátornak is lenni, de ezeknek nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget. A oneRP-re 2020.06.07.-én regisztráltam be, itt kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszottam (kizárólag a text szerveren). Sajnos még nem volt lehetőségem a csapat tagjának lenni, semmilyen formában.

Én, mint globális moderátor ?

Fentebb már írtam róla, hogy viszonylag sok időt töltök el topic-ok nézegetésével, olvasgatással (Talán ezzel akarom pótolni a játék hiányát). Valószínűleg ezen nem is nagyon változtatnék, hanem kiegészülne a feladatkör ellátásával. Gyakorta átnézném az oldalt, esetleges hibákat elkövető, vagy szabályzatba ütköző emberek után nézelődve. E mellett mindig követném a discord-ot és az erre alkalmas fórumrészeket, hogy szorul-e valaki olyan segítségre, amit én meg tudnék számára oldani. A feladataim ellátása mellett viszonylag gyorsan beilleszkednék a csapatba és kommunikáció terén helyt tudnék állni.

Mi is az, ami a legjobban rombolja le egy fórum közösségét az én meglátásom alapján ?

Fogjunk is neki eme kérdés megválaszolásának. Egy közösségben soha nem lehet teljesen béke tagjai között, amit főként az eltérő nézet okoz. Ez sajnos egy olyan dolog, amit nem tudunk megváltoztatni, együtt kell vele élnünk. Alapesetben nem szokott problémát okozni senkinek, amíg mindenki elfogadja a másikat, úgy ahogyan van. Ha ez nincs meg, az egység könnyen megbomlik és egy, vagy több részre szakadhat a társaság. Mit is akarok ebből kihozni? A hosszú felvezetőmmel az volt a célom, hogy az olvasó pontosan megértse az álláspontomat. Tehát a fórumon belül nem szabad hagyni, hogy elszabaduljanak az indulatok. A két félnek meg kell beszélnie a problémát, vagy máshol kitárgyalni a nézeteltéréseiket. Moderátori oldalról itt mindig segíteni kell a feleket, hogy megértsék a másikat, esetlegesen közvetíteni nekik. Ezzel elérjük az emberek többnyire boldogan olvassák a fórumot.

 
G

Gofli

Vendég
Vendég
[fmod]Kedves Brownie!

Először is, szeretném megköszönni, hogy időt és energiát fektettél a lapod megírásába, valóban egy összeszedettebb lapot sikerült összehoznod az előzőnél.
Szeretnék gratulálni, és meginvitálni téged egy Discord beszélgetésre a holnapi nap folyamán.
Kérlek, keress majd fel, hogy egyeztetni tudjunk egy időpontot! Gofli#3239

Marvin
[/fmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó