[ASjelentkezés]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Norika070707

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Keresztnév/Becenév: Horváth Nóra

Kor: 17

Hobbik: igazából nincsen hobbim játszok egész nap ^^

Tapasztalatok RP téren: eddig 2 rp-szerveren játszottam és elég sok időt bele tettem szóval van tudásom :D

Aktivitás: 16-17 óra

Motiváció: motivációm az hogy hamár nagyon sok a szabad időm akkor szeretnék segíteni a játékosoknak(kezdőknek) hogy hogyan induljanak el meg hogy segítsek ha valamit nem értenek  egyszerűen segíteni szeretnék

Miben nyújtanál többet bárki másnál: Azt nem mondanám hogy többet de minden tőlem telhetőt megtennék ( sok időt tudnék a szerveren tőlteni és bármiben tudok segíteni)

Erősségeid: hamar döntést tudok hozni , sok a szabad időm , és hamar barátkozom, talán hogy lány vagyok ezért sokan félni szoktak tőlem :D

Gyengeségeid: a hangom, kicsit agressziv vagyok (nagyon kicsit)

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek: csinálja azt amit az admint kér többet segítsen a játékosoknak legyen kedves,jó döntést hozó és segítő kész
 

Goaboy

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Nem tudom Támogatni se, konkrétan sajnos csak annyit tudok irni, hogy rövidek a válaszok és én nem szivesen látnálak az AS tagoknál. De azért sok sikert!
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Szerintem is gyenge lett. Rövid, tartalmatlan válaszok, formázatlan, rossz ránézni. A topic nevét is elrontottad és csak arról írtál ami kötelező. Ha nem írod át az egész lapodat 100% elutasításra kerülsz.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Ahogy mindenki válaszolta, rövid, tartalmatlan és sorolhatnám még a dolgokat. A topic nevét is rosszul adtad meg, friss fórum profil. Nagyon remélem hogy ezt a jelentkezési lapot te se gondoltad komolyan.

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó