[ASjelentkezés] Marvin

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
G

Gofli

Vendég
Vendég
logo.png

Marvin Simmons - Adminsegéd jelentkezés




Magamról

Daninak hívnak, 19 éves vagyok. Egy eldugott városban élek a Tiszazug szívében, ahol temetésszervezőként keresem a kenyerem lassan 1 éve. Ha minden jól megy, akkor hamarosan megnyithatom a saját temetkezésem. Attól függetlenül, hogy 19 évesen halottakkal dolgozok, viszonylag normális életet élek. Mint a többi korombeli én is szeretek eljárni bulizni, sportolni (kosarazok) és játszani (leginkább a League of Legends nevezetű csodás játékkal szoktam pusztítani magam). Az RP-t 2010-12 környékén kezdtem SAMP-on, ahol számos nagy szerveren töltöttem be admin pozíciót (csak hogy kettőt említsek: Rise, LSRP HU). Idén februárban AVRP-re kerültem, ahol május - júniusig aktívan tevékenykedtem.

AVRP-s múltam

Február vége felé kerültem be az adminisztrátor csapatba és a vezetőség váltásig aktív tagja voltam. A váltás után 1 hónapig még maradtam, de nem igazán nyerte el a tetszésem az új vezetőség, ezért nem foglalkoztam már olyan aktívan a szerverrel. Ha jól emlékszem, akkor admin 4-ig jutottam.

RP tapasztalat

Az első komolyabb szerverem SAMP-on volt, mégpedig a RiseRPG. 2014 októberben kerültem a szerverre, majd 2 hónapra rá bekerültem az admin csapatba. Ugyan ekkor leadert kaptam a Los Santos Medical Departmentben,(innen is szeretném megköszönni Francis Gravano barátomnak, hogy foglalkozott velem) amit a szerver bezárásáig kisebb-nagyobb kihagyásokkal vezettem. A RiseRPG 2016-os végleges bezárása után Project San Andreasra kerültem, ahol a Gov tagja voltam. Miután a szerver bezárt és ismét megnyílt (xd), a Los Santos Fire Department leadere lettem és az EMS csapatot vezettem. Az utolsó SAMP szerverem a Los Santos Roleplay Hungary volt, ahol a Brown Funeral Home nevezetű céget vezettem. Bár a szerver nem volt hosszú életű, mégis olyan RP-ket csináltam a temetkezési cégemmel, hogy az felejthetetlen.
AVRP-n március környékén kaptam meg a Los Santos Medical Department frakciót, amihez pár hét múlva hozzácsaptuk a Los Santos Fire Departmentet is. Bár az elején nehézkesen indult be a frakció, a végére mégis sikerült egy összetartó csapatot kovácsolnunk.

Miért én?

A munkámnak köszönhetően megtanultam bánni az emberekkel (az élőkkel is), úgy gondolom, hogy ez előnyt jelent. Ezen kívül hatalmas tapasztalatom van mind RP, mind pedig adminkodás terén.


Aktívság

Ez nálam mindig változó. 24 órás ügyeletben vagyok ami azt jelenti, hogy bármikor hívhatnak halotthoz. Ezen felül minden nap 8-16 óráig dolgozok. Egy átlagos, nyugis napon minimum 4 órát tudok lenni. Zűrösebb napokon maximum 2-3 órát. Hétvégén akár reggeltől estig. Olyan nincs, hogy ne találjak időt a kikapcsolódásra, mert muszáj kiszakadni a mindennapi rohanásból.

Erősségeim

- Mindenkivel szemben türelmes vagyok.
- Megértő vagyok.
- A rám bízott feladatokat legjobb tudásom szerint próbálom elvégezni.
- Terhelhető vagyok. (Nagyon sokat szoktam irodázni, és mivel egy temetkezés irodáján nincs nagy pörgés, munkaidőben is tudok a szerver ügyeivel foglalkozni.)

Gyengeségeim

- Allergiás vagyok a hazugságokra.
- Szigorú vagyok. (Ez nem mindig jó.)
- Sorozat függő vagyok. (Ha találok valami jó sorozatot, akkor hajlamos vagyok arra, hogy 0-24 azt nézzem, így nehezebben tudom ellátni a feladataimat)

Megjegyzés

Aki nem égett ki a bemutatkozásom 3. mondata után, annak szeretném megköszönni, hogy elolvasta a jelentkezésemet. Nem épp a leghosszabb, de azért remélem, hogy elnyerte a tetszéseteket. Bízok abban, hogy hamarosan újra megmutathatom, hogy mire vagyok képes adminsegéd, majd később ha Dani és az Isten is úgy akarja, admin pozícióban.
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Hali!

Hatalmas arc vagy, és a jelentkezésed is szuperre sikerült! (Szépen megformáztad, és ahogy látom elég sok tapasztalattal rendelkezel, ráadásul az aktivitásod is jó, a stílusod meg 11/10 :D)

A jelentkezésedet teljes mértékben támogatom.
 

Marvar

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Lucy Clarke
Hajrá Marvin, idén még miénk lesz a Plat Lol-ban. Csak támogatni tudom a koporsós fiút!​
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön legkésőbb 10.04.-ig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó