Autóverseny (Rally) esemény [Legális]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Attila2324

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Christian Butter

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Christian Butter / Attila2324 «

Ötleted leírása

» Egy szerver szintű autóverseny rendezése amiben aktivizálni lehetne a rendőrség, mentős, tűzoltó, autószerelő, újságiró frakciókat és persze a játékosokat. Egy egész mappos autóverseny ami érintene autópályát, várost, földútat, hegyre fel/lefelé vezető utakat esetleg még sivatagot is. Csapatokként lehetne jelentkezni / indulni 2 autóval 2 sofőrrel akik megadott helyen váltják egymást (hogy ne csak 1 játékos vezessen) vagy még akár navigátor is ülhetne a kocsikba. Az autók választásánál én személy szerint az utcai autóknál meghúznám a határt amit tuningolni maximum versenyes szintig lehetne semmilyen motor vagy futómű pp tuning nem lenne engedélyezett. Persze a csapatok a tuningolást a versenyre ők végeznék el le Rp-zve élményképekkel bizonyítva. A rendőrség, tűzoltók, mentősök biztosítanák a helyszínt megadott pontokon. Helikopterrel lehetne figyelni a versenyt illetve az újságírók közvetíthetnék a versenyt. Adminok lezárnának kijáratokat törhetetlen akadályokkal ezzel kijelölve az útat. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

»Hiányoznak a szerver szintű események a szerverről amik összehoznák a játékosokat egy adott helyre. Jó szervezéssel ugy gondolom egy egésznapos rp-t ki lehetne hozni ebből a versenyből és még Rp szálak is születhetnének belőle. «



 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:176
Kriszokos0
Korábban voltak ilyen rendezvények, rally sem egy volt.. Sőt, még én támogatója is voltam a Retro Cars klubnak, ami tudtommal és emlékezetem alapján több rendezvényt is szervezett, ami ezzel volt kapcsolatos. Most mi történt, hogy már külön fórum ötletként kell feldobni?
Szerintem elég lett volna fel keresned pl a LifeInvader leadert vagy alleadert, hogy lehetne egy ilyen és benne lennének-e. Szerintem akadt volna rá kapacitás és ember is, ha őket is érdekli a dolog. Amúgy is ezzel foglalkoznak :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,699
-
Head of Staff hozzászólás
Lesz a közeljövőben a vezetőség és az adminisztrátorok által szervezett nagyobb volumenű event, viszont ez amit írtál leginkább IC alapokon kellene, hogy nyugodjon. Keresd fel kérlek a Lifeinvadert és hozzátok össze IC kereteken belül.

Most mi történt, hogy már külön fórum ötletként kell feldobni?
Nem tiltott, hogy ötletet írjon fel valaki.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó