Bozhidar Ivaylo - Claude, le nem tisztázott szerverszabályzat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ivaylo

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved: Bozhidar Ivaylo
Adminisztrátor(ok) neve: Claude, Dani - szabályzat(?)
Panasz oka: Claude inkorrekt hozzállása, beszédstílusa, fenyegetőzés. Egy nem írásba foglalt, lekonkretizált szabály elvárása.
Panasz kifejtése: Kezdeném először a nem letisztázott szerverszabályzat résszel:
- Tegnapi napon csináltunk egy boltrablást az autósiskolánál, 4-en. Engem animba szedtek, bevittek a kórházba stb. stb. 1 társam, név szerint Earl Diaz túlélte az esetet és látta, ahogyan elvisz a mentőhelikopter.
Valamivel később ő is beállított a kórházba, megnézni mi van velem, esetleg ki tud-e szabadítani. A kórházban erre nem volt lehetőség, így mikor engem bilincsben kivitt egy BCSO-s emberke(nem tudom a nevét), majd odaállított a járőrkocsihoz - Earl ezt kintről végig látta- elkezdett motozni. Earl odagurult egy kocsival, kiszállt, elővette a kiskalibernek minősülő duplacsövűt és fejbelőtte a rendőrt. (kórház előtti úton). Nekem kb. 10 másodpercem lett volna a kocsiba ugorni, elmenni úgy, hogy 1 rendőr nem nézett oda és nem is látott jóformán. Erről van videó Earlnek, meg tudtommal Szigornak is. Eközben végig TS-en beszéltem Szigorral és Vikivel(más ügy miatt). Majd Claude-ék berontottak a szobába. Itt még jelenleg a lényeg: Védett területen akartak engem kimenekíteni, így ez teljesen szabályellenes.

Itt jön szóba a PK-m másik fele, Claude. Mint említettem berontottak a TS szobába és idézem(90%-os pontossággal): "Mi a szart képzeltek. Meddig akarsz még a szerveren játszani Ivaylo? Kibaszlak a szerverről. Beszéld meg Danival."
Majd erre mondtam szó szerint: " Ez a védett terület így egy faszság. "
Nem szidtam Claude-ot, elmondtam neki is, hogy én ezzel nem értek egyet, ezért a szabályzat ezen pontját megszeretném beszélni Danival.
Újra végignéztem a szabályzatot, és sehol egy büdös említést sem találtam arról, hogy védett területen TILOS kimenekíteni/embert ölni szabadítás céljából. Ezt meg is kérdeztem Claude-tól:

"Danival beszéld meg."
"Mert azt fogja mondani amit én. Annyit kihagytam, hogy nincs konkretizálva."
"Azt mondták, hogy ne kelljen mindent konkretizálni."

Kérdem én, hogy ha SZABÁLYPONT nincsen belefoglalva a szabályzatba, nincsen konkretizálva, akkor egy laikus playertől hogyan várjátok ezt el? Megszegtünk egy szabályt, ami nincs is lepontosítva, illetve a szabályzat ki sem tér rá, erre úgy kezel egy 5-ös admin, mint egy szétrágott kutyajátékot.

Bizonyíték(Kép, log, videó): Szükség esetén van
Megjegyzés: Én korrektül próbáltam meg Claude-al ezt megbeszélni, nem sikerült, szeretnék választ kapni a kérdéseimre.
 

Ivaylo

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Claude részét letisztáztuk a panaszkönyvnek, megbeszéltük.

A PK másik része érdekelne, hogy azzal lehet-e kezdeni valamit? Ezt a kérdést elsősorban Dani/Krekor felé intézném.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
A szabályzat legelső pontja az, hogy a józan ész elvét követjük. A józan ész azt diktálja, hogy 1 kórház területén nem fogsz lövöldözni (ami előtt ott 1 szerelőtelep).

[admincontroller]A józan ész hiánya miatt ne a szabályzatot okoljuk, hanem kicsit próbáljunk gondolkodni mielőtt cselekszünk.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó