Bármilyen Zene Járműbe

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gerihun12345

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
retigero663@gmail.com

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

George Cliff Dr.Doktro#0551

Ötleted leírása
Lehessen autóba is youtbe linkeket vagy saját zenét berakni

Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

ennek nagyon örülnék ha lenne mert nem mindig vannak jo zenek a radioban.


 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Eric Carreiro
Feleslegesnek tartom, ha szeretnél zenét hallgatni akkor arra ott van számtalan zenei platform. Nem kell hogy egyes troll emberek száguldozva hallgassák a dögös robikát.
 

Gerihun12345

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
retigero663@gmail.com
Feleslegesnek tartom, ha szeretnél zenét hallgatni akkor arra ott van számtalan zenei platform. Nem kell hogy egyes troll emberek száguldozva hallgassák a dögös robikát.
nem is azert szeretnem, mer pl nekem valamiert szaggat a jatek ha a chrome es a gta is megy egyszerre. es aki ezt csinalja amit irtal annak ugy is kovetkezmenye lesz
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Kisebb MTA szerverekre (tehát nem SeeMTA-ra kell gondolni) berakták ezt a lehetőséget. Nagyából eltelt egy pár nap és ki is szedték, mivel az a mennyiségű ember, aki ezt trollkodásra használta nem tudták egyszerűen kezelni a szervereken. Szóval semmiképpen nem akarom itt se meglátni ezt a dolgot.
 

Gerihun12345

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
retigero663@gmail.com
jo de itt (szerintem) sokkal több normális ember van, én örülnék ha bent lenne és szerintem sok más ember is.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
jo de itt (szerintem) sokkal több normális ember van, én örülnék ha bent lenne és szerintem sok más ember is.
Tény és való, hogy nem ismerem a onerp és úgy általában az egész GTA 5 RP közösségét, de azt is vedd számításba, hogy sok olyan kisebb csoportokba verődő személyek is vannak az interneten, akik ha megtudnák ezt a dolgot, hogy lehetséges akkor egyből jönnének fel ezzel trollkodni. Mindig bele kell ezeket a dolgokat is kalkulálni egy ilyen ötlet behozatala előtt.
 

Gerihun12345

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
retigero663@gmail.com
Tény és való, hogy nem ismerem a onerp és úgy általában az egész GTA 5 RP közösségét, de azt is vedd számításba, hogy sok olyan kisebb csoportokba verődő személyek is vannak az interneten, akik ha megtudnák ezt a dolgot, hogy lehetséges akkor egyből jönnének fel ezzel trollkodni. Mindig bele kell ezeket a dolgokat is kalkulálni egy ilyen ötlet behozatala előtt.
ennyi erovel ki kell venni sok dolgot mert mindennel feljohetnek trollkodni, autoval elut masokat meg ilyenek azokkal is lehet trollkodni, és attól még hogy beraknak egy zenét inkább idegesítő mint hogy trollkodó, és ha zavar szolsz adminnak vagy leveszed a zene hangerejét
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,018
-
[sa]Bőven elég, hogy interiorokban lehet youtube linkekkel zenét, filmet nézni. Nem tervezzük bővíteni a skálát a kocsikra, hogy aztán magyar zenék üvöltsenek mások fülébe, akik egyáltalán nem kíváncsiak erre.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó