[ASjelentkezés] Reaper

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Reaper Adminsegéd jelentkezése.

Magamról:


Sziasztok! Balázs vagyok, Balunak vagy Reapernek szoktak szólítani, Cegléden lakom és rohamosan közeledek a 19 éves kor felé.
Jelenleg a vírusos felhajtás elmúlását várom, hogy folytathassam a gyógykezelést és elmehessek dolgozni, addig is szabad időmben
szeretek zenét hallgatni, játszani a másfél éves Labradorommal, sakkozni és persze RPzni. Korai iskolás éveimben rengeteg sakk
versenyre jártam, amik közül a legbüszkébb egy országos, csapatban elért harmadik helyre vagyok. Korábban tanuló szakácsként
tevékenykedtem egy, a Rózsadombon található étteremben, Budapesten. Sok sportban kipróbáltam már magam, például birkózás, foci,
kosárlabda és még sok más, de végül egyik se nyerte el a tetszésem. Az itthon töltött időm alatt egy középfokú angol nyelvvizsgát is
letettem, szóval angolul is el tudok társalogni, ha szükség van rá.


Tapasztalataim az RP terén:

Tavaly nyáron kezdtem el RP videókat nézni és nagyon megtetszett, szóval kis idő után elhatároztam, hogy kipróbálom
milyen is alójában. Szeptember közepe-vége felé elkezdtem keresgélni és végül a Hungary RP-re esett a választás,
ahol szép lassan elsajátítottam a stílushoz szükséges tudást és ezzel egyidejűleg szép lassan teljesen beszippantott
a RolePlay világa, amíg azon kaptam magam, hogy már több, mint kétezer órát töltöttem azon a szerveren. Egy ideig
csak civilként Rpztem, mert nem mertem frakcióba jelentkezni, de végül kis ösztönzéssel jelentkeztem egy legális
frakcióba. Miután onnan kikerültem több karakterrel több frakciót megjártam legális és illegális oldalon is.
A szerver nyitás óta tevékenykedem a PBMO-ban, itt közeledek a 30K szerveren játszott perchez. Adminként még nem
tevékenykedtem, de már régóta érlelődött bennem ennek a jelentkezésnek a megírása és az elmúlt napokban megelőlegezett
bizalom és Ideiglenes AS kinevezések miatt elhatároztam, hogy itt az ideje szerencsét próbálni ilyen téren is, mert
ezalatt az idő alatt nagyon megtetszett a dolog.


Pár tulajdonságom pozitív és negatív oldallal is rendelkezik, szóval azokkal kezdeném:

-Jószívűség, engedékenység
-Könnyen megbocsájtok
-Megbízok másokban, megosztom velük a gondolataim
-Szókimondó vagyok



                                                  Negatív  és


                                                                    Gyengeségeim:
                                                                        - Hajlamos vagyok türelmetlenségre
                                                                        - Rengeteg hülyeségen gondolkodom
                                                                        - Időnként elmegy a kedvem a társasági élettől
                                                                        - Néha túlkomplikálom a dolgokat
                                                                        - Ha ideges vagyok túlzásba viszem a káromkodást
Pozitív tulajdonságaim:

Erősségeim:
Segítőkészség -
Terhelhetőség -
Felvállalom, ha hibázom -
Pártatlan tudok maradni -
Szeretek segíteni az embereknek. -
Érett gondolkodásmóddal rendelkezem -







Aktivitás, motiváció:

Jelenleg rengeteg szabad időm van, szóval szinte bármikor ráérnék, szám szerint jobb, ha nem fejezem ki magam,
mert másokat és magamat is elborzasztanám vele, hogy mennyi időt töltök a gép előtt. Szeretek másoknak segíteni
és új dolgokat kipróbálni, ezek mindenképpen nagy motivációt adnának nekem. Korábban volt pár ember, akik még
kezdő RP-s koromban sokat segítettek, megértették velem a dolgok menetét, válaszoltak, ha kérdésem volt, ami
nagyon jól esett és szeretném most én is ezt tenni, segíteni másokon, hogy könnyebben beletanuljanak a dolgokba
és gördülékenyebben tudják kitapasztalni a játék menetét, ezáltal egy jobb élményt és probléma mentes játékmenetet
biztosítva számukra, egy esetleges mosollyal az arcukon.


Adminsegédek fontos tulajdonságai, amiben másnál többet adhatok:



Szerintem fontos, hogy megértsék az esetleg rosszabbul megfogalmazott problémákat is és legjobb tudásuk szerint
segítsenek minden lehetséges helyzetben, ami eléjük tárul, mindezt értelmezhető fogalmazással körítve, hogy
biztosan megértsék őket. Fontos, hogy a közösség érdekeit szem előtt tartsák és, hogy példamutató viselkedést
tanúsítsanak minden körülmény között. Nélkülözhetetlen, hogy segítőkészen álljon hozzá a dolgokhoz a játékosok
és az adminok irányában is és képesek legyenek az esetleges fejlődésre, ha lehetőségük van rá. Mivel remek AS
és Admin csapattal rendelkezik a szerver, de nem ismerem minden tagját, így nem igazán tudok olyat mondani,
amiben másnál jobb vagyok, de mindig igyekszem a lehető legtöbbet kihozni magamból és a maximumot nyújtani.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Picit formázatlannak érzem a lapot, de ez vélemény. Hungaryn voltunk frakciótársak, ott kialakult egy negatív vélemény rólad, de figyeltem a szerveren lévő tevékenységed, és úgy gondolom pozitívan változott bő fél év alatt a személyiséged, így támogatom jelentkezésed!
 

Stolas

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
son chaeyoung
Háát, nem ismerlek túl sok ideje, néha dumálgatunk, de amúgy szerintem megfelelő vagy a posztra, de majd ezt a vezetőség eldönti.
 

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Nagyon jó fej vagy, nagyon sokat rp-zünk együtt és szerintem minden megvan benned ami kell Támogatásom természetesen megkapod! Sok sikert!
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Amit én eddig tapasztaltam, józan ítélőképességű, és képes az építő kritikát úgy megfogalmazni, hogy abból csak tanulni lehet :)
Bár van múltam RP terén, de elég sokat tanultam tőle is a new age RPről.
Abszolút jó választás lenne :)
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Reaper!

Köszönjük a jelentkezésedet! A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.07.13. 20:00

Amennyiben nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár#2277)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó