Autó lefoglalás (?)

Matus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Matus «

Ötleted leírása

» Ma raboltam egy boltot ahol meghalt a karakterem ezáltal ottmaradt a parkolóban az autóm. Levártam a tíz percemet és egyből odamentem felvenni a kocsit, erre látom, hogy elvitték. PM-et írtam az adminnak aki pedig azt mondta, hogy lefoglalják az autóm (??????) miért foglalnak le olyan autót amivel meghaltam egy rablás helyszínén? Ok... rpzzenek vele, de miért viszik el amikor már véget ért az rp szituáció. Az illegálos kockáztatja a felszerelését, a pénzét, az idejét és utána ha meghal akkor még le is foglalják neki az autóját úgy, hogy amúgy szabályosan állt. (Ha nem hal meg a karakter akkor oké, elviszik lefoglalják mivel egy aktív ügy része -> aktív rpben szerepel, de ha meghaltam akkor ott vége van) És a karakterem fizethet egy olyan dologért amit igazából nem is csinált meg mivel meghalt..
Úgy érzem erre a dologra ráférne egy átgondolás. «


Csatolmányok

» «
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,067
-
Nem az ötlethez szólok hozzá, csak egy apró megjegyzést fűznék a dologhoz a korrekció miatt: Legközelebb legalább 30 percig vagy az ott zajló szerepjáték szituáció végéig várj, hogy a halálod helyszínére visszamenj - ahogy a rules is kimondja.
 

Hans

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
A rendőrök nem tudják hogy az autó tulajdonosa halt-e meg a szituba. Személy szerint ha tudom hogy igen és nem is akadályoz forgalmat nem szoktam kérni az elvontatást. De az esetek jelentős részében olyan autóval történik a rablás aminél a tulajdonosa nem egyezik a lelőtt féllel vagy az ismeretlen marad.

Megoldási javaslat: Hulla kiírja a karakter nevét, amit össze tudunk vetni az autó tulajával. - természetesen a karakter nevét IC kommunikációban nem használnánk, ismeretlenként, stb hivatkoznánk rá de összevetésre tökéletes - (Ettől még ha út közepén van vagy pl meghalsz de nem találjuk meg a hullád vagy pedig társaid tovább mennek a géppel ugyanúgy lefoglalásra kerülhet)

+egy időbe úgy rémlik kiírta a nevet a hulla amúgy de mostanság csak ismeretlennel találkoztam
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó