[ASjelentkezés] light

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

lightvfx

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
logo.png

Szép napot mindenkinek, aki a jelentkezésemet olvassa!

-----------------------------------------------

Elsősorban írnék pár sort magamról, bemutatkozásképpen!

Márknak hívnak, 20 éves nyíregyházi lakos, rengetegen light néven ismernek. Jelenlegi szabadidőm nagy százalékát a számítógépes játékok teszik ki, köztük a GTA, azon belül a RolePlay szerverek. Idén júniusban végeztem az iskoláva, ekkor érettségiztem le, azóta mondhatjuk úgy, hogy munkakereső ember vagyok. 11 évig kosárlabdáztam, majd ezt egy bokasérülés végezte be, emelett fotózás és videóvágás amit hobbi szinten űzök.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Keresztnév/Becenév: Márk / light

Életkor: 20

Hobbik: Ezelőtt 11 évig kosárlabdáztam, ahol rengeteg eredményt értem el, ezenkívül 6-7 éve foglalkozom videóvágással/képszerkesztéssel. Napjainkban jelentős mennyiséget töltök a számítógép előtt.

Tapasztalatom RP téren: Körülbelül 7-8 éve játszom RolePlay szervereken, kisebb karrieremet SAMP-on kezdtem, majd tértem át az MTA-ra, most pedig a GTA:V világában bolyongok. Az RP tudásomat ha értékelnem kellene egy egytől-tizes skálán, nyolc illetve kilencre tenném a voksom.

Aktivitás: Aktivitás téren nem lenne probléma számomra akár a napi 4-5 óra sem, ketté tudnám választani a játékomat és az adminisztrátori dolgaimat, tehát gondolok itt arra, hogy naponta tudnék játszani 10-12 órát, ebből fele-fele arányban osztanám el a teendőim.

Motiváció: Jelenlegi motivációm, hogy az adminisztrátoi csapathoz tartozzak, nem más mint egy olyan közösség megismerése, amellyel gördülékeny a közös munka, jó társaságot képvisel, és nincs alá-felé rendeltség a tagok között. Emellett a csapatnak ne főnöke legyen, hanem vezetője, mivel köztudott, hogy a főnök csak kiadja a munkát a dolgozóknak, ameddig a vezető velük együtt küzd meg a nehézségekkel.

Miben nyújtanál többet bárki másnál?: Úgy gondolom, erre nincs jó válasz. Nem degradálom le a jelentkező társaimat, mindenkinek ugyanannyi az esélye. Ha mondanom kellene valamit, akkor azért mondanám magamat, a többi jelentkező közül, mivel aktivitás téren magasló számmal rendelkeznék, illetve van tapasztalatom RP/Adminisztátori dolgokban.

Erősségeim: Pozitívumnak azt tudnám felhozni, hogy segítőkész vagyok, rettentően türelmes az emberekkel, könnyen összebarátkozok bárkivel, ezenkívül viccesnek tartom magam.

Gyengeségeim: Gyengeségemnek gondolom azt, hogy sokat tudok beszélni, és talán a káromkodás, ami olyan, nem viszem túlzásba, de azért néha megcsúszik a nyelvem.

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek?: Véleményem szerint az Adminsegéd egy tanuló, aki még megfigyel, meglapul a fűben, ezenkívül odafigyel a társaira, és megtanulja a panaszok helyes kezelését, és a szankcionálások mértékét. Egy adminsegédnek türelmesnek, intelligensnek, és segítőkésznek kell lennie, mindeben a 101 százalékot kell nyújtania, és nem lazsálni, folyamatos motivációnak kell előttük lennie, ezáltal megadni nekik a lehetőséget a fejlődésre.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Köszönöm szépen a türelmed, hogy elolvastad a lapom! További szép napot!
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Elutasítva, biztos vagyok benne hogy nem kell leírnom miért és nem kérünk több jelentkezést.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó