[ASjelentkezés] vinidepu

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

vinidepu

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
ASjelentkezés vinidepu

Magamról:
Gábor vagyok, bár elég sokan csak Vininek hívnak a vinidepuból eredően. Jelenleg a 27 éves fiatal ember vagyok, jelenleg műszaki előkészítő vagyok egy budapesti nagy vállalatnál. Munkámból adódóan elég gyakran vagyok gépközelben, így nem lehet meglepő, hogy sokat szoktam online közelségben lenni.
Hobbim, bár nem téli sport, motorozok. Ezelőtt jó pár évvel még extrémsportot is űztem mellette, sajnos egy csúnya balesett miatt abbahagytam őket.
Sok visszajelzést kaptam afelől, hogy barátságos, jó kedélyű vagyok, viszont nagyon határozott is emelett.
Maga a digitális játékokkal, körülbelül 1998-2000 környékén ismerkedtem meg, azóta töretlenül lekötnek mindenféle játékok.Maga mint RP játékkal, még San Andreasban kezdtem el játszani egyik barátom invitálását elfogadva, ezt az időt nem tudom pontosan, körülbelül 2012 lehetett. Kisebb nagyobb kihagyásokkal játszottam mint SAMP,MTA és GTA5 szervereken, kipróbálva más nemzetiség szervereit is. (voice,text egyarán)
Bár utóbbi időben munka miatt teljesen leszűkült a játékok után böngészéseim, ezalapján tudom azt mondani, hogy teljesen csak egy játékra tudok figyelni.
Eltudom azt mondani, hogy megjárt szervereken tiszta múlttal rendelkezem, semmilyen féle kitiltás,szankcióm nem volt, se RP se más játékokban. Könnyen tudok szótérteni fiatalabb vagy idősebb emberekkel illetve boldogsággal tölt el, ha valaki segítségkéréssel fordul hozzám.

Miért szeretnék adminsegéd lenni?
Rend és tisztaság szerető embernek mondhatom magamat, szeretem azt, mikor minden a megszokott helyen van és klappol minden megfelelően ahogy az a "nagy könyvben" meg van írva.
Szeretek embereknek segíteni, és örülök annak, mikor ezt megköszönik. Tapasztaltam sok helyen már, hogy egy tökéletes admin/adminsegéd esetleg support ha barátian lép fel, mennyivel jobb kedvűre tudja az embert tenni.

Erősségeim:
Több visszajelzésből kaptam, hogy karizmatikus és meggyőző személyiség vagyok, nem rossz értelemben. Emelett eltudok tekinteni a kapcsolatoktól és tudok pártatlanul dönteni ügyekben, s ilyenkor nem mint embert, hanem cselekedet tudok nézni.
Amire a legbüszkébb vagyok, hogy teljesen nyugodt, higgadt személyiség vagyok, amiből igen nehéz kiborítani, bár akkor se tudok mérgező lenni (toxic), teljesen messze áll tőlem eme cselekedet.


Gyengeségeim:
Kiábrándító tudok lenni az őszinteségem és a nyers megfogalmazásom miatt, gyakran előfordul, hogy túl őszintén nyílvánítom ki a gondolataimat/érzéseimet. Másik nagy gyengeségemnek talán a megfontoltság és alaposságomat tudom sorolni, hisz ennek a hátulütője gyakran a percekig való tanakodás önmagammal.


Köszönöm, hogy végig olvastad/olvastátok.

Visszajelzések alapján módosítottam.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:821
Gábor ismerlek beszéltünk párszor, támogatnálak hogy légy adminsegéd, mert meg van benned, de a lapodat bővítsd hosszabbra sokkal hosszabra.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Szia!

Kötelező információk
hiányoznak a lapból, emellett nem tudtunk meg semmit az RP-s "karrieredről", valamint a jelenlegi, OneRP-n lévő tevékenységeidről sem írtál semmit.
Meg sem próbáltad bizonyítani az alkalmasságodat.
Javasolnám hogy fektess erre több hangsúlyt, valamint bővítsd az előbb említett információkkal.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves vinidepu!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Sajnos nem nyerte el tetszésünket a lapod.

Szívélyes üdvözlettel,
krekor​
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó