[ASjelentkezés] PuFFy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

PuFFy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90


Első sorban köszönöm a megtisztelő figyelmet az olvasóknak!
_______________________________________________________________________________________
Szabó Patriknak hívnak, 22 éves vagyok, becenevem ide s tova több mint 10 éve az, hogy PuFFy.
Németországban élek, és szakácsként dolgozom, ez által kissé szoros az idő beosztásom, de megteszem a tőlem telhetőt ahhoz, hogy a legtöbbet hozzam ki magamból, és az energiámból.
_______________________________________________________________________________________
Erősségemnek tartom azt, hogy:

- kitartó
- csapatjátékos
- barátkozó típus vagyok.
_______________________________________________________________________________________
Ellenben van egy-két rossz tulajdonságom, amit értek ezek alatt:
           
- Szó kimondás
- Néha-néha meggondolatlan beszédstílus ( Próbálok rajta változtatni )
- Önfejűség
_______________________________________________________________________________________
Hobbimnak igazából a számítógépezést mondanám.
A focit talán-talán még ide sorolnám, de már sajnos a térdtörésem miatt fel kellett függesztenem a sport karrierem.
_______________________________________________________________________________________
Motivációmnak érzem azt, hogy szeretnék egy olyan közösség felé nyitni, ami számomra még kissé idegen. Értem itt azt, hogy idáig sajnos a "See MTA" szerverein töltöttem az időm nagy részét, viszont már kezdem unni annak a társaságnak a toxicitását, éretlenséget.
_______________________________________________________________________________________
A régi AV-RP szerver fejlesztését is imádtam, sőt követtem napról napra.
Ez által információim közé jutott, hogy az az ember dolgozik rajta a fejlesztéssel, aki miatt alapból követni kezdtem.
_______________________________________________________________________________________
Elég sok tapasztalatom van "RP" téren, hisz 11 éves korom óta foglalkozom, és keresem ezt a fajta élményt, amit a RolePlay tud nyújtani nekem.
_______________________________________________________________________________________
Ezek között amire már nem vagyok büszke, de olyan élményt nyújtott akkoriban, amit másban nem fedeztem fel. Hozzá tartozik a létemhez:

-Több mint 150.000 játszott perc a régi "SEE RPG" szerveren még a SAMP-os verzióról.
-Több mint 120.000 játszott perc "SeeMTA V3"szerverről.
-Több mint 85.000 játszott perc "SeeMTA LV" szerverről.
_______________________________________________________________________________________
Hogy miben tudnék többet nyújtani másoknál?
Hmm, ez egy jó kérdés. Igazából csak magamat adnám, nem szeretek megfelelni mások igényeinek (szabályok azok kivételek)
Tisztelem azt a személyt, akinek több tapasztalata van bármilyen téren. Sőt, büszkén megfogadom a tanácsát.
_______________________________________________________________________________________
Köszönöm a figyelmet, és remélem van esélyem arra, hogy a csapatot erősítsem.
_______________________________________________________________________________________


 

Szkep

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Sziasztok!

Többes számban írtam a köszönést, mivel nem vagy nem egészen Patrikhoz/PuFFy-hoz szólnék.

Ismerem már őt egy ideje, tudom, hogy az aktivitása több, mint megfelelő lenne és tapasztaltam már rengetegszer, hogy éretten és megfelelően tudja kezelni a problémákat, de talán az egyik legfontosabb tulajdonsága az, amit bár ő nem írt bele a lapjába, de itt ki egészíteném azaz, hogy képes beismerni és "beleállni" a saját hibáiba, nem próbálja meg őket beseperni a szőnyeg alá.
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Szia! Elolvastam a lapodat és azt kell mondanom, hogy egy elég frappánsan összerakott pályázat. Számomra a terjedelem kicsit kevés (személyes véleményem), viszont az egész lényegre törő. Nem ismerlek, viszont bátran TÁMOGATLAK!!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves PuFFy!

Köszönjük a jelentkezésedet és a pályázatba ölt munkádat. Sajnos a pályázatod nem került elfogadásra.

Egyhangú döntés alapján jelen fordulóban nem tudunk meghívni szóbeli interjúra.
A lapod egyik pontja sem tartalmazott olyan pontot ami megfogott volna, és meggyőzőtt volna arról, hogy Te vagy a Mi emberünk.

Emellett hiányoltuk a szöveg terjedelmét, és a külalakot.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó