Bilincselés átdolgozása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SanyAa

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:184

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Wesley Woods «

Ötleted leírása

» A bilincseléshez ne legyen szükség feltett kézhez, mivel ez sok esetben felesleges és csak rontja az immerziót azzal, hogy furcsán néz ki a feltett kéz. Az anim, ami lejátszódik se fentről húzza le a kezeket. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:658
Dexter Sosa
Jó ötlet, tökre elkell. Viszont adnék a bilincselendő félnek is lehetőséget. Sok dolog van ami a bilincsrendszerben gagyi. Amikor éppen teszik rám, legyen lehetőségem kijönni belőle. Egy pillanatnyi időm van, hogy egy minigame-el kibújjak belőle. Ha elbaszom, így jártam. Hamár rajtam van, de valami oknál fogva elmenekülök, a társaim reteszelővel vagy körfűrésszel tudják rólam levágni.

letöltés (4).png
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Jó ötlet, tökre elkell. Viszont adnék a bilincselendő félnek is lehetőséget. Sok dolog van ami a bilincsrendszerben gagyi. Amikor éppen teszik rám, legyen lehetőségem kijönni belőle. Egy pillanatnyi időm van, hogy egy minigame-el kibújjak belőle. Ha elbaszom, így jártam. Hamár rajtam van, de valami oknál fogva elmenekülök, a társaim reteszelővel vagy körfűrésszel tudják rólam levágni.

Melléklet megtekintése
Szia Popi! Lövés ellen is legyen lehetőségem kitérni, arra is szeretnék egy minigamet, és ha kitértem, akkor ne sebezzen a lövedék.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Annyit hozzátennék, hogy a legutóbbi eset kapcsán eszembe jutott esetleg, hogy mondjuk alternatívaként /handsback, ami a bilincselt animációba rakna bele, s ugyanúgy lehetne benne bilincselni, csak mondjuk a mostani animációt kihagyva, csak szimplán megjelenik a bilincs is, mint olyan, ha ez egyáltalán megoldható.

Ha pl együttműködnék, jobban tetszene egy ilyen békésebben megoldott bilincselés, police activityben is sűrűn csak annyi történik h rakja hátra a kezét aztán jónapot, kerül a bilincs, nem kell eszelősen tekergetni a mancsokat :)
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] A bilincselés kiegészül 2 új funkcióval. Lehetőség lesz animáció nélküli bilincselésre, ami nem olyan agresszív mint a jelenlegi bilincseléssel járó anim. Szintén lesz lehetőség az illegális frakcióban lévő játékosoknak bilincs eltávolítására másik játékosról. A kézfeltétel mind a kettő bilincselés esetében elengedhetetlen, ez egy biztonsági funkció ami meggátolja az esetleges véletlen vagy NONRP-s bilincseléseket. Ezek 1.3 környékén várhatóak. [/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó