[ASJelentkezés] Marvar

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marvar

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Lucy Clarke
l3cb3F3.png


ZWZeKOP.png

Mindenek előtt szeretnék köszönteni minden olvasót, aki megtiszteli jelentkezési lapomat annyival, hogy elolvassa, esetlegesen kiértékeli, kritikát, véleményt fogalmaz meg a későbbiekben hozzászólásban.
Becsületes nevem Márk, de legtöbben a szerveren "Marvar", "Rusa" néven ismernek, így is szólítanak. Komárom-Esztergom megyében élek, Tatabányán és itt is születtem 1999-ben, így jelenleg 21 éves vagyok. Főállásban dolgozok egy helyi cégnél, Aptiv Connection Systems Hungary Kft-nél, ahol közel egy éve fröccsöntő gépbeállító vagyok. A COVID-19-es világjárvány nagy negatív befolyással volt cégünkre, hisz egy hónapig körülbelül nem is dolgoztunk. Szép lassan áll vissza minden a megszokott kerékvágásba.
Hobbim jelenleg a munkám, mert szeretek dolgozni, barátnőmmel lenni, illetve a szerver mellett még COD:WZ-ozok.

A Roleplay világával 2012 környékén ismerkedtem meg, akkor csak SAMP-ként emlegetve, ezt követően mikor bejött az MTA, inkább arrafelé vitt el a szívem. E 8 év alatt több helyen voltam adminisztrátor, frakció leader, szóval úgy gondolom van kellő tapasztalatom.

A OneRP szerverén a nyitás után Darell, az akkori Volody OPG feje nekem adta a frakció vezetését, mert nem volt rá elég ideje. Ekkor lettem én a frakció leadere, és segédemnek pedig niko-t neveztem ki. Nemsokkal később kaptam meg Krekortól, Danitól a lehetőséget, hogy Adminsegéd legyek. Akkoriban egy olyan közösségben voltam benne, akiknek sok minden nem tetszett, így egy hónapra rá leadtam a frakció leadert, illetve az AS-t is, Szkep példáját követve. Hiba volt. Azt gondoltam nem fog érdekelni a szerver és feladtam, bár mégis itt vagyok. Sok döntésemet megbántam, többek között ezt is.
Úgy gondolom, hogy akik ismernek, azok tudják, hogy azóta egy jó nagy fordulatot vett a gondolkodásmódom.



1E6rRL5.png
Munkaidőm hétfőtől péntekig szól, három műszakban. Az aktivitásommal úgy gondolom, hogy nem szoktak problémák lenni, hiszen nincsen olyan nap, amikor ne jönnék fel a szerverre. Sok olyan nap van a hétből, főleg a hétvégék, amikor szinte egész nap fent vagyok, vannak olyanok, amikor csak 5-6 órát szoktam fent lenni. Ha dolgozok is, munka előtt/után mindig elérhető vagyok, fellépek a szerverre. Ha két évvel ezelőtt azt mondta volna valaki, hogy a GTA 5-ös OneRP, vagy bármilyen GTA 5-ös szerver, színvonalasabb lesz bármelyik szervernél Magyarországon, akkor kinevettem volna. Mára már nem így van. Sikerült egy olyan játékosbázist kiépíteni, ami teljesen játszható. Ambícióm ezt tovább építeni és segíteni abban, amiben csak tudok.


eTvgxAp.png

Úgy gondolom megfelelő, kellő tapasztalattal rendelkezem, hogy az általam pályázott pozíciót betölthessem. Tisztában vagyok a szerver szabályzat pontjaival, a szerveren használatos funkciókkal, parancsokkal, gyors gombokkal, kezdőmunkák helyeivel, stb.

Egy jó adminsegéd ambíciója a szerver, közösség építése. Nem unottan egy-egy kérdésre elvétve válaszol, hanem az összesre legjobb tudása szerint, törekedve arra, hogy megoldja a játékosok problémáit. Ha egy játékos kezdő az RP világában és segítség kell neki a szerepjátékot illetően szabadidejéből időt szentel arra, hogy elmondja, mi is valójában az az RP, hogyan kell a parancsokat (/me, /do) helyesen használni, illetve egy karaktert alakítani.
Egy adminsegéd feladata az is, hogy segítse az Adminisztrátor munkáját.


IBmAN0E.png

Gyengeségeim közé tartozik az, hogy könnyen barátkozok (elképzelhető, hogy ez sokak szerint pozitív dolog, de hamar kiépítem a bizalmat egy adott illetővel és ezt a bizalmat rettentő sokan ahogy csak van, kihasználják). Gyengeségemnek találom még azt, hogy hamar felkapom a vizet akkor, ha valaki nagyon-nagyon de nagyon értetlen.

Pozitív tulajdonságaim közé sorolnám a terhelhetőséget, a nyitottságot, kedvességet.
 

fuego

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Annak ellenére,hogy a sokminden nemtetszős érában játszottam és beszéltem veled csak támogatni tudom a jelentkezésed, nagyon jó meglátásaid voltak akkor is, gondolom ez nem változott azért. :)

Hajráhajrá!
 

Marvar

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Lucy Clarke
Külön köszönöm a te hozzászólásodat, mackó. Igen, abban a szférában mozogtunk mindketten, a jelentkezésemben ki is tértem erre. Úgy gondolom, hogy majdnem egy éve történtek a dolgok. Azóta nagyon sok minden megváltozott és állíthatom azt, hogy ezt mindketten így gondoljuk (habár azóta nem beszéltünk).

Köszi még egyszer! :)
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Kommentelek, hogy kedves barátomnak is jöjjön egy kis megtekintés, és aki esetleg lemaradt volna róla, checkoljátok és likeoljátok, kommenteljetek, iratkoztatok föl és nyomjátok meg csengőcskét!
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Csáó királyom.
Szimpatikus úr vagy, bár sajnos sokat még nem találkoztunk a szerveren. :(
Remélem, hogy összejön ez a dolog és az adminteam tagja leszel.
A lapod összeszedett és szépen kidolgozott, látható, hogy időt szántál rá és foglalkoztál vele.
 

Alina99

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Én nem ismerlek téged, de a jelentkezésed eszméletlenül igényesre sikerült, és ha ebből kell kiindulni akkor én személy szerint TÁMOGATOM. Szóval sok sikert :)
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
Szervusz Marvar!

A lapod pöpec lett, viszont veled kapcsolatban vannak aggályaim. Tekerjünk vissza az első adminsegédségedre, néhány akkori adminsegéd és leader behisztizett indokolatlanul, majd te őket követve szintén indokolatlanul leadtad az adminsegédet.
Az a baj, hogy azt látom néhány havonta feljössz a szerverre játszol pár hetet, hónapot majd újfent eltűnsz akár hónapokra is.

Nem érzem úgy hogy jelenleg bebízonyitottad volna a rátermettségedet erre a szerepkörre, vagy nyerted volna vissza a bizalmamat.
Mindazonáltal, nem zárkozom el afelől hogy néhányszori IDG. Adminsegédeskedéssel meggyőzz arról hogy készen állsz a feladatra.

[foadmin]A jelentkezésedet elutasítom.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó