Benny's Original Motor Works

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:623
Maurizio Mancini
AxNk6Cq9FAjxqg3Zjhtyo834VT_sL-ynGarnbg6Im-pKRQ6AFpzGjDDw4hN3QO6qkqnsYf2Xzg03A2zvK-tD1tTCmZLaCaTxslqXYeLEF-sGXnLgj6-CvnY81XVl5Rs15DRRhSJh06jrgQMoe6pLcc0EX5-SLtzhnGg0XlSKvlXDZ3GotWlz54UHF7eXoA

sXIYB9Wp-RzPzhMczEChsSY_5DTLNhCTXfhC5agzqS0DcMcrpzWWWhzL76YvwfaSabfiv3RcqL8TPV3FWVp_UFydoGG5yw6ZShcMb4j-5fJUXxG4NS28f-4XCS4qPH4J0Si4AuMKYV4gbW-OAYueAjTrVKzUz3QQ07iEi9_IG-00df9RJeyx8k3aOVa8fA



Frakció történet:



A Benny’s Original Motor Works 1995-ben nyitotta meg kapuit Strawberryben. A alapító Jamal Johnson, minden megtakarított pénzét felhasználta, hogy megvalósítsa álmát egy kisebb, nem fényűző szerelőtelepet alapítson meg. Terveit igazolták későbbi sikerei is. A kezdetekben még csak bérelni tudta a műhelyt majd 2005 környékén a nagy népszerűség hatására meg is tudta vásárolni azt. A telep reputációja töretlen maradt a következő években, a környék lakói sok munkát adtam a különböző szerelések elvégzésével. Napjainkban a kedvelt szerelőtelep hanyatlani kezdett, Jamalnak több problémával is meg kellett küzdenie, többek között a munkaerőhiánnyal, magas fluktuációval illetve a kliensek számának csökkenésével. Ennek következtében arra döntésre jutott, hogy eladja a telepet és nyugdíjba vonul. Egy közös ismerősükön keresztül felvette a kapcsolatot Maurizio Mancinivel az olasz üzletemberrel, aki látott potenciált a hely megvételében és annak újbóli fellendítésében.

lpbjzvJFJcOntsHJcsZ28mvnkIhKBTo3TvvJjDHsMN8Bd36Uinz--6PgQJxfTQUF1GS46S8_bhdg33CeTD5qBs2G3o6-vL-vRNVEdcqXpWLjeapsKPtY1lM7Ztd6LDR12fUqAhbXpDOf6oywYD0obK4PW3M1opldIzleCE0-65s3xtXUc21H8hK1WR-RmQ



Frakció felépítése:


Workshop Owner

A szervezet vezetője. Feladatai közé tartozik a szerelőtelep teljeskörű irányítása, ő foglalkozik a gazdasági ügyekkel, ezek mellett dönt a szerződésekről, a dolgozók személyéről.

Workshop Co-Owner

A szervezet második embere. Az Owner távollétében annak helyettese. Ugyanazon hatáskörökkel rendelkezik mint ő.

Workshop Leader

A telephely vezetője. Feladatai közé tartozik az árukészlet mennyiségének monitorozása. A műhelyben folyó munkafolyamatok ellenőrzése, szolgáltatások javítás.

Workshop Instructor

A telephely képzésért felelős vezetője. Ő foglalkozik a dolgozók betanításával és képzésével. Munkáját segítik a magasabb pozícióban lévő személyek is. Figyelemmel követi és irányítja a szerelők munkáját.

Workshop Supervisor

A szerelők felügyeletéért felelős vezető. Ő koordinálja a műhelyben folyó munkát. Figyelemmel kíséri a bejövő hívásokat, illetve irányítja a szerelők munkáját.

Tow Truck Driver

Vontató vezető. A vontatós vizsga letétele után betölthető pozíció. Szerelési, vontatás feladatokat egyaránt végeznek.

Senior Mechanic

Tapasztaltabb szerelő. Feladatai megegyeznek a Mechanic beosztású dolgozókkal. Több ideje dolgoznak a telepen.

Mechanic

Teljeskörű jogosultságokkal rendelkező szerelő. Hívásokat fogadhatnak, ezek mellett ellátják az általános szerelési feladatokat is.

Learner

Tanuló szerelő. Ebben a pozícióban töltik egy hetes próbaidejüket a telep új alkalmazottai a betanítás elvégzése után. A próbaidős személyek helyszíni szerelést nem végezhetnek, viszont a telepen már dolgozhatnak.


802tLtYnUsexneKoclb5xqv1ZyltEH9kRq2pCkHr1N5dy6F6uH_OUztLnsYhgZqRi6iAqfD4-BL-ez3RcY7PipGvoo3udk6xp1p7uCsniBp7f90P5-JHnikznDOf_LgoAn_45JTMl3P2oFE2IojQ2M-vBaOstGQY2B9mHZLkuzL8BJTCLBD3h7CT9c-ONw



lpbjzvJFJcOntsHJcsZ28mvnkIhKBTo3TvvJjDHsMN8Bd36Uinz--6PgQJxfTQUF1GS46S8_bhdg33CeTD5qBs2G3o6-vL-vRNVEdcqXpWLjeapsKPtY1lM7Ztd6LDR12fUqAhbXpDOf6oywYD0obK4PW3M1opldIzleCE0-65s3xtXUc21H8hK1WR-RmQ



Felszerelés:


Járművek:

3 db Speedo Express
2 db Towtruck
1 db Flatbed
1 db Oracle



Ruhák:


Amennyiben megoldható, szeretnénk egy piros színű, fehér mintás Benny’s pólót a szerelők számára. Ezenkívül a jelenlegi is bent lévő ruhákat használnánk.


lpbjzvJFJcOntsHJcsZ28mvnkIhKBTo3TvvJjDHsMN8Bd36Uinz--6PgQJxfTQUF1GS46S8_bhdg33CeTD5qBs2G3o6-vL-vRNVEdcqXpWLjeapsKPtY1lM7Ztd6LDR12fUqAhbXpDOf6oywYD0obK4PW3M1opldIzleCE0-65s3xtXUc21H8hK1WR-RmQ

Tervek:


Szeretnénk létrehozni a szerveren egy aktív és ügyfélközpontú frakciót, amelyik egyaránt várja a kezdő és tapasztalt játékosokat etnikumtól és nemtől függetlenül. A felvételre fórumon jelentkezési lap kitöltésével, illetve személyesen is lenne lehetőség. A többi szerelőteleppel szeretnénk jó kapcsolatot kialakítani, nem tervezünk egyik telep ellenségei sem lenni. Szerződéskötésre személyeknek és frakcióknak egyaránt lesz lehetőségük. A prémium rendszer perc alapú lenne, ezenkívül bizonyos mérföldkövek elérése után szintén jutalmaznánk a hosszabb távon itt dolgozókat. Rendszeres képzéseket tartanánk a frakció tagjainak, ezzel lehetőséget adva a folyamatos fejlődésre és az új belépők képzésére egyaránt.

lpbjzvJFJcOntsHJcsZ28mvnkIhKBTo3TvvJjDHsMN8Bd36Uinz--6PgQJxfTQUF1GS46S8_bhdg33CeTD5qBs2G3o6-vL-vRNVEdcqXpWLjeapsKPtY1lM7Ztd6LDR12fUqAhbXpDOf6oywYD0obK4PW3M1opldIzleCE0-65s3xtXUc21H8hK1WR-RmQ



Bemutatkozás:


Kornélnak hívnak, 24 éves vagyok, de a szerveren sokan csak Poqu vagy Matteoként ismertek. 2018-ban ismerkedtem meg a roleplay világával. Kezdetben MTA-ban tevékenykedtem See MTA V3-on. Ott tagja voltam több rendvédelmi szervezetnek is (NAV, SCH.) A GTA V szerepjátékot ezen a szerveren kezdtem meg még 2020 októberében. Azóta is aktív tagja vagyok a szerver életének. Korábban fél évig voltam tagja a BCFMD-nek majd közel 2 évig az akkori BCSO mostani LSPD leadere és alleadere is voltam. Úgy gondolom, hogy néha szükséges új dolgokat kipróbálni, ilyen lenne számomra egy szerelőtelep irányítás is. Amennyiben a vezetőség bizalmat szavaz számunkra.


Milánnak hívnak, 17 éves, romániai származású vagyok és jelenleg is ott élek. A szerveren jelenleg Bash-ként ismernek de voltam én már Jay-Jay aka Jahseh Higgins, Diana Clark, Kurayaki Sora és Jake Day is. Régebb óta szemezgettem már a roleplay világával, de felszerelés hiányában nem tudtam elkezdeni játszani egészen 2020-ig, amikor is kipróbáltam az MTA-t majd 2021 februárjában rábukkantam a One Rp-re, ahol azóta is rendszeresen játszom. Eleinte még a GOV-ba kezdtem mint sofőr, aztán jött a köztér ahová újra visszatértem a későbbi karakteremmel. Idén nyáron pedig az illegális oldalba kóstoltam bele, mégpedig a banda roleplaybe a Bloods-on belül. Sok a lehetőség és sose árt a változatosság, remélhetőleg egy alleader pozíciót is kipróbálhatok és megállom ott is a helyem.

YERPdOeYQOJ46pJmz-zrFtBwL4wn_p4-ktNA3qsVAxYkKuY8ceWb_IO3pEWaTLrxDlc8Fbk0bF9QdbHtoNEKDoUd3gj0hx1w5V6IsKxNXnsbrNz7lPWxdy0v4fB0pmVBdIEyXiqdfYdYCMMvqdrNy10v4MrAf3UnvSqBkte_rLltVeJ4Lr8kpeycD2cfgw

 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia! Összességében egy szép pályázatot írtál, viszont sajnos nem a tiéd a legerősebb pályázat az hét folyamán benyújtottak közül. Önmagában nem arról van szó, hogy a pályázatoddal problémám lenne, viszont sajnos nem a tiéd látom a legütősebbnek, így ezúttal elutasítom.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó