ATM elhelyezése a hivatal elé!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Szrenike

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Sziasztok! :)

A karim a GSAnál dolgozik, mint Főtitkár. Értelemszerűen mi, mint hivatali munkatársak szinte csak a pénzzel dolgozunk. Adjuk, kapjuk, küldjük a pénzt. Legyen szó segélyek vagy engedélyek kiadásáról (Ezeknek természetesen több változata is van, így bőven bővül a lista). Mivel minket is érint a visszaélések miatt meghozott döntés, miszerint csak a bankból lehet pénzt kivenni a frakció kasszából, ezért arra gondoltunk hogy annyival esetleg lehetne könnyíteni a dolgunkon hogy szerény hivatalunk falának egyik oldalába elhelyezésre kerülne egy ATM. Borzalmasan rontja az rp élményét hogy mikor egy ügyfélnek pénzt adnánk át a bankba kell vele elkocsikázni, vagy megkérni hogy még várakozzon addig amíg a kezembe veszem a bankból az összeget. Mivel jelenleg nagy változáson ment keresztül a hivatal az alkalmazottak szempontjából (is), és sokan kezdők, avagy új dolgozók, nincs hozzáférésük az ügyek intézéséhez, és csak Én vagyok aki a dokumentumokat egyelőre kezelni tudja, így eleve többet kell várniuk a játékosoknak csak arra hogy sorra kerüljenek hozzám, pluszba még kellemetlen hogy a pénzzel is ennyit kell nyaggatni Őket. A dolgozóknak nálunk elég magas ranglétrát kell megmászniuk ahhoz, hogy egyáltalán hozzáférhessenek a GSA kasszájához, tehát nem kapnak egyből szabad kezet, így csak a megbízható emberek intézhetik el a tranzakciókat (Ezzel a visszaélésekre szeretnék utalni, hogy igyekszünk figyelemmel kísérni a játékosok megbízhatóságát). Én magam pedig már elég régóta benne vagyok a "bizniszben" .Szóval nagyon-nagyon meg lenne könnyítve a feladatunk azzal, ha egy csöpp ATM-et a közelünkbe el lehetne helyezni, mert így tényleg nagyon macerás. Nem csak az alkalmazottak, de még az ügyfelek is ezen a véleményen vannak. Tényleg nagyon szeretnénk! :):onerp:

Regina White. GSA- Head of Secretary 🌸
 

LACI

Fékezhetetlen
Főadmin
Üzenetek:818
Sean Bennett
ATM-ből nem tudsz levenni frakciókasszáról. A másik dolog pedig az, hogy egy utcával lejjebb van literálisan egy bank. Anno a szerelőtelep sem kapott, sőt ki is lett törölve onnan azzal az indokkal, hogy a playerek járjanak készpénzel.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,671
-
[sa]Fentebb egy utcával van egy bank, ahogy @LAC! írja. Nem kell sokat sétálni érte. Zárom.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó