[ASjelentkezés] Szigor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116

bdKvDHS.png
ngrKm0E.png
bdKvDHS.png

YnB2xnV.png


fdSW9CU.png


J46MtND.png


t2FbnyC.png


30VQi3M.png


44ygtty.png


hLhKIFY.png


uvA7Grq.png

yjtlXXt.png


zfF6UPu.png

WOBrK6k.png
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Na szia Szigor!

Még a Lory karakteremmel elég sokat rpztünk, és beszélgettünk is discordon. Az idő alatt sikerült egy töredékedet megismernem a karaktered által is, és a Te személyedben is. A leírottak alapján és a saját tapasztalataim alapján, csak támogatni tudom a jelentkezésed! Sok sikert! :)
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Haliii Szigor gondolom engem már ismersz mint játékos és személyiség , szerintem te ezt a pozíciót nagyban megérdemelnéd mindig higgadtan kezelted a dolgokat , sosem volt olyan hogy te személy szerint valami miatt ideges voltál jóóó volt velem admin ügyed de akkor is mindig próbáltál a csúcsra törekedni mikor ééén próbáltam elsunnyogni a dolgokat , független voltál mindig és mindig törekedtél arra hogy minél több bizonyítékot össze szedj és az alapján tudj megfelelő ítéletet hozni . Bár tőled sose kaptam aj-t de volt már velem ügyed és szerintem te ténylegesen próbáltad a maxot kihozni a dolgokból bááár nem sokat beszéltem veled a szerveren de mikor így néha tudtunk beszélni hajnalba mikor kevesen voltunk szerintem 1 értelmes és korrekt ember vagy aki ezt a pozíciót nagyban megérdemelné . Szóval én Támogatlak téged és sok sikert mint ahogy az előző üzenet mondta :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó