[ASjelentkezés] Parsifal

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Parsifal22

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
logo.png



Parsifal jelentkezése Adminsegédnek


Bemutatkozásom:
Szép napot/estét mindenkinek, Botondnak hívnak és szeretnék adminsegédnek jelentkezni. 18 éves vagyok, Miskolcon élek a családommal, Szeretem a motorokat és az autókat és ezeknek a szerelését amit itthon csinálok, két kezűleg. A számítógépes játékok már rég jelen vannak az életemben, első játék amire emlékszem, az a Pokoli szomszédok nevű játék, innen indult ki a játékok iránti szeretetem, olyan 2010 környékén. De amint kezdtem felnőni úgy kezdtem egyre kevesebbet játszani és megjelent az életemben a munka. Szerintem már sok munkahelyet megjártam, akár csak nyárimunka vagy hosszabb távú munka is volt. Dolgoztam nemzetközitáborban, gyártósor mellett, közösségszervezési házban egy faluban, több mint egy évig pizza futárkodtam Miskolcon, Most pedig pultos/mixer vagyok egy szórakozóhelyen, de most bezárt a munkahelyem, így nem dolgozom, itthon töltöm szabadidőm nagy részét.
Szeretek sok mindenben részt venni és segíteni, ahol tudok, ezért is szeretnék adminsegédnek jelentkezni, úgy érzem tudok segíteni a játékosoknak. Szervernyitás utáni nap regisztráltam fel a szerverre, de már előtte is követtem a híreket a szerverről. Aktív játékosnak érzem magamat a szerveren, de az rp az életemben régen lépett fel, még 2015 környékén kezdtem el játszani a SA:MP szerverein, de akkor még kezdetleges volt az rp tudásom, és akkor kezdtem el tanulgatni az rp fogalmait. Ezek után áttértem a MTA szerverire, ahol több szerveren is jelen voltam. 2018-2019 kezdtem el játszani voice rp alapú szervereken, 2019 elején kezdtem el a RageMP szerverein játszani, és amióta megnyitott a szerver azóta csak itt vagyok aktív rp téren. Jelenleg sok időt töltök itthon és azt az időt is főleg a számítógép előtt, amire nem vagyok annyira büszke, de most így érzem magam jól és a vírusra való tekintettel ez így is fog maradni sokáig. Ha a számítógép előtt ülök akkor a szerveren próbálok tevékenykedni, vagy ha épp nem ott vagyok jelen akkor is elérhető vagyok könnyen, szinte bármikor a nap folyamán.
Még nincs adminsegédként tapasztalatom, szerettem volna a seemta egyik adminsegéde lenni még amikor játszottam a szerveren, de nem, de amikor lehetett volna jelentkezni akkor jött közbe nekem egy munka, ami miatt sok időmet abba fektettem bele, de most tudom hogy van sok időm, nagy lelkesedéssel állok hozzá ehhez a lehetőséghez és érettnek érzem magamat a feladatra, hogy társuljak az adminsegédek közé



Erősségeim:
Kedves, megbízható, segítőkész, türelmes vagyok, ezzel a négy szóval tudnám jellemezni magamat a legjobban. Kedves vagyok azokkal is, akik nem ezt nem viszonozzák, többen is szóvá tették már ezt a baráti társaságomban, hogy ezzel magamnak ártok, viszont így lettem nevelve, amire én büszke vagyok és bárki bármit mond az is leszek. Ismételten a barátaimat hozom fel példának, de ők látnak engem és még lehet jobban is ismernek, mint én saját magamat. Megbízható vagyok, lehet rám bízni feladatokat, amiket megpróbálok teljesíteni a legjobban. Segítőkész vagyok, bárkinek bármilyen problémája van, nyugodtan fordulhat hozzám, megteszek mindent azért, hogy tudjak neki segíteni, néha "rosszul" jövök ki belőle, ezt pedig úgy értem, hogy a segítségemmel közben magamnak ártok. Türelmes is vagyok, várok, figyelek, kivárom az én időmet, nyugodtan tudom kezelni ha esetleg valaki lassabban fogja fel a dolgokat, lassabban ír...

Gyengeségeim:
Legnagyobb gyengeségem az, hogy könnyen megbízom másokban, sok emberben csalódtam életem során, akiben az első pillanatól megbíztam, ezzel sokat ártottam magamnak, de tanulni nem tanultam az esetből. Amire nem vagyok még büszke az a tanulási "rendszerem", könnyen eltudja terelni bármi a figyelmemet a tanulásról, de ha valami fontosra készülök akkor beleadok mindent, ezt érettséginél derült ki teljesen.

Szerintem mi a feladata egy adminsegédnek:
Szerintem egy jó adminsegéd türelmes, segítőkész, higgadt, megértő, tájékozott. Fontos hogy pontosan tudja a szabályzatot, mert őt főleg szabályzati kérdésekkel, vagy ha valamit nem értenek a játékról, a gombok használatáról, akkor őt kell keresni. Segíteni az új játékosoknak a játék megértésében és használatában, kérdéseikre válaszolni. Nyomonkövetni a szerveren történű újításokat, fejlesztéseket.
 

Parsifal22

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Szia

Köszönöm szépen az észrevételt, megpróbáltam beleírni a hiányzó részeket és átformáztam, ha esetleg valamire konkrétan kíváncsi vagy, amit kihagytam a jelentkezési lapból, akkor arra szivesen válaszolok, vagy beleírom a lapba :D
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Parsifal22!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Sajnos sem az eredeti, sem a módosított jelentkezés nem nyerte el a tetszésünket. A pályázatod legyen lényegretörő, picivel tömörebb! Úgy éreztem magam, mintha egy vázlatot kellene értékelnem. Külalakon csiszolj, ne húzd el a mondatokat feleslegesen! Nyugodtan tehetsz egy-két hét elteltével egy újabb próbát.

Ezt az időt töltsd el azzal, hogy tovább ismerkedsz a szerverünk rendszereivel, lehetősegeivel!

Szívélyes üdvözlettel,
krekor​
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó