Baltazar San Miguel -> Cortez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
panaszkonyv.png

Neved: Baltazar San Miguel
Adminisztrátor(ok) neve: Cortez
Panasz oka: Felesleges időhúzás, segítségnyújtás elhúzása, elkerülése időben.
Panasz kifejtése: Mai napon 18 óra után elkezdődött a felkészülés frakció szinten a mai illegális hajóra. Mindenki készenállt, mindenki már levegőben ahogy én is, mint pilóta. Sajnos kifagyott a játékom még szárazföld fölött repülve. Mindez történt 18:49 előtt, ekkor írtam discordon Corteznek, aki ingame dutyban volt. Kértem, hogy megtudna-e menteni mert fegyverestől mindenestől kifagytam helivel és lefogok zuhanni. (Szerettem volna elkerülni a szuperadminos ügyintézést, ha eltűnne a fegyver, illetve a felesleges időhúzást a hajó spawnolása előtt. 18:53 kor kaptam tőle az első választ, de az 5. üzenetéig kellett várnom arra, hogy a segítségkérésem tárgyával kezdjen foglalkozni. 18:56 kor írta, hogy ő készen áll ha belogolok. Ekkor írtam, hogy logolok és a belogolás után még leírtam, hogy 94-es id, amikor elkezdtem zuhanni is írtam még, hogy most kezdtem el. Nem sikerült abban a három másodperces időintervallumban magáz teleportálnia, de igazából megsem próbálta jóformán, mivel egyetlen egyszer getelt magához, mikor már késő volt.
Itt megjegyezném, történt már hasonló eset, akkor @Makó segítségét kértem és mivel rám spamelte a logolástól kezdve a teleportot, gond nélkül meg is menekültem. Ezt azonban Cortez meg sem próbálta, hisz egyszer sem teleportált magához a halálomig, mivel 18:56:41 és 16:56:58 ig egyszer sem írta be rám a parancsot.
[18:56:41] [INFO-success] Sikeresen bejelentkeztél a felhasználódba! <--- Itt logoltam be.
[18:56:41] Login leallitva.
[18:56:42][Warning] Event handler at one_business:client.js:1 was too long 391ms
[18:56:56] [INFO-success] Karaktered betöltve, jó játékot! <---- Innentől kezdve kezdtem zuhanni.
[18:56:56] HUD betoltve.
[18:56:59] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[18:56:59] [INFO-error] Nincs is a kezedben hordozható rádió!
[18:56:59] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!
[18:56:59] [oneAdmin] Cortez magához teleportált! <---- Itt már halott voltam, ez volt az első getelési próbálkozása.

Ezt követően nem sikerült megtalálni a fegyveremet, magyarán Tanci segítségét kellett igényelni az addoláshoz. Így az ügy 19:11 kor került lezárásra, ami bőven a hajón történő összecsapás után volt.
Cortez amellett, hogy nem tudott, de nem is próbált meg igazán megmenteni, folyamatosan lényegtelen dolgokkal húzta az időt.
Kezdve a discord üzenetekkel.
Alfi — Today at 6:51 PM
Szia, megtudnál menteni a szerveren? kifagytam helivel fegyverestől mindenestől és logolnék vissza, a heli is szerintem sérült, a társam már meghalt ő írt valakinek talán
Cortez — Today at 6:53 PM
hali
mitörtént pontosan? <--- A kérdést sem értem, mivel az első üzenetben leírtam mi történt. Kifagytam helivel.
Alfi — Today at 6:53 PM
kifagytam
nem tudom ettől jobban részletezni
login panelen állok
földre kellene getelni mielőtt meghalok ha belépek
Cortez — Today at 6:54 PM
2 golyó van a helikopterben <--- Erre megint nehéz bármit is mondanom, mi köze van ahhoz, ami miatt segítséget kértem?
Alfi — Today at 6:54 PM
és?
nem attól fagytam ki
már napok vagy hetek óta benne lehet
Cortez — Today at 6:55 PM
cache mappát töröld <--- Erre megint nehéz bármit is mondanom, mi köze van ahhoz, ami miatt segítséget kértem?
Alfi — Today at 6:55 PM
1 napja raktam fel a gtat
mot segitesz, vagy nem?
mert akkor irok másnak
Cortez — Today at 6:55 PM
a heliteket intézem, meg a fegyvereiteket éopp, meg a 4 golyót a heliből é
így nentudok segíteni, hogy még be se vagy jelentkezve <--- Épp azért írtam, neki belogolás előtt, hogy ne kelljen szuperadminhoz fordulni, egy egyszerű parancs spamelésével megmenthette volna az egész szituációt.
Alfi — Today at 6:56 PM
elkellene getelned, amint bejelentkezek mert zuhanni fogok, emiatt irtam
addig nem logolok be, amíg nem mondod hogy készen állsz
Cortez — Today at 6:56 PM
én készvagyok <--- Azt mondta készen van, ezután írtam hogy logolok, ekkor vártam pár másodpercet, hogy visszatabolhasson.
Alfi — Today at 6:56 PM
logolok
94 es id <--- Ezt már 18:56:41 után írtam közvetlen, ahogy tab lenyomásával láttam az idmet.
most zuhanok <--- Ezt pedig 18:56:56/57 kor, mikor már fizikailag elindult a zuhanás.


[18:57:27] Baltazar San Miguel: (( hova lettek a fegyvereim? ))
[18:57:36] Cortez: (( ott van Leroy hátán )) <--- Leroy hátán egy fegyver volt, a sajátja.
[18:57:54] Baltazar San Miguel: (( az a sajátja ))


[18:58:41] Baltazar San Miguel: (( egy full feloptozott car 15 ))
[18:59:01] Cortez: (( szuper, akkor fórumon írh egy visszaigénylést Klódnak, és visszakapod )) <--- Ezen nem tudom mi szuper, főleg, hogy 1 perccel a hajó spawn előtt azt mondja, menjek szuperadminhoz fegyvert igényelni, ebből következett az, hogy én ezen csak nevetni tudok, főleg a sokadik időhúzó válasza után.
[18:59:06] Baltazar San Miguel: (( :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D: ))
[18:59:17] Baltazar San Miguel: (( hát ne haragudj ))
[18:59:17] Cortez: (( de ha írsz dc-n vissza is kell tálcázni, hogy getelni tudjalak. )) <--- Hagytam időt, sőt, onnantól, hogy írtam "logolok" 18 másodperce lett volna elkezdeni spamelni a parancsot.
[18:59:22] Baltazar San Miguel: (( de ez nevetséges ))

[19:01:14] Baltazar San Miguel: (( a heli is tks lett, csökken az engine is ))
[19:01:20] Cortez: (( milyen fegyód volt? ))
[19:01:31] Cortez: (( az elöbb fixeltem le a helit )) <--- Megint nem értem az összefüggést, ott álltam mellette a füstölő helikopterrel és nem fixelte meg 'újra', hiába írtam és látta, hogy tks lett.
[19:01:42] Baltazar San Miguel: (( CAR 15, nagy tárral, kompenzátorral, nagy távcsővel ))

Majdnem 20 percre nyúlt az ügy, ami egy egyszerű teleportálás lett volna, végtelenül bosszantó, hogy amellett, hogy nem is sikerült megmentenie, még a felesleges kérdésekkel és időhúzással biztossá is tette, hogy esélyünk se legyen folytatni az RPt amiben benne voltunk.


Bizonyíték (kép, log, videó): Lepucolt log
Log tickestől

Beszélgetés dcn
Megjegyzés: Lényegében egy frakció ma esti akciója ment a kukába, mert nem sikerült időben és jól megoldani egy ennyire egyszerű ügyet.
 
Utoljára szerkesztve:

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:846
Szia.
Akkor itthagynék neked egy log részletet amiből látszik, hogy már mikor zuhantál is getelve lettél.

[18:56:51] [KILLOG] Baltazar San Miguel meghalt 2022.12.2. 18:56:59-kor egyéb által. Halálát okozta: Ismeretlen sérülés.
[18:56:51] [oneAdmin] Elteleportáltad magadhoz Baltazar San Miguel játékost!
most zuhanok <--- Ezt pedig 18:56:56/57

Másodsorban discordon írtál rám, amiből adódik, hogy mikor rám írtál, vissza is kellett még lépni tálcáról a játékba.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Szia.
Akkor itthagynék neked egy log részletet amiből látszik, hogy már mikor zuhantál is getelve lettél.

[18:56:51] [KILLOG] Baltazar San Miguel meghalt 2022.12.2. 18:56:59-kor egyéb által. Halálát okozta: Ismeretlen sérülés.
[18:56:51] [oneAdmin] Elteleportáltad magadhoz Baltazar San Miguel játékost!
most zuhanok <--- Ezt pedig 18:56:56/57

Másodsorban discordon írtál rám, amiből adódik, hogy mikor rám írtál, vissza is kellett még lépni tálcáról a játékba.
Az, hogy írtam, hogy most zuhanok, nem releváns a történetben, mert miért tálcáznál vissza, ha nincs két képernyőd, mikor tudod és látod, hogy belogoltam, és azt is látod, hogy nem került melléd a karakterem ha mégis megpróbáltál előbb getelni, hiába nincs a logomban. Mikor Makó getelni próbált betöltés közben, a logomban végig megjelent minden próbálkozása, hiába nem sikerült még egyik sem a karakter betöltéséig.
Ha 51-kor megpróbáltál getelni de nem sikerült, miért telt 8 másodpercbe újra megpróbálni? Egy felfele nyíl enterbe kerül megpróbálni újra, amit addig kellene spamelni, míg oda nem kerülök melléd.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:846
Az, hogy írtam, hogy most zuhanok, nem releváns a történetben, mert miért tálcáznál vissza, ha nincs két képernyőd, mikor tudod és látod, hogy belogoltam, és azt is látod, hogy nem került melléd a karakterem ha mégis megpróbáltál előbb getelni, hiába nincs a logomban. Mikor Makó getelni próbált betöltés közben, a logomban végig megjelent minden próbálkozása, hiába nem sikerült még egyik sem a karakter betöltéséig.
Ha 51-kor megpróbáltál getelni de nem sikerült, miért telt 8 másodpercbe újra megpróbálni? Egy felfele nyíl enterbe kerül megpróbálni újra, amit addig kellene spamelni, míg oda nem kerülök melléd.
Megjelent mellettünk a karaktered, de utána el is tűnt
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Az, hogy nem sikerült elkapni csak egy dolog az egész történetben. Nagyon sajnálatos számomra, hogy még nem találkoztál hasonló esettel az admin pályafutásod alatt. De a folyamatos időhúzás és a hozzáállásod a segítségkéréshez szerintem messze nem megfelelő. Főleg akkor, mikor pontosan tudod, spawnolni fog az illegál hajó. Se rugalmasság, se vágy a segítségnyújtásra nem mutatkozott meg. Csak a felesleges időhúzás és kötekedés a megjegyzéseiddel. Legjobb esetben az admin a playerért van. Én nem éreztem ezt az egész ügyintézés alatt azt leszámítva, hogy kérés nélkül jelezted Tancinak a problémám. 6 ember órás előrpje és több órás előkészülete ment a levesbe ezen. Persze semmi gond nem lett volna, ha nem fagyok ki, de talán nem kell bizonygatnom, hogy mennyire megnőtt a kifagyások száma általánosságban véve. Nekem az a legnagyobb gondom, hogy te csak az időt húztad, de segíteni nem igazán akartál, jól mutatja az is, hogy a helire sem tőled kaptam a javítást végül.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:846
Az, hogy nem sikerült elkapni csak egy dolog az egész történetben. Nagyon sajnálatos számomra, hogy még nem találkoztál hasonló esettel az admin pályafutásod alatt. De a folyamatos időhúzás és a hozzáállásod a segítségkéréshez szerintem messze nem megfelelő. Főleg akkor, mikor pontosan tudod, spawnolni fog az illegál hajó. Se rugalmasság, se vágy a segítségnyújtásra nem mutatkozott meg. Csak a felesleges időhúzás és kötekedés a megjegyzéseiddel. Legjobb esetben az admin a playerért van. Én nem éreztem ezt az egész ügyintézés alatt azt leszámítva, hogy kérés nélkül jelezted Tancinak a problémám. 6 ember órás előrpje és több órás előkészülete ment a levesbe ezen. Persze semmi gond nem lett volna, ha nem fagyok ki, de talán nem kell bizonygatnom, hogy mennyire megnőtt a kifagyások száma általánosságban véve. Nekem az a legnagyobb gondom, hogy te csak az időt húztad, de segíteni nem igazán akartál, jól mutatja az is, hogy a helire sem tőled kaptam a javítást végül.
[oneAdmin] Sikeresen megjavítottad a(z) 16344-jű járművet!
[oneAdmin] FIXVEHID: Cortez -&gt; 16344
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
[oneAdmin] Sikeresen megjavítottad a(z) 16344-jű járművet!
[oneAdmin] FIXVEHID: Cortez -&gt; 16344
Én nem kérdőjeleztem meg, hogy meg fixelted, de ott álltam melletted, láthattad ahogy füstöl és lerendeztél annyival, hogy már megfixelted az előbb. Nincs nagyon mit hozzáfűznöm, itt is csak azt mutatod a hozzászólásaiddal, mennyire hidegen hagy téged az egész téma. Egy bocs nem sikerültet sem kaptam, végig az jön le rólad, mennyire nem érdekel és csak kötelességből csinálod az admin dutydat, nem azért, hogy segíthess másokon.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Hozzáfűznék az utóbbi megjegyzésemhez annyit, hogy már volt egy ügyünk, ahol hasonló lerázó, segítségnyújtást elkerülő hozzáállást tanúsítottál. Akkor egy OOC ügyből próbáltál IC-t csinálni, mondván a kapitányságon IC intézzek olyan problémát, ami végtelenül távol állt mindentől, amit IC ügynek lehetett volna tekinteni.
Szóval úgy gondolom, sajnos már nem arról szól számodra az adminisztrátori feladatkör, amiről kellene.

  1. [18:30:21] PM: @Cortez [ID: 103]: Szia, jól tudom, hogyte PDs vagy?
  2. [18:30:51] PM: Cortez [ID: 103]: Szia. Mi a kérdés?
  3. [18:32:03] PM: @Cortez [ID: 103]: Az, hogy ha nem szólított fel rendőr megállásra, nem üldöztek, nem tudok róla, akkor miért kaphatok rendőr előli menekülés körözést?
  4. [18:32:51] PM: Cortez [ID: 103]: Ez esetben a leadernél tudsz panaszt tenni, vagy befáradsz a kapitányságra és ic lerendezed, keresek egy supervisort, aki készségesen segíteni fog neked az ügy rendezésében.
  5. [18:33:24] PM: @Cortez [ID: 103]: Én ezt nem tartom IC ügynek, hogy ezt bármilyen rendőrmegteheti és lényegében leszopathat bárkit mert ő random körözéseket pakol az autókra.
  6. [18:34:06] PM: Cortez [ID: 103]: AKkor ez esetben fórumon tudsz pk-t nyitni az adott illetőre, bizonyítékokkal alátámasztva
  7. [18:34:31] PM: @Cortez [ID: 103]: Se az illetőt, se semmit nem tudok, mivel nem látom pds adatbázist
  8. [18:35:22] PM: Cortez [ID: 103]: Mivel ha a rendszámodat beméri egy trafipax, akkor már rádkerülhet a körözés ha elmenekülsz.
  9. [18:35:41] PM: @Cortez [ID: 103]: De mi számít menekülésnek, ha nem tudok róla, hogy kergetnek?:D
  10. [18:36:30] PM: Cortez [ID: 103]: Nyilván szirénázott utánad rendőr vagy kergettek, csak te nem vetted észre.
  11. [18:36:57] PM: @Cortez [ID: 103]: Ja és akkor az menekülés, ha én nem tudok róla?
  12. [18:37:39] PM: Cortez [ID: 103]: Nemhinném, hogy bármelyik pd-s random dobálja az emberekre a körözést.
  13. [18:39:12] PM: Cortez [ID: 103]: segítek egy kicsit. szembeforgalommal közlekedtél, és a rendőri utasításnak nem eleget téve elmenekültél.
  14. [18:39:38] PM: @Cortez [ID: 103]: akkor tessék megnézni a logomat, mennyi utasítás van benne.
  15. [18:40:13] PM: Cortez [ID: 103]: Rendben van, nyitsz egy pk-t és kivizsgáljuk a dolgot,tovább nem szeretnék pm-ben foglalkozni az üggyel.

Itt is már nagyon jól látszott, neked ez nem arról szólt, hogy utánajárj a problémának és megoldd, bár még csak besem láttad, mi a probléma. Laca kellett hozzá.
Úgy gondolom ez is bőven idefér, mert a hozzáállásodat jól mutatja.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó