Brandubh Mac Pilib - Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Roland410

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:80
panaszkonyv.png

Neved: Brandubh Mac Pilib
Adminisztrátor(ok) neve: Laca
Panasz oka: Igazságtalan eljárás
Panasz kifejtése: A mai nap folyamán nem sokkal a PK nyitása előtt tojásokat gyűjtögettünk Jack Bantonnal, amikor rátaláltunk Nick Hoffmanra a PB-GS összekötő alagútban, aki már akkor animban feküdt. Mivel nem láttunk senkit a környéken, ezért úgy döntöttem, hogy kirabolom, amit meg is kezdtem, miután félreálltunk a kocsimmal. Az elején még egész korrekten mentek a dolgok, meggyőződtem, hogy nyitva van az ajtó, magánál van-e stb. (ami OOC szempontból kizárt, de nem lényeg egyenlőre).

Tiszta volt a terep, ezért elkezdtem átkutatni RP-vel, volt nála állítása szerint 300$ (ezt nem adta oda, mikor RP-vel elvettem egyébként) és két kompenzátor, ami nem érdekelt, így azt nem is vettem el. Közben /do-val rákérdeztem, hogy a platón van-e valami, amire azt mondta, hogy nincs (ezt gyakorlatilag egyből meghazudtolta). A biztonság kedvéért rákérdeztem OOC, hogy csomagtartóban van-e valami, amikor kiderült, hogy tele van tojással, de nem akarja odaadni, így Lacát megkérdeztem, hogy mi a jelenlegi helyzet ezzel kapcsolatban, mire írta, hogy rabolható.

Ekkor közöltem Nickkel, innentől kezdődött az időhúzás, és egyéb dolgok, hogy ne tudjuk elvinni a tojásokat (36 darab volt, szóval érthető valamilyen szinten), én közben folytattam az RP-t amennyire tudtam és kipakoltam a kesztyűtartót is. Mivel már csak a csomagtartó volt hátra, és nem akarta kinyitni, OOC megint kérdeztem rá, hogy Laca írt-e neki.

Közben a nem túl RP-s SOS hívás miatt jött az SO, de addigra már meghalt Nick, így Lacára vártunk, hogy mi legyen. Egy hosszabb beszélgetés után kiosztotta Nicknek a szankciót, aki már alapból arra ment, hogy adminjail legyen belőle neki (ezzel megúszva, hogy el tudjuk vinni a tojásokat) viszont nem engedte, hogy a tojásokat elvigyük, mikor a logban is látszódik, hogy mennyi időt kellett várnunk (ezt privátban neki is elküldtem).

Már rég messze jártunk volna a tojásainkkal együtt, ha nem lett volna ez az egész szituáció az időhúzással, ráadásul ha nem hív animban még SO-t is, akkor szó szerint 0 következménnyel megúsztuk volna.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/4Ss23kG4, https://imgur.com/a/4Dk0iec (ugyanaz mint a log, csak képekben gyakorlatilag, a kihagyás azért van, mert a kolléga aki csinálta, kifagyott)
Megjegyzés: Nick megkapta a szankcióját a tetteiért, úgyhogy ilyen szempontból le lett zárva a szituáció, viszont nem szeretnék Lacának semmien szankciót, csak azt a 36 tojást szeretnénk megkapni, ami úgy vélem járt volna nekünk.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Kedves Brandubh!

Továbbra is úgy gondolom, hogy a tojásokat nem lett volna fair átadni számotokra mégpedig az alábbi indokok miatt:

- Amíg megérkeztem és pörgött az OOC chat a dolgok menetéről - illetve amíg meg nem halt Nick - úgy gondolom, hogy lett volna idő le RP-zni, hogy a csomagtartó átkutatásra kerül.
- RP-t nem láttam a log-ban arról, hogy a csomagtartó át van kutatva úgy, mint a kesztyűtartó. Ahogy ezt OOC Te is megerősítetted.

Kettő végkimenetel esetén kaptátok volna meg a tojásokat:

1. Ha Nick belemegy az újrázásba, viszont az AJ-hez ragaszkodott.
2. Ha van RP a csomagtartó átkutatásáról és annak tartalmáról - viszont erről csak OOC tudtatok, hogy a tojások ott vannak.

Ahogy írtad is - és a log-ban is szerepel - 6 perc telt el aközött, hogy a tojások szóba kerültek és kiért az SO. Ennyi idő alatt bőven lett volna lehetőség az RP-re.

Amit OOC írtál, hogy nyitott a platós és elég csak ránézned - az rendben is lenne - ha egy sor /me legalább lett volna erről. ([13:54:28] Brandubh Mac Pilib: (( Mivel nyitott platós, ezért elég rá néznem szerintem. )))

Várom Dani bírálatát az ügyet illetően!

Köszönöm!
 

Roland410

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:80
Mint írtam is OOC, ahogy idézted, nyitott platós a kocsi, ez a képeken is látszik, ezért például a kesztyűtartóval szemben nem tartom szükségesnek annak a külön RP-zését. Persze, "tisztább" lett volna ilyen szempontból a szituáció, de a karakterem a plató mellett ment el, amikor beült az anyósra, és a saját szemével látta volna, velem, a playerrel szemben. Ugye Nick erről /do-ban hazudott, viszont mi mechanikailag is átvizsgáltuk a kocsit mikor meghalt, igaz kicsit későn, ez logban is látható ([13:29:36] *** Brandubh Mac Pilib  átvizsgál egy járművet. [Caracara 4x4]). Itt egyébként még ~2 percünk volt, mielőtt az SO kiért még mindig, csak ugye nem tudta kinyitni ha akarta volna se Nick, mert már kórházban volt.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Egy nézésen alapból semmit nem kell RP-ni. Elég furcsa lenne, ha elvárnánk minden játékostól, hogy /me-ze azt, hogy mit néz.
Azt sem értem, hogy miért elfogadott az, hogy bárki elkerülhet 1 rablást egy AJ-val. Ez egy RP szerver és lesz olyan, hogy kirabolnak. Aki ezt nem tudja elfogadni, menjen máshova.
Roland kára 36 tojás, 2000$-os darabáron számolva 72.000$. Ezt tőlem, vagy egy Főadmintól igényelheti. Nick Hoffmantól ezt az összeget levonjuk (vagy, ha megvannak a tojások, akkor azokat odaadjuk Brandubhnak).

[admincontroller]A PK jogos.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó