Blaine County News frakció pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

BobIsTheFirst

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Tisztelt elbíráló bizottság!

Pályázatommal a Blaine County Broadcasting Corporation, Igazgatói pozícióját szeretném megpályázni. Életrajzomat és a terveimről lentebbi sorokban olvashatnak. A cég szervezeti felépítését és program tervezését saját kezűleg terveztem meg.



I. RÓLAM
Bob West, 1991. Február 24.-én születettem Kínában, azon belül Sanghai-ban (上海). Édesanyám: Ashley West sokat tett azért, hogy elérjem a céljaimat. Édesanyámmal Los Santos-ba költöztünk, ahol elvégeztem tanulmányaimat és itt kezdtem el az egész pályafutásomat is. 2014-ben végeztem gyakornokként a Los Santos Networknél majd 3 évig átlagos riporter és újságíróként végeztem el a napi munkámat. Rengeteg helyen, rengeteg helyzetben fordultam meg mindig úgy gondoltam, hogy a munka az első. Sok ajánlás és rengeteg munka után 2017-ben kineveztek a Los Santos Network igazgatójának.
*Igazolványkép*


II. CÉG TÖRTÉNETE
Minden 2017. -ben kezdődött, ekkor neveztek ki Los Santosban a helyi rádió igazgatójának. Mivel elején nehézkesen ment a Network beindítása találtam magam mellé egy segítőt akivel folyamatos vezetés mellett sikerült egy kivirágzó céget létrehozni. Későbbiekben elterjedt a városban a hír, hogy milyen jó körülmények mellett dolgozhatnak nálunk a diákok esetleg tapasztaltabb riporterek, újságírók. Mivel új kihívásokat kerestünk a társammal ezért úgy láttuk jónak, hogy terjeszkednünk kell. Sok gondolkodás és töprengés után elhatároztuk, hogy kiterjesztjük a céget kis városokra és falvakra.


III. BEOSZTÁSOK
      1, Próbaidős
              Értelemszerűen mindenki itt kezdene, hogy egyáltalán megfelel-e az adott posztjára. Szükség van megfelelő kommunikációs készségre. Ezen a rangon egyenlőre csak megfigyelőként venne részt a rendezvényeken, és különféle adásokon. Továbbá ez a beletanulási idő.

      2, Rádiós Riporter
              Miután az munkásnak lejárt a próbaideje itt már egy biztosabb fizetést biztosítva dolgozhat tovább a BCBC-nél. Itt már saját kezűleg is levezényelhet egy adott műsort.

      3, Szerkesztő
              Aki szerkesztőként van jelen a csapatban, az a online újságot is szerkesztheti, és egyaránt dolgozhat élő műsorokon és megjelenhet a rendezvényeken, mint műsorvezető vagy fényképész.

      4, Igazgatóhelyettes
              Amikor nincs jelen az Igazgató a városban, ugyan azokkal a jogokkal él, mint az igazgató.

      5, Igazgató
              Értelemszerűen ő vezeti a rádiót, ő fog különféle szabályokat behozni, ő állja a fizetést a dolgozóinak és ő vállal felelősséget a dolgozókért.



IV. JÁRMŰVEK ÉS MUNKARUHÁZAT
        1, Személygépjárművek:
                    -Két darab Furgon, Blaine County Logóval.
                    -Egy darab Helikopter, Blaine County Logóval.
                    +Két darab civil járművet.
     
      2, Munkaruházat:
                    -Elegáns öltözék. Lehetőség szerint logóval ellátott póló.
   
      3, Eszközök:
                    -Mikrofon
                    -Kamera
                    -Rádió/Céges mobiltelefon




V. TERVEIM
        Elsősorban szeretnék egy jól összehangolt társaságot összehozni. Rengeteg új munkalehetőség megteremtése és minden korosztálynak megtalálni a megfelelő munkaterületet. Természetesen sok munka, és türelem rózsája fogja meghozni azt a gyümölcsöt ami mindenki számára édes lesz. Amit biztosítani fogunk a jelenleg meglévő társasággal:
                                          -Rendszeres rádióműsorok
                                          -Élőközvetítések a városban zajló eseményekről
                                          -Rengeteg rendezvény a BCBC által
                                                              -Tuningtalálkozó
                                                              -Futóverseny
                                                              -Kvíz műsorok
                                                                        Ezek általában valamiféle nyereménnyel megspékelve esetlegesen: Pénz nyeremény, Vadonatúj személygépjármű, stb...
                                          -Soha semmiről nem fog lemaradni a hallgató.


VI. FELVÉTEL / JELENTKEZÉS FOLYAMATA
          Több fázison fog átmenni az aki csatlakozni szeretne a társasághoz, ami elektronikus úton fog lezajlani egy e-mail formájában. Itt elsősorban ami a legfontosabb, hogy milyen fogalmazókészséggel, helyesírással és külalakkal rendelkezik az adott személy. Második fázisban egy személyes meghallgattatáson vesz részt a jelentkező. Ezen az interjún különféle kérdésekkel fordulunk a jelentkezőhöz és végül egy tesztet fog megírni amiben felmérjük az alapműveltségét.  Ha ezeket sikeresen teljesítette, akkor meg is kezdheti a próbaidejét ami a beletanuláshoz szükséges. Jelentkezési lapot egy másik lapon csatolom.

*Jelentkezési lap csatolva*


Kelt:
2019. 12. 19.

Aláírás:
Bob West - Cégtulajdonos​




OOC rész:
Sziasztok! Teodor vagyok, 23 éves és jelenleg még sulizgatok Gyöngyösön és mivel napi 4 órát járok, ezért sok a szabad időm. Szabadidőmet több dologgal szoktam elütni, utóbbi időben a League of Legends-re függtem rá, de ez mellett kell valami más is amivel úgymond "hasznosan" tudom eltölteni az időmet. Magával a GTA San Andreas Multival még sok évvel ezelőtt még SAMP-on találkoztam. Itt járkáltam Fun szerverekre, de hamar beleszerettem magába a Roleplay játékmódba. Azt tudom mondani, hogy több szerveren több ezer órát belebírtam ölni, mert mindig tudott valami újat mutatni, viszont ez az időszak elmúlt és mostmár GTA5-ben keresem a kihívásokat. Nem tudok senkivel úgymond szemét lenni, de viszont ha visszaélnek a bizalmammal esetleg megpróbálnak kihasználni akkor elég haragtartó tudok lenni. Ennél több dolgot nem is nagyon szeretnék megosztani, mert szerintem itt az Adminok / Játékosok nagyja tudja, hogy milyen ember vagyok.

Tervem a frakcióval:
Kezdő és régebbi játékosok számára is tudnék egy olyan színvonalat nyújtani ami számunkra(régi játékosok) rengeteg maradandó emléket biztosított. Szeretném itt úgy kialakítani a dolgokat ahogy régen működött. Elsősorban kezdő játékosokat szeretnék tanítani és megmutatni hogy egy ilyen frakcióval is lehet élvezni a játékot. Itt csak a képzelet és a játékosok szabhatnak határt.

Nézzük meg, hogy mire képes OneRP és a közössége. Átbírjuk lépni ezt a határt? Kiderül ha megkapom a frakciót.




Továbbá egy kis ízelítő:
d3ccd3d9c332a3e14366dd8ad5ab08a7.png

98e571b891e92f204a5f12775eb7e9f8.png

13758ddda52d51a1935e777536ef555d.png

b1029f48f3acf55b044b29c635e7533e.png
 

fuego

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Mint egykori tagja az általad vezetett rádiónak csak remélni tudom, hogy megkapod és a GTA5 által nyújtott lehetőségekkel még több, minőségibb tartalmat,eseményt és emléket tudtok majd nyújtani a játékosok felé :D hajrá
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Örömmel értesítelek, hogy a pályázatod elfogadásra került!
Kérlek keress fel Discordon egy neked megfelelő időpontban!

Már szerintem nem kell bemutatnod a képességeidet, eléggé ismerünk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó