Ava Weeks -> Lucas

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ava Weeks

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved:Ava Weeks

Adminisztrátor neve: Lucas

Panasz oka: Flegma stílus

Panasz kifejtése: Pm-re felgma stílusban történő válaszadás

Bizonyíték(Kép, log, videó): https://imgur.com/a/v00MNgw

Megjegyzés: Volt egy ügy, ami után megvert egy rendőr bottal, és így véreztem (De ez mellékes). Ezt követően AdminJailt kaptam, és a jail alatt is végig kevés HPm volt, ahogy a képen is látszik... A lényeg, hogy admintól szerettem volna segítséget kérni, mert féltem meghalok esetleg vagy elvérzek valami.. Írtam Lucas-nak, és a PM-emre egy egyszerű "Szia. Nem" volt a válasz. Úgy gondolom, nem megfelelő stílusban kezelte a problémám. Ha egy Admin, akinek az a dolga, hogy a játékosokat segítse, ilyen lenézően kezel problémát, akkor ne csodálkozzanak, ha esetleg játékosokat veszítenek, mert a "játékélményre" ez bizony ráteszi a bélyegét... 


[globmod=Insigne]Téma neve átírva a helyes formátumra, legközelebb figyelj rá.[/globmod]​
 

kisauto1234

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Szia! Azért nem adtam hpt mert jailban nem fogynak a szükségleteid és az életerőd. Nem te vagy egyetlen játékos a szerveren, így a legrövidebben akartam leírni a dolgokat, szó sincs itt flegmaságról. Ezeket mind elmondtam egyébként TS-en is!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Az első válasszal semmi probléma nem volt. Ezek után a "mert nem" PM valóban nem professzionális és flegma.

[admincontroller]A panasz jogos. A szükséges lépéseket megtesszük.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó