[ASjelentkezés] Popek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Rövid ismertetés
Sziasztok! Balázsnak hívnak és most májusban töltöttem a 18. életévemet. Miskolcon születtem, és jelenleg itt is tanulok. Alapszintű művészeti gimnáziumba járok, az utolsó évet taposom.

Hobbi
Hobbim közé tartozik az amatőr szintű videó digitalizálás, képszerkesztés illetve a videójátékokkal való szórakozás.

Tapasztalatok RP téren
Pályafutásom tavaly januárban kezdődtek, mikor elsőre hallottam magáról az RP világáról. Több szerveren is megfordultam, viszont eddig csak 2 szerveren voltam jelen huzamosabb ideig. Egy szerveren értem el egy bizonyos szintet, ahol egy komplex karakterem volt, kiépített családdal és szinte egy közszereplői pozicíóban voltam jelen. Frakciók terén, csakis legális téren voltam jelen, Al-Leaderi szintig el sikerült jutnom.

Erősségeim
Pozitív tulajdonsághoz sorolnám a segítőkészségemet, illetve a baráti megközelítést emberek felé. Próbálom az érem mindkét oldalát meglátni, mielőtt véleményt nyílvánítok és meghozom a döntéseimet. Megértő vagyok, de ez nem megy a szigor rovására.

Gyengeségeim
Szókimondó személyiség vagyok, ami a szívemen az a számon alapon beszélek olykor. Rettentően feledékeny vagyok.

Aktivitás
Aktivitásomra tekintve, szerintem egy napi 3-4 órát tudok elképzelni.

Motiváció
Jó volt, hogy már béta teszten itt tudtam lenni, mivel már akkor láttam, hogy ez lesz az a szerver ahol és legfőbbképpen fogok majd játszani. Tetszenek a egyedi ötletek és a megvalósításukba mindig van egy olyan csavar, amivel izgalmassá lehet tenni egy unalmas, szokásos favágói munkát. Mivel sok időt fogok még a szerveren tölteni, így érzem a késztetést arra, hogy a kezdő játékosokat útbaigazítsam, ha felvetődnének kérdések.

Miben nyújtanál többet bárki másnál?
Hogy miben tudnék többet nyujtani a többinél ezt nehéz számomra megválaszolni, mivel szerintem az ilyen a tapasztalatokon múlik. Mivel nem voltam még sehol máshol ilyen pozícióba, ezért erre nem tudok érdemleges választ adni.

Fontos tulajdonságok egy adminnak
Türelem a legfontosabb egy admin számára. Akármilyen kérdéssel forulnak felé, arra jól megfogalmazott, jól átgondolt választ kell nyújtania, illetve elismerni az esetleges hibáit. Nem részesít előnyben senkit, mindenkit egyenjogúan kezel. Ha AdminDuty-ban van, a munkára figyel, nem pedig AFK-ol. A második legfontosabb pedig, hogy nem használja fel más célokra a rá ruházott jogokat.

[quote author=husom, Formázta: MAXI]
 

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
Segítőkész és vicces személyiség, viszont amikor volt pár kérdésem (köztük hülye és értelmes is) akkor volt, hogy durván kaptam a választ. Mondjuk attól még támogatom!
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:823
Másik szerverről ismerem, korrekt nagyon szóval támogatom jah meg Miskolci szóval már csak azért is Támogatom
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Popek!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó