Big Popcorn

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
Név: Marquise Callahan
UqRUyeI.png

Születési hely, idő: Los Santos, 1999. 02. 10.

Nem: Férfi
Súly: 90kg
Testalkat: átlagos
Szeme színe: kék
Külső megjelenés: 24 éves afro-amerikai férfi. Testét 924 Almond Hustlers tetoválások borítják.

Pozitív tulajdonságok: Nyugodt, Komoly

Negatív tulajdonságok: Makacs, Lusta








*A csengő felcsendül, a vastag fémajtó vezérlésre nyílik ki. *

*Marquise belép a helységbe, leül a számára fenntartott székbe, a kagylót füléhez emelve szemez édesapjával*

Marquise Kendrick

-Meghoztad a csomagom?
-Igen! Leadtam, minden rendben lesz vele!
-Rendben van! *Kendrick biccent egyet, körbe pillant, az őröket keresi* -Mi van kint?
-Szar se. Száraz minden. *Pop sóhajt egyet, megdörzsöli orrát*
-Száraz minden? Fiam, tudod, hogy ennyivel nem érem be! Ennél több kell!
-Mit mondjak neked? Minden rendben van kint. Mindenki rendben van vágod?
-Az jó! Az jó! *sóhajt fel Kendrick* -Többiek?
-Megvannak. Vágod az utca másik végéből Watkinsékat, ha? *Popcorn felpillant, felveszi a szemkontaktust apjával*
-Ja, dereng valami! Miért?
-A fiuk Naeem! Most tapossa a tizenhatot, vágod? A kis kölyök lent bangel a nagyokkal, fogod? Lent van a dologgal, látszik rajta.
-A kölyök, mi? *Kendrick felhorkant* -Hagyod neki?
-Miért ne hagynám, ha? *löki fel állát Pop* -Te talán tiltottad nekem? Ne legyél ilyen álszent!
-Hogy tiltottam volna fiam? Ott sem voltam melletted. Nem tehettem, nem volt választásom!
-Ja vágom... *Marquise lesüti szemét, az asztalt bámulja* -Mondtam neked ezen ne törd magad. Ez van.

*Az őrök folyamatosan járkálnak a háttérben, melyet Marquise akaratlan figyelemmel kísér*

-Nem keveredsz semmi szarba, igaz? Maradj kint fiam, maradj távol ezektől a kurva rácsoktól!
-Ne idegeskedj már ezen, OK? *horkant fel Popcorn* -Mondtam már neked, hogy nem keveredek semmi szarba. On momma!
-Anyádat ne vedd a szádra te büdös kölyök! Számtalanszor elpofáztam már! *förmed rá Kendrick fiára* -Ohh anyád!... Rendben van? Nincs híján semminek sem?
-Nem, dehogy! Figyelek rá mindene meglegyen! Ott lakik a szomszéd utcában. Mint eddig.
-Figyelj anyádra Marquise! Most miért nem jött?
-Dolgozik. Mondtam neki hagyja és jöjjön... De nem akar engedni... Nehezen viseli, hogy támogatom. Vágod...
-Huszonnégy éves vagy fiam! Viseld is gondját! Kötelességed!

*Popcorn nagyokat biccent. *

*Egy őr jelenik meg Marquise háta mögött, a lejárt idő végett felszólítja a srácot, hogy zárja rövidre a párbeszédet*

*Popcorn felsóhajt, feltolja magát, a kagylót még nem teszi le, beleszól apjának: *

-Lépek! A csomagodat majd vedd át! Be safe Dad!

*Kendrick biccent egyet fiának. *

*Marquise feldobja a 924 Hustlers jeleit apjának, ki viszonozza azt*

*Marquise elhagyja a társalgót, kocsiba ülve tér haza.*



Kendrick az egyik Marquise által megkent őrön keresztül cigarettát, valamint egy apró telefont csempészik be apjának. Hősünk tisztában van az őrök mellékkeresetével, így egyiküket civilben felkeresve kent meg. Bízik benne, hogy az apró készüléken keresztül szülei sűrűbben beszékhetnek.
 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
Marquise Kendrick

*A csengő felcsendül, a vastag fémajtó vezérlésre nyílik ki. *
*Marquise az őrök és látogatók között szlalomozva keresi ki apját, leül vele szemben*

- Mi a plot? *Marqus leül apjával szemben, füléhez emeli a kagylót*
- Mi lenne fiam? Semmi nincs. Tudod jól te is!
- Rendben-rendben! Csak kérdeztem! *Pop lentebb csavarja a hangerőt* -Bejutott minden?

*Apja körbe pillant, aprót biccent fia felé*

-Király! Akkor tudsz írni, ha kell valami, ja?
- Ja! De mondjad már… Mi van kint, huh?

*Marquise megdörzsöli homlokát, igazít fejére kötött kendőjén*

- Leginkább semmi Fater! Minden rendben van. Habár… *a srác elvigyorodik*
- Habár? Mondjad már, mi van?! *förmed fel Kendrick*
- Habár Blaze meg Naeem megcsinálták múltkor a szarságot. A kis taknyot el is kapták!

*Marquise folyamatosan vigyorog, lecsavart hanggal magyaráz apjának.

-Elmentünk valamelyik nap bulizni valahova Vinewoodba… Gondolhatod. Lényeg, hogy én leváltam róluk, dolgom akadt…
- És? Fiam, nem érdekel te mit csináltál, ha nem voltál benne a szarban… Azt mondjad inkább mi történt azzal a két barommal.
- Bhill-bhill! Blaze arról magyarázott, hogy pár elbukott fogadás után dollárra volt szüksége. De úgy ASAP. A kis Naeem meg lent volt a dolognak, vágod? *vigyorog át az üvegfalon* - Vespucci Canals környékén akartak kipakolni egy kéglit. Eladni, amit elhoznak... Csak a lakás beriasztott a kölyöknek. Ő meg ennek ellenére bement.
- Elkapták? *vonja fel a szemöldökét Kendrick* -Blaze kijutott? Az a kölyök már akkor is nyomta a kaparóst, mikor a többiek csak kiskocsikkal versenyeztek.
-Nem. Ő el tudott jönni. De a kicsi nem úszta meg. Bevitték, kétszer lesokkolták. Őrület…
- Mondott valamit? Köpött? *kezd faggatózni az öreg, egyre türelmetlenebb stílusban*
- Nem, szart sem mondott, vágod? Tartotta a száját. *Marquise büszkén bólogat*
- Daang… Mit varrtak rá? Bent tartották?
- Azt mondta ma, hogy perecet kapott a lábára. Vagy két hétig nem hagyhatja el a portát vagy a küszöböt. Már nem tudom…

*Kendrick hangosan felnevet*
*Az őrök a duó fele fordulnak, szóbeli reakció nem hangzik el. *

- Ennyivel megúszta a srác? Huh, szerencsés…
-Ja, ennyivel. Nem volt semmi a nevén, tudod… *szívja fogait*

*Kendrick biccent egyet, új témába kezd. *


- Te rendben vagy fiam? Minden okés?
- Minden… *Popcorn bólogatni kezd* -Nem tudok panaszkodni… Asszem.
- Dolgozol? *Kendrick felvonja szemöldökét, apai röntgen szemeivel méregeti a fiút*
- Nah. Nem mondanám. *Marquise kellemetlen pillantásokat vet oldalra*
- Fiam, hányszor mondjam neked, hogy akkor is legyen valami munkád, ha csak alibi az egész? *förmed fel Kendrick*
- Tudom-tudom… *kezd tompítani a srác* -Rajta vagyok a dolgon, OK?

*Kendrick biccent egyet*

- Helyes!

*Marquise megvakarja tarkóját, órájára pillant, majd apja fele fordul*

-Lassan lejár az időnk, ja? Pár napon belül BBQ-zni fogunk Almondon, vágod? Tegyek félre? Hozzak be?
- Ja, jó lenne. Borzalmas a börtön koszt.
- Aight. Megpróbálok majd elintézni egy közvetlen találkozást is. Kerüld el a szarságokat és akkor engedni fogják, OK? *förmed rá Popcorn az apjára*
- Rendben van, amit csak akarsz! *Kendrick szívja fogait, szemeit forgatva biccent*

*Marquise feláll az asztaltól, letéve a telefont dobja fel bandáját az apjának. *
* Kendrick hasonlóan tesz, megindul cellája felé. *


miha1e8.png
©: @jadengod.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
Marquise, Kendrick, Őr

*Marquise számára ismeretlen folyosókon lépked, belép egy nagyobb, asztalokkal és székekkel tömött terembe*
*Az egyik asztalán édesapja, Kendrick ücsörög, ujjaival malmozva várja fiát*
*Marquise fellép apjához, öleléssel köszöntik egymást. *

Őr: Kerüljék a fizikai kontaktot, kérem!

*Pop fúj egyet az őrre, leül apjával szemben. *

-Hoztam neked valamit!

*Popcorn kotorászni kezd táskájában, a korábban beígért BBQ-t pakolja apja elé. *

-Köszönöm Fiam! El sem tudod képzelni micsoda felüdülés lesz nekem ez a pár falat!
-Örülök neki! Mindenből próbáltam hozni egy kicsit. Hátha...
-Elhiszem. Mi van veled fiam, hogy vagy?
- Minden rendben... *Pop megvonja vállát, felveszi apjával a szemkontaktust* -Asszem.
-Asszed? Ez kurvára nem hangzott meggyőzően. *Kendrick fogait szívja, fiát méregeti*
-Naja! Volt pár szarság mostanság, de már rajta vagyok a dolgon! Tényleg!
-Szarság, ha? Mint például?
- Feltagelték a hoodot, vágod? *Marquise megszívja fogait, apjára pillant* -Eddig nem tudtuk kik. Vagy mik. De már képben vagyunk, vágod?
-Ja! *morog Kendrick* -Vágom. És kik festették fel Almondot, ha? Kibököd még ma?

*Marquise idegességében malmozni kezd ujjaival, apjával való párbeszéde folyamán sűrűn pillant félre. *

-Tegnap Forum Driveról legurult a hatezerhétről két tag. *kezd bele a történetbe Pop* -Feltageltük őket, mert úgy gondoltuk ők csinálták a szart, ja? Kezdett eldurvulni a dolog, nem fogok hazudni. Előkerültek a burnerek is. *Pop hangjából lentebb csavar közben, hogy csak apja hallja a történetet*
-A burnerek, ha? *suttog vissza apja* -Burnert rántottak Almondon? Nem mondhatod komolyan!
-Igen. Végül nem lett semmi szarság, utólag visszagondolva szerintem senki nem akarta, hogy odáig elfajuljon a dolog... De ha hihetek nekik nem ők voltak, vágod? *dörzsöli homlokát Marquise*
-Ha hihetsz nekik... Ne légy vak fiam, ne engedd, hogy megvezessenek! *kezd bele Kendrick az okításba*
-Nem engedem! Nem rég viszont találtunk egy másik taget is... *Pop megszívja fogait* -South Davisről. Carsonról.

*Kendrick horkant egyet, fejét rázza. *

-Intézd el fiam! Nem akarok semmiféle kifogást meghallani! Kurvára figyelj az utcára, felfogod egyáltalán miről tépem a szám?
-Jó! *Marquise hevesen bólogat, ujjaival dobol az asztalon*
-Kurvára rajta kell tartanod a kezedet a dolgokon! Nem lehetsz gyenge vagy jóhiszemű! Goddamn! Másokért és magadért is felelsz!

*Kendrick puffog kicsit, körbenéz a társalgóban, tekintete ismét fián akad meg. *

-Más valami?
-Semmi. Naeem átesett a dolgon. Lent van a dolognak, véglegesen.
-Hogy bírta, huh?
- Hát kibírta. Lehet kicsit elvetettük a sulykot. Kifeküdt vagy egy percre. *Pop fogait szívja* -De már egyben van.
-Helyes! Akkor azt mondod rendben lesz? Az őrizet után is? Nem viselte meg?
-Azt. Már vissza is mászott a terepre. Ott folytatja, ahol abbahagyta. *Marquise körbenéz, halkabbra csavarja* -Néha én is ott vagyok. Hogy minden rendben legyen. Hatalmas tehetség a srác. Úgy nyitja fel a zárakat, mintha valami gyerekjáték lenne. Elhiszed ezt?!

*Kendrick fejét rázza, nemtetszését fejezi ki. *

-Vigyázz magadra te barom! Ezen nem hasalhatsz el! Érted, amit mondok?
-Igen értem. Ne legyél már ennyire paranoiás!
-Paranoiás? Miről beszélsz kölyök? *förmed fiára Kendrick*
-Nem értem mit kell ennyire ráfeszülni a dologra. Vigyázok magamra! Nem kell folyamatosan utánam járnod!
-Szerinted utánad járok, huh? Ennyire hülye vagy fiam? Mit gondolsz? Anyád, hogy viselné, ha utánam jönnél, huh? Hogy viselné a dolgot?

*Popcorn lesüti szemeit, érzi a súlyát apja szavainak. *

-Yea”ight. *órájára pillant* -Majd még jövök öreg! Vigyázz magadra. Kerüld a balhét.
-Vigyázz magadra fiam!

*Marquise feláll, az őrök utasítása ellenére lekezel apjával, majd elhagyja a termet. *


ej2eKq3.png
©: @jadengod.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek

*Nyílnak az ajtók, Marquise már rutinosan mozog az emberek között.*
*Megkeresi Apját, leül vele szemben, füléhez veszi a kagylót. *

*Kendrick a megszokottnál fáradtabbnak, levertebbnek tűnik. *


-Mi van veled? *szól bele Marquise a telefonba*
-Semmi! Mi lenne?
-Ne nézz hülyének Öreg! Látom, hogy valami van. Össze vagy szakadva, szavamra.

*Kendrick megszívja magát, belesuttog a kagylóba. *

-Múltkor... Pár hete talán. Volt egy nagyobb verekedés az udvaron. A végén a bökők is előkerültek. Megkóstoltam egyet. De semmi komoly.
-Hogy mi? Hogyan? Hol? Egyben vagy? Mi van veled? *kérdezi Marquise kikerekedett szemekkel*
-Balm-balm! Már minden rendben van, OK? Pár napra elfekvőre tettek, de már rendben vagyok.

*Marquise biccent egyet, körbepillant. *


-Inkább azt mondjad mi van kint? *kérdez egyből apja*
-Semmi! *Marquise vigyorog* -Azt hallottam valakit kipakoltak Rancho környékén, vágod? -A tag tele volt.
-Ranchon, ha? Mi volt nála? Nem hallottad?
- Hallottam ezt-azt. A palinál volt pár bélyeg és pár gramm, vágod?
-Aha, vágom! Nem tudni kik voltak?
-Fogalmam sincs... *Marquise megvonja a vállát* -Csak hallottam ezt-azt.

*Kendrick biccent egyet, ajkait dörzsöli ujjaival. *

-Otthon minden rendben? Anyád jól van?
-Jól van. Nincs semmi gondja. *biccent egyet Marquise*
-És a hoodon?

*Marquise felkapja fejét, megszívja fogait. *

-Minden OK. Múltkor volt egy apróbb szarság, tudod? *szipogva* -De semmi olyan, amit ne lehetne megoldani.
-Mi volt? *förmed fel Kendrick*
-Heat összeütött egy crabbel. A vasúti sín másik oldalán, ja?
-A másik oldalán, huh? Eszeteknél vagytok? Mi a szart kerestetek ott egyáltalán?
-Tageltünk, oké? A Mall területén.
-Legalább elvertétek a figurát?

*Marquise hümmögve rázza meg a fejét. "Nem, mi jöttünk ki szarabbul."*
*Kendrick nagyokat puffog, láthatóan nem tetszik neki a dolog.*


-De most itt vagy... Utána mi volt?
-Eljöttünk. Kibaszott Carsonon álltunk Apa... Nem vihettem tovább a dolgot. Vágod?
-Mhm! *biccent egyet az öreg, halkabbra fogja* -Mit lépsz?
-Elintézzük! Nem lesz semmi gond, on set!

*Kendrick körbepillant, kicsit sem takarva nemtetszését.*
*Pop követi apja tekintetét, terelni kezdi a témát. *


-Szükséged van valamire? Akármire?
-Nah! Rendben vagyok, kösz! Munkád van már?
-Nincs. Volt most jobb dolgom is, ja?
-Fiam, hányszor mondj...
-Bele se kezdj! *szakítja félbe apját Marq'* -Tudom. De kisebb bajom is nagyobb volt most ennél. Majd lesz. Ennyi.

*Kendrick csak biccent egyet.*

-Legközelebbre megpróbálok elintézni egy személyes találkozót. Kihallgatóban vagy mi az! Ne szard el, oké? *állát a szúrt seb felé löki*
-Rendben! Szevasz fiam!

HoFI5dH.png
©: @jadengod.


 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek

*Marquise őrök kíséretében lép be egy terembe, hol apja már várja. *
*Az őrök elhagyják a termet, becsukva az ajtót szemtől szemben áll apjával. *
*Leül vele szemben, csavarja bandáját az öreggel. *

-Mi történt fiam? Hallottam bent dolgokat!
-Mire gondolsz? *Pop felvonja szemöldökét*
-Carsonon lelőttek egy crabet. Nem is olyan régen! A kora esti órákban.

*Marquise körbenéz, vállat ránt*

-Nem tudom. Semmit nem hallottam róla. Mit hallottál még?
-Nem sokat. Olyanokat beszélnek, a srác elnyelt egy egész tárat.

*Marquise bazsalyogni kezd, bólogat közben. *

-Ja gondolom. Nyugodjon, huh?
-Ne szórakozz velem kölyök! *förmed fel Kendrick* -Ötleted sincs ki lehetett, hah?
-Nem, semmi! *közben körbe pillant, kamerák és mikrofonok után kutat*
-Semmi... *kezdi el fürkészni az öreg a fiát* -Aight.
-Ja, bele se kezdj! Minden rendben lesz! Figyelek magamra. És a többiekre is.
-Yea’ight. Mi van a hoodon? Minden balm?
-Balm-balm. Csend van. Teper mindenki a maga módján. Tudod... Hustlin’ through the mud...
-A maga módján? *Kendrick ráncolja homlokát*

*Marquise biccent egyet, összefonja ujjait*


-Olyasmi, mhm. Raheem hihetetlenül király cuccal állított be. Gelato, vagy minek nevezi. Ismered?
-Raheem? Játékban van még az a fasz?
-Naná! Még mindig az ő szarja a legjobb, én mondom neked! Heat-en keresztül intézi a dolgokat. *bólogat közben hevesen* -Kell?

*Kendrick hangosan felnevet*

-Ja. Valamikor hozz belőle, ha tudsz. Kíváncsi vagyok mit tud az öreg!
-Ja. Mindenképp!
-Rendben van. Meg sem kérdezem van-e már munkád. Fölöslegesnek érzem.
-Tényleg fölösleges! Hagyd is a dolgot, oké?

*Kendrick morog valamit az orra alatt, biccent egyet. *

-Bent minden rendben? Kerülöd a balhét igaz?
-Igen. Nagy volt most a csend. Legalábbis eddig az volt.
-Eddig? *Pop felvonja szemöldökét*
-Eddig, igen.
-Mert mi van?
-Mindenki a gyilkosságon remeg. Mindig ez van... Ha kint lelőnek valakit, megy bent a találgatás. Két nap és elengedik a témát.

*Kendrick legyint egyet, ezzel zárja le a témát*
*Marquise lassan biccent egyet, az asztalt bámulja*


-’Ight. Ha te mondod... *felpillant* -Szükséged van valamire? Hozzak valamit legközelebb? A szaron kívül.
-Nah, we straight. Rendben vagyok.

*Marquise biccent egyet, tolná fel magát. *
*Kendrick váratlan fia karja után kap, szorosan megszorítja, felveszi vele a szemkontaktust. *


-Vigyázzatok magatokra!
-Jó! Mondtam nem lesz gond.
-Ne nézz hülyének fiam! *Kendrick körbe pillant, sziszegve szól Popcorn fele* -Ne lackeljetek! Almondom sem. Mindig nézz a hátad mögé. Érted, amit pofázok?

*Marquise biccent egyet apja felé, felrázza vele a 924 jeleit. *
*Kifele menet megannyi gondolatfoszlány cikázik a srác fejében, általános nyugtalanság nyomja rá pecsétját napjaira.*
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Marquise leül apjával szemben, szemkontaktust tartva vele emeli füléhez a kagylót.*
*Kendrick fiát megpillantva száját húzza, lehetőségeihez mérten próbál végignézni gyermekén. *


-Jól vagy apa? *nyitja meg a párbeszédet Pop, rekedt hangján*
-Egyben vagyok. Jól vagy fiam? Levertnek tűnsz, szavamra!
-Ja, egyben vagyok. Csak... Csak nehezek ezek a napok, fogod? *Pop homlokát ráncolja, dörzsölni kezdi azt*

*Kendrick fejét rázza, nagyot sóhajt*


-Ne tartsd magadban a sok szarságot kölyök! Beszélj hozzám!
-Eldurvultak a dolgok öreg! Davisen. De így rendesen. *közben körbepillant, őröket keres, hangját ehhez mérten állítja*
-Eldurvultak... Ez mit jelent? Mondj már valami használhatót is!
-A picsába is fater, minden napra jut valami szarság. Drivebyok, shoot outok, verekedések vagy összeszólalások. Az elmúlt napokban egy sarkot nem tudtál úgy megtenni, hogy ne legyen egy piece a seggedben.

*Kendrick nagyokat szipog, bólogatni kezd.*

-Lett valakinek baja? Áldozatok? Dead homies?
-Vannak. *Marquise biccent egyet* -Pár local. És mások. Mind a két oldalon.
-Mások? Fiam, egyértelműen beszélj már!
-Szar az egész öreg! Heat is kapott már golyót, baszod még Lock is! A kölyök tizenhat vágod? Kibaszott szarság az egész! Pár local már odafent van. Szinte minden napra jutott valaki.

*Kendrick lassan bólogat, ujjait tördeli.*

-Anyád? Mennyit lát az egészből?
-Nem hülye! Tudja, hogy nincs minden rendben. De nem kérdezősködik. Hall dolgokat, mint mindenki más. De nem szólnak semmit. Tűrik.
-Zárd minél rövidebbre! Ne fajuljon sokáig a dolog, akkor belép a twelve is. Az pedig nem hiányzik senkinek!
-Nem. Egyáltalán nem...

*Kendrick körbepillant, ujjaival dobolni kezd az asztalon.*

-Ha eltekintünk ettől az egész szarságtól... Minden OK?
-Ja, minden. Nem unatkozunk igazából. Beszarsz múltkor mi történt... *Pop elvigyorodik, fejét emelve apjára pillant* -Álltunk kint, témázgattunk. Felgurult a blockra egy öreg Tornado. Ranchoról fogod? Két flower ült benne öreg, érted?
-Nigga, mit akartak azok almondon? Nem ismerik a border linet? *grimaszolva*
-Szart nem ismerik! *legyint egyet* -Tudják pontosan, nincs is ezzel gond. A gelatoból kellett nekik, fogod? A Raheem féléből.
-Szopatsz! *neveti el magát*
-Halál komolyan! Nem is volt semmilyen szarság. Ezt el kellett pofáznom! Órákig ezen kattogtunk.

*A telefonban halk sípszó jelzi az idő lejártát.*
*Marquise ingerülten horkant fel, szemeivel az őröket keresi.*

-Szükséged van valamire? Ha jövök legközelebb?
-Semmire... *legyint* -Majd jelzek, ha van valami.
-Yea'ight.

*Pop fistbumpol apjával az üvegen keresztül*
*A két fél feláll az asztaltól, elhagyják a termet.*
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek

*Pop leül apjával szemben, füléhez emeli a kagylót*

-Mi a helyzet? Egyben vagy?
-Mhm! Minden lapos bent. Rendben vagy?
-Igen. Nyugi van. Bhill n’ shit.
-For real? Ennél kicsit többet kéne mondanod, ha már idáig eljöttél fiam...
-Karsonnal elcsendesedtek a dolgok. De így tényleg. Párszor előfordul 1-2 bunyó, de semmi több vágod? Egyre kevesebb a durrogás.
-Vágom. Ennek örülök. Nem kell a fölösleges szarság a seggeteknek! Bent is csendesedtek a dolgok a témáról. Nem pofáznak már annyit róla, a balhé is kevesebb lett.
-Nem történt semmi olyan, amivel ne bírtunk volna, OK? *szívja meg magát Pop*
-Ja ja fixen! *förmed egyet az öreg* -Pénzel, hogy állsz?

*Pop körbenéz, halkabbra fogja a dolgot. *

-Pörög a loud Dad. Raheem kidobta az Amnesiat is, Heat hozta ki a blockra. Viszik, mint a cukrot vágod?
-Igen? Azt mondod jó a kereset?
-Igen azt. A srácok bulikba mindig visznek magukkal kicsi adagokat, elsózzák őket vágod? Általános az elégedettség...
-Jó hallani. De óvatosan csináld, ne szarjátok el!
-Nah, okosak vagyunk. Múltkor volt valami hatalmas yachtos szarság. DJ, tomboló emberek kint a vízen. Vágod? Oda is vittünk belőle, nem volt motozás meg semmi. Szinte minden elment! *elégedett vigyorral*
-Mennyibe megy grammja, huh? *vonja fel a szemöldökét az öreg*
-Egy rugó. Nem sok, aki akarja, ki tudja préselni magából.

*Kendrick bólogat nagyokat, benyálazza ajkait*

-Más valami?
-Semmi komoly... Látnád milyen felniket szereztem a Tornadora! *nevetve kapja elő telefonját*

*Pop a galériát megnyitva mutatja meg a képeket apjának. *
*Kendrick elismerően bólogat. *


-Honnan szerezted, huh?
-Az a hír járta az utcákat, hogy a flowers utazik ebben a szarságban vágod? Lecsúsztunk hát és felkérdeztük őket a dologról. Nameg a Gelato után bemutattuk nekik az Amnesiát is, vágod? Ez a Heat terepe, ő pörgeti a dolgot. Nem is akarom gátolni ebben, érti a dolgát.
-Velük szereztettél felnit? *Kendrick bizalmatlanul vonja fel szemöldökét*
-Bhill, nem volt semmi szar. Rá egy hétre hozták a cuccot. Egy szavam se lehetett, for real!
-Mit adtál érte? Pénzt?
-Nah... Pár burnert, kilenc miliset. Olyat, amit már nem lehet visszakövetni.
-Te teljesen hülye vagy Marquise! *horkant fel az öreg* -Azok ott lent még mindig az oppjaid! Nem ismered a politikájukat, erre súlyt adsz a nyakukba?
-Nyugodj már le! Nincsen semmi para! Nem sértik a határokat n shit. Ebből jobban ki tudtam hozni a dolgot, mint a dollárból. Sokat költekezem mostanában, jobb volt ez így.
-Faszomra költöd a pénzed kölyök?
-Hobbira! Nekem is vannak kiadásaim érted?
hyavY9g.png

©:
@Dave (remélem te vagy az :ninja:)

*Kendrick horkant egyet, bólint párat*

-Rendben van. Ao kölyök! Legközelebb hozhatnál nekem abból az Amnesiából! Mit gondolsz meg tudod oldani?
-Hogy mi? *Pop hangosan felröhög* -Viccelsz?
-Nah! Elég szárazak a mindennapok, tudod te is! Apádnak jól jönne egy kis felfrissülés...
-Nem tudom Öreg! Átnézhetnek meg minden... Nem ígérek semmit. Agyalok majd rajta!

*Kendrick biccent egyet, feltolja magát a székből*
*Marquise hasonlóan tesz, megszívja magát, majd int apjának. Elhagyja a társalgót*
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek

*Pop nyöszörögve ül le, a kagylót a füléhez emeli. *

-Kibaszottul szarul festesz!
-Te vagy a harmadik! *dörzsöli meg tenyerével arcát Pop*
-Mi van veled?
-Semmi csak ugh... *böfög egyet* -Másnapos vagyok kicsit. Ez minden.
-Másnapos, huh? Hol voltál Marq? *horkant egyet Kendrick, arcán megkönnyebbülés*
-Valami underground clubban. Pár utcával van odébb, de nagyon komoly hely. Többször fordultam már meg ott. De a legnormálisabb hely. Én mondom neked!
-Neve? *folyamatosan vigyorogva*
-'amn fogalmam sincs. Nem jut eszembe.

*Kendrick pár másodpercre csak bámulja fiát, folyamatosan vigyorog. *

-Kikkel mentél?
-Vágod csak a szokásos csapat... Lock, Blaze, Cake... Ilyenek. És még két picsával.

*Marquise szemmel láthatóan szar állapotban van, leginkább csak a könyöklőt bámulja. *
*Kendrick hatalmas vigyort húz láthatóan élvezi a helyzetet. *


-Kik voltak? Honnan ismered őket?
- Ne kérdezz már ilyeneket! Csak ismerem őket, vágod?
-Szóval?
-Valami autós szaron futottunk össze. Aztán rá egy napra - azaz tegnap - legurultak Almondra. Érdekelte őket a hood, el tudod ezt hinni? *felnevetne, de csak egy apró horkantásra futja*
-A hood? *Kendrick felvonja szemöldökét* -Akkor nem onnan vannak?
-Nem, nem onnan. Fogalmam sincs honnan vannak, nem emlékszem... Annyit tudok, hogy a város közepén élnek egy penthouseban. Eclipse Tower, vágod? Ja, és testvérek.

*Kendrick hatalmasat füttyent, lemoshatatlan vigyor jelenik meg az arcán. *

-God daaaaamn! Jól belemásztál kölyök! Szart fogsz kezdeni a dologgal, eh?

*Marquise vállát vonogatja, teher neki szavakat formálni. *

-Jön ami jön, ja? Ennyi legyen elég.
-Többiek?
-Lock szét LSD-zte a fejét. Végig olyan trippjei voltak, fetrengtem a röhögéstől. Már amire emlékszem... Cake ugyan ez a kategória. Be kellett lökni a hátsó ülésre.
-Barmok vagytok! Hallod amit mondok? *röhögve*
-Tudom, hidd el!

*Pop erőt vesz magán, lassan felpillant, apjai szemébe néz. *

-Van itt még valami.
-Mondjad!
-Emlékszel Lyonsékra?
-Lyonsék.. Hogyne ismerném őket, te fasz! Itt van bent az öreg. Ugyan abban a blockban. Banger volt ő is. Súlyos testi sértésért és kábítószer birtoklásért meg asszem' kereskedelemért.
-Ja, az. Róluk beszélek. Tegnap találkoztam a fiukkal, Dantrellel! A niggának a létezéséről is megfeledkeztem, vágod? Ahhoz képest mekkora banger volt az apja.. Geez. De tegnap felbukkant a buliban a kölyök.
-Mire akarsz kilyukadni? *komolyabb hangnemre váltva*
-Semmire-semmire. Váltottam vele pár szót. Be voltam már baszva, érted? Felkérdeztem akar-e pénzt keresni n shit.
-Térj már a pontra! *förmed fel az öreg*
-A pont az, hogy egyből rákapott a kölyök... Mennyi is? 17? Egy évvel idősebb, mint Lock. Kezébe csúsztattam 3 gét. Annyit mondtam neki ezerhatot hozzon vissza. Öreg nem telt el tíz perc, a takony már hozta a dollárt. On set! Nem is értettem... Fogalmam sincs mi volt a gyerekben... Vagy, hogy saját zsebből pótolta ki és még mindig nála van a cucc. De virított. Kibaszott gyorsan.

*Kendrick sóhajt egyet, biccentve teszi fel következő kérdését. *

-Bele rántod? *kérdezi fel Marquiset*
-Van választása?! *vág vissza a fiú*

*Kendrick biccent egyet, szóra nyitná száját. *

*A vonal megszakad, lejár az idő. *
*Kendrick átkiabál valami érthetetlen mondatfoszlányt fiának. *
*Pop vállat von, elhagyja a termet. *


nPo2Nma.png

©: @Laca

 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Popcorn belép a terembe, mint mindig, apjával szemben ül le. *

-Mi a helyzet?
-Semmi komoly. Vagyis mégiscsak akad valami.
-Na?

*Marquise nagy levegőt vesz, belekezd a történetbe. *

-Valamelyik éjszaka álltunk kint az utcán, már csak témázgattunk. Nem számítottunk senkire és semmire. De tudod van az a kurva nagy parkolóház... *bólogatva* -Az egész utcát beborította a kék és piros fényhíd. Elcsúsztunk odáig. Az egyik deputy vázolta fel a dolgot, hogy amúgy sorozatos autó törögetés van almondon...
-Hogy mi? *felvonja szemöldökét Kendrick* -És ti erről nem tudtatok?
-Nem, semmit. Nem voltunk lent aznap, ilyen lowrider szarságon voltunk... Akkor történhetett a dolog.
-Van bármi ötleted ki lehetett?
-Nem, egyelőre nincsen. De majd szaglászni fogok. Holnap legurulunk ranchora is, a tizenháromra. Megkérdezzük őket tudnak-e valamit erről az egészről. Náluk volt-e hasonló. Nincs jobb ötletem. Hátha láttak valamit... Annyival előrébb leszünk.

*Kendrick biccent egyet, fújtatva. *

-Rendben van. Az Amnesiával mi van? Amit ígértél!
-Semmit nem ígértem... Azt mondtam megpróbálom megoldani. Van pár ötletem, nem biztos, hogy tetszeni fog. De így fogom megoldani.
-Rendben van. Csak old meg! *mororgva tolja fel magát a székből* -Majd beszélünk!

*Pop biccent egyet, feltolja magát és elhagyja a termet. *


*Pop belép a terembe, megint csak leül apjával szemben, a telefont a füléhez emeli*

-Lementünk Öreg. Ez beszarás. Az egész.
-Fasz?! Miről beszélsz?
-Ja, komolyan mondom. Legurultunk és rákérdeztünk tudnak-e valamit a dologról... Erre?! Sajnálkozva magukra vállalták a szart. On God! Nem hittem el... *horkant egyet* -Pussy ass szekció magára vállalta az egész szarságot és nigga ezt figyeld... Mindent vissza adtak...
-Nigga you jokin'. *horkant fel az öreg* -Ezt nem mondhatod komolyan...
-Pedig de. Visszatértünk a 924-re. De az elégedetlenség általános volt. A többieknek nem tetszett a dolog, azt mondták túl soft az egész... Amit meg is értek. Nekem is voltak ilyen gondolataim. Komolyan megsértették a politikát öreg! És a határokat is. Ezt ennyivel nem lehet elrendezni, ja?

*Kendrick biccent egyet, nem szól semmit. *
*Pop nem ezt a reakciót várja, felkérdezi hát apját: *


-Monnd meg Öreg! Mi a szart csináljak? Mit mondasz?
-Marquise. *felsóhajt* -Minden szarság, amit itt felsoroltál kibaszottul igaz. Azok a köcsögök megsértették a politikát és a határokat. Mindent, amit csak megsérthettek. Ha ennyibe hagyjátok a dolgot, Almond lesz a legvizesebb szekció egész Davisben. Like no cap.

*Pop biccent egyet, feltolja magát a székből. Bandáját dobja az öregnek. *
*Kendrick hasonlóan tesz, távozik. *


*Pop szlalomozik a tömegben, az őröket kerülgetve keresi a fülkék között apját.*
*Megpillantva leül vele szemben, füléhez emeli a kagylót. *

*A srác arcán csúnya foltok ékeskednek, lila fekete valamint sárga árnyalatokban. *
*Kendrick értetlen, szemöldökét húzogatva nézi fiát. *

-Hát veled meg mi a szar történt?
-Léptünk a szarra. Válaszoltunk a dologra.
-És? Mi a szar volt, miért vagy ilyen geci ronda?
-Leküldtük az egyik localt a blokkjukra, nézelődni. Nem ismerték, nem tudták hozzánk kötni. Szóba elegyedett az egyik tagjukkal, aki félreugrott egy kicsit. Oda gurultunk kocsival és rájumpoltunk.
-Ja... Ennyi? Ezért van összeverve a fejed?
-Nem. Az egész szekció észrevette és sprinteli kezdtek felénk. Szóval elhajtottunk. Kifújtuk magunkat és visszamentünk almondra. Utána nagy volt a csend. A két csajszi, akikről múltkor pofáztam... Hoztak nekünk palacsintát és kávét. Szóval csak kint ücsörögtünk és pofáztunk... Erre lövéseket hallottunk...
-Lövéseket? *vonja fel a szemöldökét Kendrick*
-Ja. *bólogatva* -Blaze haza küldte őket, mert nem tudtuk mi van. Elmentünk megnézni. Ott álltak a síneken. Mindannyian. Like daaamn niga... *horkant egyet* -Nem is tudtuk hova kapjuk a fejünket. Dobáltuk a szavakat egymásnak aztán ránk rontottak. Az út közepén.
-Értelek. *sóhajtva* -És a vége?
-Túlerőben voltak. Volt velük egy ribanc is ilyen csipkés szar felsőben. Damn még ő is beállt karmolászni. De hát azt csak nem üthettem ki, érted?!

*Kendrick biccent egyet*
*Pop sóhajtana egyet, mely nyögésbe torkollik. *


-A dolognak végül vége lett valahogy. Fogalmam sincs, hogy. Kaphattam valami erősebb ütést és elsötétült minden... A következő emlékem, hogy egy mentőnő térdel fölöttem és beszél hozzám...
-Twelve?
-Nun. Valami nagy dolguk lehetett, mert sehol nem volt senki. Blaze fel is kapott a földről és elsiettünk. Itt tartunk most.

*Kendrick nem szól egy szót sem, ami Popcorn személyéből bizonytalanságot vált ki. *

-Szóval ehm... Most itt vagyunk. Pár napra csendben kell maradnunk, mert ennek az egésznek biztosan híre fog menni. Aztán visszavágunk.
-Vigyázz magadra! Anyád tud a dologról? És a twelve?
-Semmit. *rázza a fejét* -Nem is megyek most hozzá, ne lásson így. A twelve meg még nem bukkant fel. Nem kerestek. De biztosan fognak. *sóhajtva*
-Helyes! Ne is menj hozzá még így nézel ki. Gyárts kifogásokat! Akkor is ha felhív! A twelve pedig... Ismered a szabályokat.

*A vonal megszakad, az idő lejár. *
*Popcorn feszülten horkant fel, apjára pillant. *

*Kendrick kezével cigizést imitál, emlékeztetve a kölyköt korábban tett ígéretére. *
*Pop akaratlan elmosolyodik, bólint nagyot. Elhagyja a termet. *

 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Pop lehuppan apjával szemben, füléhez emeli a kagylót. A becsempészett sütik végett kicsit izgul, kíváncsi apja reakciójára. *
*Kendrick fáradtan ül már a székben, fia érkezésére felkapja fejét. *
*Pop körbepillant, halkan szól a vonalba. *

-Na, hogy ízlett?
-Kibaszott jó volt! Ezt te csináltad?
-Uhm ja! Persze, ki más?
-Hülye gyerek ne kamuzz nekem! Egy rántottát is csak segítséggel tudsz megcsinálni! *elröhögi magát*
-Bazd meg! Volt egy kis segítségem, ja. De ennyi. Nem sok.
-Ki? A féleszű haverjaid se érthetnek többet a dologhoz! Haszontalanok vagytok!
-Pár csajszi a hoodról. Felvázoltam nekik miről is van szó. Segítettek. De fasza lett az a lényeg!
-Duh! Legyél velük kedves! Anyád egyszer megelégeli majd ezt az egész főzős macerát! *nevetve*

*Popcorn elneveti magát, bólogat nagyokat. *
*Kendrick megszívja fogait, körbepillant, szinte suttogni kezd a kagylóba. *


-Mi van a hoodon, huh? Elmentek a dolgok valamerre?
-El, ja! Kéredezősködtek is a Deputyk meg az LSPD Officerei is. *bólogatva* De nem gondolnám, hogy bármi van a kezükben.
-És a másik oldalról?

*Popcorn megszívja fogait, alaposan körbenéz, felméri környezetét. *

-Nem unatkozunk maradjunk annyiban. Bunyók, szóváltások... Shii' minden játszik. Ébren alszom az elmúlt napokban...
-Az a hír járja, hogy pár localt meg is lőttek.. Volt olyan aki el is patkolt. Ez igaz?
-Ja... Akadt pár holttest. *biccent egyet sóhajtva* -Mind a két oldalon. Okozott is fejfájást nekünk is.
-Mi volt? Rátok varrták?
-Nem. Nem tudták... Mondtam nem volt semmi a kezükben.

*Kendrick horkant egyet, próbálja pozitívabb irányba terelni a témát. *

-Veled mi van fiam? Te jól vagy? Mesélj valamit az öregednek. Itt bent minden nap ugyan olyan szürke!
-Nem tudok mit mondani. *vállat von* -Vagyok és élek. A biznisz nem megy rosszul... A szabadidőmet meg próbálom jól eltölteni. Vágod?
-Ah-ha. Nők?!

*Popcorn kellemetlen helyzetében elneveti magát, a földet bámulja. *

-Mi van? Valamit mondj már! Mi van azokkal akiket múltkor említettél? Az ikrekkel vagy akárkikkel?
-Mi lenne? *von vállat* -Semmi. Nem igazán dumáltam velük mostanában. Elkerültük egymást ja? Vagy fogalmam sincs.
-Ja... *hümmög párat* -Az szar. Miért nem szedsz magad mellé valakit Almondról? Egy local ribancot?
-I mean... Fogalmam sincs... Élvezem ezt a függetleség dolgot. Azzal kezdek ki akivel akarok és amikor akarok, ja?
-Huszonnégy éves vagy Marquise. Nem csinálhatod ezt örökké!

*Marq' sóhajt egyet, biccent.*

-Ja tudom. De jobb is így. Nem hiányzik, hogy még egy csaj után is szaglásszanak mellettem...
-Szaglásszanak? Kicsoda? *felvonja a szemöldökét, nem tudja hová tenni az infót*
-Vagy egy Officer... *sóhajtva vakarja meg tarkóját* -Nem tudom a teljes nevét, valami Officer Lann vagy mi...
-Igen? *felvonja szemöldökét*
-Vér profi a figura! Más szabályok szerint játszik érted? *körbepillant* -Én nem sok jelvényestől tartok... De az a figura más kategória. Kétszer meggondolom mit pofázok neki...
-Milyen szabá... *megakad a mondattal*

*A vonal megszakad. *
*Callahanék felhorkantanak, felállva az asztaltól feldobják bandájukat, majd távoznak. *


 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Pop nehézkesen ül le apjával szemben, füléhez emeli a kagylót. *
*Halkra fogja a párbeszédet, belehajol az üvegbe. *


-Veled mi a szar történt? *kérdezi fel apa a fiát, kikerekedett szemekkel*
-Tegnap este eldurrant pár lövés. Eltaláltak, ja?
-Lövés? Kikkel lőttetek, huh? Egyben vagy, nem lett bajod?
-Megvagyok igen! *sóhajt fel Pop* -Flowerrel és a másik szekcióval... *csettintget párat* -Nem jut eszembe a nevük, csak X3-nak hívom őket.
-Lövések... *hümmög az öreg* -Hányszor lőttek el? Kik voltak még ott? Mik az előzmények?
-Engem kétszer. Karba és vállba. Kiszedték mind a kettőt... Ki volt még ott? Lock, Heat... Egy helyi szerelő srác Ron. Nem tudom vágod-e. *orrát törli végig* -Csak a szokásos szarságok dad. Beefelés fenyegetés... Nem tisztelték a bordert, ja?
-Valami megvan, igen. *biccent párat az öreg*
-Yeah! Ki lőtt el nem tudod?
-Fogalmam sincs... *fejét rázza* -De brazy ami ott megy! Még a ribancok kezébe is fegyvert nyomnak, vágod? Én eddig nem akartam kurvákra lőni. De nem hagynak más választást.
-Ribancok huh? Weird shit... Mi még kihagytuk őket a beefből. Nem fért bele.
-Mostmár belefér ezek szerint... Kurvára nem volt OK a dolog. *körbe pillant, apja szemeibe szúr* -Válaszolni fogok a szarra. Hat láb mélyre szórom az egész utcát ha kell. Rájuk gyújtom egész ranchot. On blood!

*Kendrick elégedett vigyort húz, habár félti fiát, büszkeséggel tölti el amit lát. *

*Marq' lowkey bandája jeleit dobja fel, arcán felbátorodás és elszántság mutatkozik. *
*Kendrick biccent egyet, útjára engedi fiát. *

*Marquise nyögve tolja fel magát a székből, kidöcög az emberek között. Hatalmas elszántsággal veszi útját Almond fele, ahol kiéhezett bloodjait fogja beavatni tervébe. *

6mFtv1y.jpg

 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Pop kilép a börtön udvarára, szemmel láthatóan jobb passzban van. *
*Kint Kendrick már várja, kezei illetve lábai bilincsben. *
*Marq" hosszú idő után öleli át apját. *

-Mi van veled? Egész jól nézel ki! *köszöntve fordul felé apja, elindulnak az udvarban*
-Egyben vagyok. Kezdem magam összeszedni. Kiszedték a varratokat a vállamból. Tegnap már a Tornado kormányát is tudtam forgatni... Ki sem szálltam belőle.
-Jó ezt hallani! Mi van veled fiam? Mi van a hoodon?
-Shiii" öreg... Ha azt tudnád... *sóhajt egyet* A dolgok csak romlottak... Pár napra a szarra amit meséltem. A fegyveres ribanc el lett marva Almondon.
-El lett marva, huh? *hunyorogva pillant fia fele* -So wha'?
-I mean... Nem fogok kezet emelni egy ribancra érted? Még akkor sem, ha fegyvert fog rám...
-Pedig kellene! *szakítja félbe fiát*
-Whatever... A lényeg, hogy a homegirlökre bíztam a dolgot. Intézzék el ők. Szerintem élvezték is. Elpofáztam a ribancnak, hogy dobjon egy textet a palijának. Ha bármi történik még itt van a segge, akkor ő húzza a rövidebbet. *vált komoly hangnembe Marquise*
-Azt tetted amit tenned kellett. Helyes!
-Na igen, addig nem is történt semmi igazából... Csak közben. *megszívja fogait* -Túloldalon pár wannabe köpött a twelvenek, vágod?

*Kendrick szemei kikerekednek, értetlen pillant fiára. *
*Marquise csak bólogat. *


-Hogy mi? Köptek? Biztos vagy ebben?
-Egészen biztos! Átvittek a ribanchoz a túloldalra. Még aznap. Ott remegett és bőgött a patrol hátsó ülésén. *bólogatva*
-Ő dobott fel?!
-Nem, nem hiszem! Mikor megállítottak vele szemben, semmit nem mert mondani. Csak bőgött, a taknyát és a könnyeit törölgette. De engem vittek oda. Szóval valakinek köpnie kellett...
-A picsába is! *horkant fel az öreg* -Szart se tisztelnek ezek! Bevittek? Nem lett bajod?
-Nem lett. Nem tudtak velem mit csinálni. De ott elkattant valami Dad! Ott elindult valami.
-Huh?
-I mean... *körbepillant, halkabbra fogja a hangerőt* -Napokig csak repkedett az ólom egyik oldalról a másikra. De a szar nagyon nem volt OK. Még az a moarkass Cheesy is posztolt a netre... "Snitches get stitches." Pedig elhiheted nekem... Azok is egymás seggét nyalják.
-Azt a kurva! *horkant fel az öreg, ujjait tarkója mögött kulcsolja össze* -Tudjátok legalább ki köpött?
-Dehogy tudjuk! Nem is számít... Nem válogattunk, huh? Azért ilyet senki nem csinál öreg...
-Hát nem. *fejét rázva határozottan köp a földre*
-Érezhették is, hogy valamit elszartak... Az a hír járta, hogy a 6700-el egymás seggébe bújva járták az utcákat.

*Kendrick kineveti a riválisokat, orrát törli végig. *

-Nevetséges. Remélem ennyinél nem álltok meg!
-Nah, biztosan nem. Ami furcsa volt, hogy a twelve egyelőre nem foglalkozott a dologgal. És nem tudjuk miért. De ami késik nem múlik...
-Tartsátok nyitva a szemeteket! Folyamatosan! A dolgot pedig ne hagyjátok annyiban! Tegyétek pokollá az életüket. Ahogy csak tudjátok!
-Jah, mindenképpen!

*Sípszó töri meg kettejük szóváltását. *

-Ennyi időnk volt! Legközelebb hozhatnál megint olyan süteményt! Meg tudod oldani? *közben öleléssel búcsúszik fiától*
-Megoldom valahogy... Majd kitalálom.

*Két őr érkezik Kendrickért, elvezetik. *
*Egy harmadik jelvényes érkezik Marquisért, kikíséri az udvarról. *


YmDUwjN.jpg

 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Pop füléhez emeli a kagylót, leül apjával szemben. *

-Beküldtem a csomagot amit kértél. Délutánra be kell, hogy vigyék hozzád. Tizenkettő darab. De most egy ideig ne kérj! Nem egyszerű bejuttatni ezeket a szarságokat!
- Rendben van! *biccent egyet* -Hogy vagy fiam? Mi van kint?
-Duh... Annyira nincs nagy baj, mint gondoltam, hogy lesz. *igazít sapkáján* -Van pár dolog amit el kell intézni. De lehetne sokkal rosszabb is.

*Kendrick felvonja szemöldökét, fejét vakarja. *
*Marquise körbe pillant, halkabbra fogja a mondandóját. *


-Lelőttek egy localt. A second lineon. Ranchorol. *szívja fogait, felpillant apjára* -Illetve az egyik kiscsajt összezúzták. Lement tagelni a tizenháromra. A sínek túloldalára.
-Shiii... Ez azért több a nincs nagy bajnál. *morog egyet az öreg* -Sajnálom a kis localt. Srác volt, vagy?
-Ja. Srác.
-És a kiscsaj? Hogy keveredett oda? Éjszaka?

*Popcorn fogát szívja, fogaskerekei dolgoznak a dolog tálalásán. *

-Fényes nappal. És nem teljesen magától jött neki a dolog. Felbaszta az agyamat a hülyeségeivel. Veszekedtünk. Szóval mondtam neki, hogy ha ennyire nagyra van, akkor csússzon át és alkosson valamit.
-Megcsinálta mi? Hallgatott rád... *dobja állát Marq' fele* -És el is kapták, huh?
-Yeah... *körbepillant, suttog a kagylóba* -Átlőtték a lábát. Összeverték és levágták a haját késsel. Brazy shit.
-God daamn... *felszisszen az öreg* -What now?
-A héten érkezik a válasz. Hogy mi és hogyan az teljesen mindegy. Ne idegeskedj rajta.
-Ettől függetlenül jobban kell figyelned a sajátjaidra! Nem küldheted őket csak így vakon! Felelsz értük!
-Tudom-tudom! *süti le szemeit* -Nem kellett volna... Utólag látom én is. Majd jóvá teszem neki... *kerülve apja tekintetét*
-Ez a minimum! Twelve?
-Nun... Semmi igazából... Lockra rá vannak szálva. De ennyi. Annyi vizet nem zavarnak. A srác viszont semmit nem csinálhat most egyedül. Nem tudom ez meddig fog tartani, de yeah... Majd meglátjuk.

*Kendrick biccent egyet, nyugodtabb vizek felé evezi a hajót. *

-Anyád, hogy van? Rendben van? Megvan mindene?
-Mindene. Szerintem nincs oka panaszkodni. Látogatom is sűrűn. Vettem neki egy új TV-t. Mindig azt bámulja. A csomagját is megújítottam FULL HD n shit. Éli nagyon. *arcára tapaszt egy kicsike mosolyt*
-Helyes! Mit lát az egészből? Ami kint történik?
-Lát dolgokat. De nem szól semmit. Mintha már elfogadta volna. Viszont nem akarok elhamarkodott kijelentéseket tenni. Mondtam neki, hogy kommunikáljon felém, ha bármi gondja van. Eddig viszont nem tett ilyesmit.
-Rendben van! Addig jó. Add át neki, hogy ölelem!
-Mindenképpen! *biccent Pop*
-Mennem kell. Nemsokára ebéd. A sor elejére kell érnem, elméletileg van ma puding, ja? Kösz a sütiket! Vigyázz magadra fiam!
-Be safe Öreg! *elvigyorodva apja pudingos kifogásán*

*Felállnak az asztaltól, kézfogás híján bandájukat emelik a magasba. Mind a ketten ellépnek az asztaltól. *


 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Popcorn oldalán Mylahval tekereg a börtön látogatói részlegén. *

-Maradj szorosan mögöttem! És ne maradj le! *morogva*
-Rendben, igenis főnök! *szórakozottan*

*Beérve a terembe a srác apját keresi, társaságával a nyomában. *

*Megtalálva apjukat leülnek vele szemben. Popcorn feszülten igazgat sapkáján, pár másodperc erejére kerüli a szemkontaktust apjával. *
*Kendrick láthatóan meglepődik, de semmit nem szól. *


-Ehm... Cső! Mi a helyzet? Minden rendben? Ízlett a csomag?
-Szevasztok! Ja... Fasza volt. Ismét. *torkát köszörüli* -Fiam. Kit hoztál magaddal?
-Nos ő itt... Mylah. -Addig nyöszörgött, hogy jönni akar ő is, hogy feladtam a dolgot. És ja... Inkább elhoztam magammal.
-Szép napot! Mylah, örvendek! *Kendrick fele mosolyog*
-Én is örvendek! *biccent egyet az öreg* -Mi a helyzet? Hogy vagytok? Minden rendben kint?
-Ja. Minden bool. Csendesek a napok, vágod?
-Csendesek, huh? Értelek. Semmi nincs a hoodon, mi? *kérdezget Kendrick, szemei folyamatosan Mylahra ugrananak. *
-Nun. Nem is tudom, hogy mondjam...Felpakoltam egy bloodettet Almondra.
-Ayumn, for real? Hogy-hogy? *kerekednek ki szemei*
-Egyik csajszi lent volt a játéknak. Be is bizonyította. Majd beszélünk róla. *köszörüli meg torkát*
-Yea"ight. És mi van azzal a picsával, akit összevertek, ha? Rendben van már?

*Popcorn elpirul kicsit, oldalra pillantgat a lány fele. *

-Well yeah... Szóval ő... *fejével bökdös Mylah fele*
-Ugh... Vagy úgy. Egyben vagy már kislány? *fordul Mylah fele* -Nem lett nagyobb baj?
-Yeah, szerencsére már jobban vagyok. Volt egy kis segítségem. *mosolyogva biccent Pop fele*
-Mhm értelek. *Pop fele fordul* -Van még valami, amiről dumálnunk kell?
-Ja. *elfordul Mylah felé* -Megvárnál kint? Vegyél magadnak valamit az automatánál, huh? *zsebébe kotor, pár bankót nyújt a lány felé*
-Okay! Örültem a találkozásnak, minden jót! *bólint egyet Kendrick irányába*
-Szervusz Mylah! Örültem a szerencsének! *biccent egyet *

*Elveszi Poptól a pénzt, kisétál a teremből. *
*Az apa és fia duó megvárja, még távozik a lány, halkabbra véve folytatják párbeszédüket. *


-Erre most nem tudok neked mit mondani. *neveti el magát*
-Ja, nem is kell. Térjünk a lényegre. *szipogva neveti el magát*
-Formás kislány!
-Hagyjál már! *legyint egyet* -Beszélni akarok veled pár dologról!
-Mert, mi van? Baj van?
-Nuh, baj az nincs. Igazából minden bool. Kontaktban vagyok pár afro motoros arccal, vágod? Nem is tudom, hogy fogalmazzak a dologról. Kölcsönös együttműködés n shit. Nem rossz ez a dolog, de nem volt még dolgom ilyen figurákkal...
-Mire téped a szád, bluh? *felvonja szemöldökét*
-Hosszú. A lényeg, hogy vagy egy hete... De lehet kettő. Megkerestek minket. Már mindegy mivel. Azóta vonalban vagyunk, ha van valami, ja? Nem feltétlen csak a pénz végett.
-Ja, értelek. Azért figyeljetek oda. Főleg, ha nem ti vagytok az egyetlenek. *biccent párat* -És mi van a Bloodettel?
-Válaszoltunk a szarságokra. Amikről múltkor beszéltünk. Egyik Shorty fektette hat lábra a flowert. Vágod? Lent volt a szarnak és egy percre sem hezitált. Nem volt kérdéses a dolog. Szerintem kicsit személyes is volt neki a dolog.

*Kendrick biccent egyet, orrát törli végig.*

-Yea"ight. Akkor rendben van. Twelve?
-Semmi. Lejöttek kérdezősködni. Tetoválásokról, fegyverekről. A végén pedig a gyilkosságról. De nem jutottak előrébb. Senki nem mondott semmit. Inkább volt párbeszéd az egész - falhoz állítva. *forgat szemein*
-Aight. *bólogatva* -Rendben van!

*Kendrick megköszörüli torkát, nehezen tudja magát túltenni Mylah fellépésén.*

-Mit keresett itt a csaj?
-Mondtam! Nem tudtam levakarni. Jönni akart. Nem tudom miért. Ez van...
-Ő most a...? *vigyorogva*
-Nem! *förmed fel* -Nem nem az! God damn, ne viselkedj már úgy, mintha tizenhat lennék öreg...
-Pedig lassan kéne melléd valaki...
-Állj is le a hülyeségeddel! Lépek. Majd jövök! Be safe, aight?

*Pop feltolja magát a székből, lecsapja a kagylót. Apját faképnél hagyva távozik a teremből. *
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Marquise hatalmas vigyorral masírozik végig a börtönfolyosókon. *
*A srác a Crazy Stylez Lowrider Club egyenét viseli. *
*Belépve a terembe szokásához híven kerülgeti az őröket és a látogatókat. Apja fülkéjét megpillantva ledobja magát vele szemben. *

-Na mi a helyzet Öreg? Minden király, ha? *füléhez kapva a kagylót*
-Minden! *morog egyet az öreg* -Szarom ez a hatalmas mosoly az arcodon? Minek örülsz ennyire?
-Haláli volt a tegnap este! Nagyon nagyot mentünk nem fogok hazudni! Látod ezt? *pulcsiján a feliratra mutat*
-Ja. Mi ez?
-Crazy Stylzet nigga! Mi lenne? Az öreg segged mondjuk honnan is tudna róla... Itt rohadsz bent már vagy... Mennyi is? Tizennégy éve? *kineveti apját*
-Pofádat befogod! *horkant fel Kendrick* -Mi az a Brazy Styles?
-Lowrider Club, ja? Tegnap este volt egy bigaa' találkozó. És hatalmasat robbant a dolog.
-Oh word? És kik csinálják ezt a szart, ha?
-Pár figura Jamestownbhól. Ranchoról.

*Az öreg felvonja szemöldökét. *

-Flowerek?
-Nah. I mean... Ez komplikált, ja? Ezek a figurák pont nem... Playboyt tapossák. A projectek körül vágod. A másik oldalon.
-Ah-ha értem... So?
-So?! Playboyal nincs semmi szarom öreg... Se nekem, se bárkinek Almondról. Ez nem a flower vágod?
-Nem a Flower... Tizenhárom alatt szalad mind a kettő, vagy?
-Ja. Az alatt... De ez a dolog túlmutat a politikán. Vannak lent figurák. Az egyik neve Midget, követed? Tapossa a playboyt nigga, de totál bool minden.
-Aha vágom. *bólogat az öreg, száját húzza*
-Az meg, hogy ott lent ezek mit basznak egymással? Shii' nun' my business.
-Értelek. Szóval miről pofáztál? Milyen volt a cucc, ha?

*Pop totál rápörög a kérdésre, sztorizásba kezd. *

-Nagyon laza volt minden. Pofázás meg csillogás. Aztán a végén jött a popping, követsz?
-Ja! Imádtam nézni, mikor a régi OG-k gurulgattak le a boulevarodon. Pattogtak n' shit.
-Na igen-igen! Szóval utána álltak fel a kocsik. Nem bírtam ki én sem. A nyertes ment tovább. Három kör volt. Végig vittem. A végére elfogytak a kihívók! *arcán hatalmas vigyorral*
-Ah-ha? Ekkorában vagy?
-Yeah! Negyedikre már nem is lett volna erő, nem fogok hazudni. A lökhárítóm lötyögni kezdett hátul. A kontikit majdnem leszakadt. Jobb volt félre vonulni. De erre kaptam a pulcsit, ja?
-Értelek! *bólogat párat* -Almondon van valami?
-Nincs. *fejét rázza* -Csendes minden. Élvezem is. Pár local pörög az utcán és ennyi.
-Wha'?
-Tudod, hogy megy ez. Mindig vannak páran akik kóstolgatnak. A dologra kapnak és yeah... Basual szarság.

*Kendrick biccent párat, nem tudja hová húzni a témát. *

-Mi van azzal a kiscsajjal, akit múltkor hoztál?
-Mi lenne? Nincs semmi. Elpofáztam.
-Mikor hozod legközelebb, ha?
-Szeretnéd mi? Ne is lógj a témán. Teljesen fölösleges! *morogja le apját* -Szükséged van valamire?
-Nah, semmire. Majd még találkozunk. Be safe! *feltolja magát, 924-et csűri az égig*
-Same! *bandáját dobálja*


YowRrPp.png

 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
*Popcorn sorban állva halad előre egy silányan kivilágított folyosón. *
*Szokásos utcai viselet helyett narancssárga egyent visel, megbilincselt kezekkel. *


-Sorban egymás után szarzsákok! Ha valaki kiesik a sorból az kétszer megemlegeti!

*Popcorn belép a rabok közé, szemeivel apját keresi. *

*Kiszúrva Kendricket fellép mellé, fájdalmas pillantással néz szemeibe. *
*Kendrick csak sóhajt egyet, fejét rázza. *

-Miért?!
-Elbasztam! Nagyon!
-Mi történt? *fejét rázza*
-Elkaptak. Rajtam ütöttek.
-Te szerencsétlen balfasz! Elpofáztam neked, hogy vigyázz magadra! Mi lesz most anyáddal, ha? *feltolja magát, fia képébe áll*
-Ja, pont azt csináltam. De egy lépéssel előttem jártak! *apja képébe tolja magát, fúj egyet*
-A picsába már! *kezd dühöngeni az öreg* -Most mi a szart csináljak veled, ha?!
-Honnan tudjam, ha? Elítéltek. Valami kurva hosszú akta volt ellenem. Fegyverkereskedelem n shit... *sóhajt* Hónapokra visszamenőleg! Fogalmam sincs. Még most sem fogtam fel teljesen!
-Elmondtam ne keveredj semmi szarságba, tarts magad távol mindentől, amennyire tudod. Már rég nem azon a szinten voltál, hogy ezekben elkapjanak!
-Bazdmeg tudod milyen vagyok... Nem bírok magammal. Ott kell lennem a tűz közelében.
-A tűz közelében! Moark ass nigga! *folytja bele a szót*


*Kendrick sóhajt egyet, leül az asztalra*
*Pop csak áll, apját bámulja. *


-Mennyit kaptál?
-Életfogytiglan.
-Fasza. Akkor helyezd magad kényelembe fiam, mert nem két perc lesz megszokni, ja?

*Popcorn csak biccent egyet, még nem fogta fel teljesen a dolog súlyát. *

-Akárhogy is... Mostantól maradj a seggemben kölyök. Ez az egész szarság, ami itt van... Közel sem olyan ,mint azt kint megszoktad. Ide bent szar sem vagy, érted amit mondok?
-Ja, vágom. *veti oda* -Amit csak akarsz!
-Felfogod egyáltalán mit mondok? Itt fogsz ezek között a falak között megdögleni! Nem mész ki! Elfelejtheted! Semmit nem látsz viszont abból, amit eddig szerettél! *kel ki magából Kendrick*
-Felfogtam! Igen! Ez van! Nem tudok mit csinálni! Elbasztam! Mit akarsz még hallani, ha? *fakad ki Pop*
-Halkabban! Fogd vissza magad hülye! Ezek hiénák. Észreveszik, ha valami nincs rendben! *kezd el sziszegni Kendrick* -Rendben van! Jobb, ha bemutatlak pár arcnak! Gyere és maradj szorosan mögöttem! Csak akkor pofázz ha én azt mondom, világos?

*Popcorn csak biccent egyet, apja után indul. *
*Popcorn és Kendrick bejárják az egész blokkot, a srác megismer arcokat. Új világba keveredve hosszas út áll előtte, melyre még ő maga sem áll készen. *



((Köszönöm szépen mindenkinek, aki követte ezt a történetet. Igen jól esett, hogy ennyien reagáltatok a posztokra és követtétek azokat! Nagyon élveztem a dolgot, igen szép sorokat tudhatunk magunk mögött! Következő projectben találkozunk. :geek: Zárható!))
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó