Autókereskedés - Tesztvezetés opcionális teljesítményt nyújtó tuningokkal

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Cappsy «

Ötleted leírása

» Sziasztok, azért írom ezt az ötletet, mert jelentős összeggel vertem át saját magamat. (Nem kellemes, nem szeretném, hogy más is bele essen ugyan ebbe a hibába)

A cím magáért beszél, jó lenne, ha bekerülne egy olyan funkció autókereskedésbe ahol betudnánk pipálni kedvünkre a teljesítményt nyújtó tuning felszereléseket tesztvezetés céljából. (dolláros, illetve PP-s)

A teljesítmény tuning felszerelések nem minden kocsi teljesítményén dobnak, legalábbis nem akkorát, mint amekkorát szeretnénk, ezért jó lenne ha valamilyen módon kitudnánk próbálni a kocsi tuningolt változatát is (Mivel jelenleg csak gyári tesztvezetésre van lehetőség), mielőtt 10.000 PP -t költenénk élesbe a kocsira. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 
Utoljára szerkesztve:

Kertace

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Evelin Latosinsky
Támogatom, jó öteltnek tünik, én se szeretnék ilyenbe beleszaladni, tudatlanul és persze jóhiszeműleg.
 

Pop Haze

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:154
Lui-V
Az ötlet maga jó és tetszik viszont a való életben sem úgy viselkedik az autó a friss tuninggal ahogy azt elképzelik, van, hogy nem kajálja meg rendesen vagy épp szétkúrja a kocsit mert nem kompatibilis valemilyen alkatrésszel. (Ebbe ne menjünk bele azért autószerelő nem vagyok.) Még mindig nem need for speeddel játszunk, viszont a pp vagy a virtuális dollár amit egy kocsiba bele lehet verni tényleg zavaróan drága és eleszi az egész vagyont.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
TÁMOGATOM. Futottam már én is bele ilyenbe. Volt egy Khamelion kocsim, arra gondoltam, hogy csapatok egy kis tuningot bele, mert oké, hogy gyorsan gyorsul, mert elektromos, de max 160-al tudott menni. Tettem bele PP-s motortuningot és turbót. A kocsi teljesítménye nem változott.

Az esetemről írt hibajelentés az alábbi linken érhető el.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó