Bicikli bérlés, Beszorulás a járműbe

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kacsa :P

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
1. Ötletem vagy inkább javaslatom!
Amikor felmentem ugye a szerverre biciklit béreltem hogy eljussak A pontból B-be. Értem hogy van több opció hogy mennyi időre bérled ki, de ha kibérelted és mégsem érsz el vele oda ahova szeretnél, szerintem jobb lenne ha nem elvenné egyből hanem megkérdezné hogy folytatod e a bérlést és mondjuk ugyan úgy 100 dollár lenne vagy be lehetne percre állítani 1 Perc/10 Dollár hogy mennyire kell. Pl. Tekersz át egyik városból a másikba és nem elég a bérlés. Lejárt akkor nem eltűnik hanem megkérdezi hogy folytatod e a bérlést. Ha igen akkor megint levonja a 100 dollárt vagy annyit amennyit és mehetsz tovább így nem maradsz a semmi közepén gyalog. Nem nagy dolog de sok kezdőnek aki úgyis 10 percre bérli ki a biciklit az lehet nem ér át vele egyik helyről a másikra és elég rossz élmény lehet egyből egy nagy szívással kezdeni!

2. Ötletem.
Ha egy járművel ha nagyobbat ütközöl esetleg pont az ajtó sérül meg úgy akkor a játékos beszorúlhat és nem tudják kiszedni csak a tűzoltók akik erre kapnának valami parancsot. Pl ha megoldható egyáltalán a GTA V ben akkor szivároghat a kocsiból az üzemanyag akkor azt el kéne állítani Script szerint ha nem felrobbanhat a kocsi, majd áramtalanítani levágni az ajtót ami leesik ha megoldható ez egyálltalán és utána lehetne kivenni a sérülteket. Így bővülne a riasztások mennyisége a Tűzoltóknak is lehetne használni nem csak RP re a műszaki mentőket hanem jelentősége lenne. Természetesen ha nincs fent tűzoltó szolgálatban akkor kiszedi a rendszer a kocsiból.

Lehet mások hülyeségnek gondolják de dobna a játékon nem csak a tűzoltóknak hanem a mentősöknek is meg a rendőröknek is mert tovább tart egy baleset ott forgalmat irányítani stb.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó