[ASjelentkezés] sHaarIngAn

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Bemutatkozás

Zsombornak hívnak, de becéztek már Zsöminek és skynak (a skyper user nevemből kifolyólag) is. 15 éves vagyok, és Budapestre, az Apáczai Csere János gimnáziumba járok, idén kezdtem a tizedik osztályt. Szabadidőmben, vagy barátokkal lógok, vagy sorozatot nézek, vagy játszom.

Tapasztalataim (**RP**)

Idén nyáron kezdtem el roleplayezni. Először a GTA Hungary RP-n fordultam meg, ahol kb. hetven órát öltem a játékba. Második RP szerverem a NightLife volt (nem tudom pontosan mi volt a neve a szervernek, és nem is igazán találtam meg most online, szóval valami hasonló azt hiszem) ahol körülbelül 9-10 órát töltöttem el, de elég hamar beleuntam mivel kezdő voltam, és nem igazán értettem hogyan csatlakozzak frakcióba, így abbahagytam a szervert. A harmadik RP szerverem az NL-System volt, ahol pontosan nem is tudom, de kb. 180 órát töltöttem el rajta. Ezen a szerveren tanultam meg normálisan roleplayezni, és rendőrként tevékenykedtem. Eléggé jó feedbackeket kaptam, a „nem túl sok” RP tapasztalatomhoz képest. Amikor csatlakoztam a sheriffséghez, (ez volt az első frakcióm) akkor azonnal tizedes rangot kaptam, majd pedig 2 hét után, átmentem a rendőrséghez, és hadnagy lettem, ami majdnem az egyik legnagyobb rang volt. Szinte az összes játékostól nagyon jó visszajelzéseket kaptam, de a szervert a borzasztó RP miatt otthagytam. (egyéni véleményem)

Aktivitás

Az aktivitásom teljesen változó, mint gondolom mindenkinek. Két hetente hétvégén édesanyámnál vagyok, ilyenkor nem tudok online lenni, csak a fórumot tudom kezelni. A tanulási mennyiségtől is függ az aktivitásom. Mivel ELTE iskolába járok, ezért nálunk is ilyen vizsgaidőszak szerűségek vannak,(egyszerre kell nagyon sokat tanulni, mivel mindenből körülbelül egyszerre szoktunk témazárót írni) ez némiképp befolyásolhatja az aktivitásomat. Nem akarok olyasmit mondani, amit nem tudok betartani, így lesz olyan nap, amikor napi 6-7 órát is fent tudok lenni, (hétvégente természetesen nagyon sokat tudok online lenni kivéve, ha programom van, akkor csak este fele) de ha nagyon sokat kell tanulnom, akkor maximum 1-2 órát. (Természetesen lehet olyan nap is, amikor egyáltalán nem tudok online lenni a sok tanulnivaló miatt.)

Motiváció

A motivációm sok mindenből származik, először is szeretnék mindenkinek segíteni, hogy mindenki tudja élvezni a játékot. Szeretnék egy jó közösséget létrehozni, hogy ne csak a játékon belül érezd jól magad, hanem alapvetően a közösségben is. Nagyon, de tényleg nagyon jónak hangzik ez a szerver, és szeretnék én is részt venni abban, hogy ez a szerver tényleg olyan jó legyen, mint amilyen jónak hangzik. 

Miben nyújtanék többet?

Ha valamit szeretek csinálni, és érdekel, akkor abba mindent beleadok. Az összes elvárásnak meg tudnék felelni szerintem. Szeretek másoknak segíteni, nem csak a játékban/vagy a közösségben, hanem a való világban (IRL) is, mert mindig jó érzéssel tölt el, ha bárkinek segíthetek  . A koromhoz képest szerintem képes vagyok sokat nyújtani, és a helyesírásom se olyan vészes (remélem :D) .

Erősségeim

Ezt marha nehéz magamról megmondani, de azért megpróbálkozom vele. Szerintem türelmes vagyok, segítőkész, próbálok jó fej és rendes lenni :D. Tudom, hogy az önarckép leírása is egy fontos tulajdonság, de ez például a gyengém.

Gyengeségeim

Önarckép leírása,  :'(  ha kompetitíven játszunk, akkor elég toxikus tudok lenni, (erre itt nem lesz példa, mivel nem lesz kompetitív játék :D) a kriptonit.

Milyen tulajdonságok fontosak egy AS-nek.

A türelem az egyik legfontosabb tulajdonság, mivel ha nem vagy az, akkor nem vagy képes kezelni a játékosokkal kapcsolatos problémákat. Segítőkészség egyértelműen nagyon fontos. A jó roleplay is nagyon fontos, hogy másoknak is tudj segíteni, ha roleplay kérdéssel fordulnak hozzád.


Arigato for reading.
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Értelmesnek tűnsz, nem véletlen vettelek fel téged moderátornak is.
Ahogy hallottam már beszéltél az illetékesekkel, és nekik (és nekem) sem baj, ha egyszerre moderátor és AS is vagy.
Ha felvesznek a csapatba, a fórumon Moderátor rang marad rajtad elsődlegesen.

Sok sikert kívánok a jelentkezéshez. :)
 

Damoon

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Értelmes srácnak tűnsz, egyedül a "roleplay" tapasztalataidba tudnék belekötni, mivel még nemrég kezdted és azt is finoman mondhatni nem színvonalas szervereken, ahol információ hiányában arra következtetek hogy még Admin sem voltál soha.
Én sok sikert kívánok a jelentkezésedhez, de támogatást így jelen esetben nem tudok hozzá fűzni.
De mivel Naruto fan vagy jár egy fél pont részemről ;) 
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Először is köszönöm a támogatást mindenkinek :)

Damoon teljes mértékben megértem, hogy mire gondolsz az alatt, hogy kevés roleplay tapasztalatom van, de mivel a roleplay főként abból áll, hogy eljátszol valakit, akit szeretnél, ezért nem gondolom azt, hogy csak a tapasztalatra alapozhatok ennél fogva. Az az idő alatt, amíg a GTA Hungary-n játszottam, megpróbáltam megfigyelni másokat, hogy hogyan roleplayeznek, és ez hatalmas segítséggel volt arra, hogy beletanuljak ebbe az egészbe. Szerintem a voice és a chat RP is jól megy nekem, (no ego  :-X )  mivel a legtöbb RP tapasztalatot a való életből veszed, ezért tisztában vagyok vele, hogyan kell roleplayezni. (a parancsokat is korrekten tudom használni /me /do ) (BTW mivel humán szakra mentem, ezért alapból néha szükség van arra, hogy előadásokat tartsunk az iskolában pl.: ünnepségeken, és akkor is színészkednem kell, ezért ez is elég sokat hozzá tesz ehhez, esetleg frakció terén lehetek tapasztalatlan, de például rendőrt nagyon jól tudok szerintem RP-zni, és ha esetleg bandatag lennék, avval sem lenne problémám. Streamereket is néztem, hogy megtudjam hogyan kell RPzni. Mint ahogyan írtam, ami érdekel abba MINDENT beleadok.) Abban meg teljesen igazad van, hogy admin még sosem voltam, de ha nem is leszek az, és nem is próbálok meg annak állni, akkor örökké tapasztalatlan maradok :C.
 

Damoon

Haladó
Játékos
Üzenetek:17

Remek hozzá állás, mint mondtam sok sikert!
Én egy esélyt adnék neked mindenképp, remélem ez az előző hozzászólásomból is kiolvasható volt a sorok között!
Nem kukacoskodni meg kötekedni akartam.
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Köszi szépen!:D

Természetesen értettem amit írtál, csak megmagyaráztam az én szemszögemből is a dolgokat.
(Nem gondoltam rá, hogy kötekedsz vagy kukacoskodsz:D)
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Jelentkezési lapod elfogadásra került, kérlek keress majd fel TeamSpeak/Discord szerverünkön Vasárnapig.
Ha nem megfelelő az időpont, nyugodtan írj rám.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó