[ASjelentkezés] TiciaN

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

TiciaN

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
logo.png

TiciaN jelentkezése Adminsegédnek

> Tudnivalók rólam <
Játékbeli nevem Bobby Walker, IRL nevem Ticián, Ticinek becéznek. 15 éves vagyok, Sopronban élek. Régóta játszok különféle RP szervereken, MTA-ról jövök át most GTA 5 RP-re. MTA-s pályafutásom során kisebb szervereken töltöttem be adminsegéd és adminisztrátori pozíciót is. Terhelhető vagyok, aktív. Van egy CS:GO szerverem ahol napi több 100 játékos fordul meg, ez alátámasztja a megbízhatóságom, érettségem. Teljesen új még nekem ez a világ, de úgy gondoltam ha már így bele szeretnék vágni akkor jelentkezek valami adminisztratív pozícióra a szerveren, így több motivációm van minél többet játszani. Hobbijaim közé tartozik a biciklizés, számítógépes játékokon való játék. Az utóbbi inkább a jellemző, több időt töltök a gép előtt, főleg a mostani időszakban. Szeretek új embereket megismerni, kapcsolatokat kialakítani. Van elég tapasztalatom RP téren, hogy betöltsem ezt a pozíciót. Naponta fent tudok lenni 8 órát vagy akár többet a jelenlegi helyzet miatt, ha ez elmúlik akkor a napi aktivitásom csökken körülbelül 6 órára hétköznap, hétvégén pedig 8+ óra.

> Miben nyújtanék többet bárki másnál <
Aktív vagyok, gyorsan tanulok és alkalmazkodok a körülményekhez. Szeretek és gyorsan is tudok barátkozni, közösséget építeni. Sok RP tapasztalatom van, 2015 óta játszottam MTA szervereken.

> Erősségeim <
Gyorsan oldok meg problémákat, gyorsan írok. Szeretek segíteni mint kezdő mint haladó játékosoknak.

> Gyengeségeim <
Ide esetleg annyit tudnék írni, hogy néha hamar felkapom a vizet, de viszont tudok magamon uralkodni szóval nem lenne ebből probléma.

> Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek <
Szerintem az egyik legfontosabb tulajdonság a terhelhetőség és a jó megoldókészség. Én mindkettővel rendelkezem, ezért alkalmasnak érzem magam a pozíció betöltésére. Természetesen fontos az aktivitás is ezek mellett, illetve elkerülhetetlen a jó fogalmazási készség.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves TiciaN!

Köszönjük a pályázatodat! Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó