Brownie globális moderátor jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:257
Camilla Roberts
Brownie jelentkezése a globális moderátorok csapatába
Mit kell tudni rólam ?
Sziasztok! Andrásnak hívnak,de az online térben leginkább a Brownie-nevet használom,mint nickname. Jelenleg 15 éves vagyok.A családommal élek a Mátrában,viszont hétköznapjaimat a nagymamámvál töltöm,mivel innen járok el az iskolába. Baráti,felszabadult körben szívesen tréfálkozom,viccelődök,de szituációhoz illően meg van bennem a kellő komolyság. A tanulás nem mindig tud lekötni,viszont e téren is képes vagyok rávenni magamat feladatok elvégzésére,illetve a jegyzetek kellő átnézésére.Tantárgyak közül leginkább a matematikát szeretem,ami nagyban köszönhető a tanáromnak is.Amikor nem épp a holnapi felelésen agyalok,szívesen ütöm el az időt film/sorozat,illetve videónézéssel.Ezek mellett szívesen játszok számítógépen,illetve a fórum olvasgatásával is sok időt el szoktam tölteni.Hobbimat kébzi többek között a sport is,aminek kielégítésére biatlonozok.

Motovációm a jelentkezéshez
Jelentkezésemnél legfőbb motovációm nem más,mint hogy szeretném segíteni a közösséget,illetve ily módon szeretném tovább építeni a már meglévőt.Ezek mellett magam is szívesen aktív tagjává válnék a moderátori csapatnak,ezzel erősítve azt.

Közel,illetve távoli jövő beli céljaim
Jelenlegi nagy célom természetesen a csapatban való bekerülés,viszont ugyan távoli,de szintén nagy célnak tekintem,hogy a kozépiskola elvégzése után egyetemre menjek és vegyész mérnök válljon belőlem.

Néhány szó korábbi tevékenységemről,illetve referenciáimról
Volt szerencsém tagja lenni a SeeMTA V2 Teamspeak 3 szerverének moderátori team-jének csaknem két hónapig. E mellett volt szerencsém kisebb Discord szervereken moderátorként tevékenykedni.Sajnálatos módon fórum moderátorként még nem volt szerencsém ténykedni.

Hogyan képzelem el magamat,mint a fórum egyik moderátora ?
Meglátásom szerint,mint moderátor továbbra továbbra is olvasnám a témákat,viszont eme tevékenység közben ellenőrizném a témák tartalmát,illetve ahol szügséges,intézkednék.

Mi az rombolhatja legjobban a fórum közösségét ?
Meglátásom szerint egy fórum közösségét a nem jól kezelt konfliktusok tudják a legjobban rombolni. Eme címszó alatt azt értem,hogy akár egy kis nézeteltérés miatt,vagy akár nagyobb (például vallási,vagy politikai nézetek) miatt két ember,vagy akár egy egész csapat egymásnak ugrik,ami rossz hatással lehet a másokra is. Ez elleni védekezésnek azt vetném be,hogy a vitás felekkel megpróbállnám átbeszéllni az esetet,illetve ha nem tudják rendezni az ügyüket,akkor megkérném őket,hogy a továbbiakban ne a fórum körein belül folytassák ezt.​
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Szia Brownie!

Köszönöm a jelentkezésedet, de sajnos nem tudom elfogadni, mert több hibát is vétettél; mind formai, mind helyesírási szempontból - utóbbiból eléggé kritikusakat is.
A fórumunkon történő kommunikáció kizárólag írásos formában történik, így a megközelítőleg kiváló helyesírás az elvárt egy leendő csapattagtól.
Ezek a hibák hanyagságra utalnak, legközelebb alaposabban olvasd át a jelentkezésedet, mielőtt elküldöd azt!

A következő fordulóban ismét próbálkozhatsz.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó