[ASjelentkezés] Leorynn

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Leorynn

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
logo.png

~ Layla Hathaway // Leorynn Adminsegéd jelentkezése ~



Üdvözlök mindenkit!


Szeretnék bemutatkozni...
Tamásnak hívnak, szélesebb internetes körökben "Leo" Leorynn-nak ismernek. Jelenleg Debrecenben töltöm a 16. életévemet, ugyanide járok iskolába. Emelt német tagozatos gépész szakon tanulok immáron második éve. Életem során számtalan dolgot kipróbáltam már, de csekély azon sportágak vagy hobbik száma, amik igazán megfogtak. Versenyszinten fociztam, volt szerencsém megismerni az íjászatot és az úszást is. Belekóstoltam a horgászatba, a sakkba és az atlétikába is, de időm legjavát a különböző internetes közösségek és számítógépes játékok társaságában töltöttem. Nagy hangsúlyt fektetek azonban a baráti, a családi és az ismerősi köröm kapcsolatainak ápolására.

Tapasztalataim a RolePlay világában...
Nagyjából öt éve kezdtem el különböző MTA szervereken játszani, ahol elsajátítottam a RolePlay alapjait és megértettem, hogy hogyan is tevődik össze ez egy élvezhető, izgalmakkal teli játékká. Ebben az időben még bőven a tanulófázisban voltam, nagyon sok szabállyal nem voltam tisztában, ennek természetesen meg is lett a következménye. Ekkor tartottam egy körülbelül 3 éves szünetet. Amint visszatértem a RolePlay világába, ismét nekifogtam a nevesebb MTA szervereknek, de ezúttal sokkal átgondoltabban. Lassan áttértem a GTA V alapú szerverekre, ahol 2020 májusában megismerkedtem a OneRP-vel. Közel 80.000 percet töltöttem el a szerveren, amelyből a fele a BCFMD frakció társvezetésével telt el, illetve ez idő alatt a legjobb tudásom szerint segítettem a játékosokat a korábban megszerzett kompetenciáimmal. Fontos megemlítenem, hogy nem rendelkezek admin, vagy adminsegéd tapasztalattal, de úgy gondolom, hogy egyszer mindent el kell kezdeni valahol.

A motivációm és aktivitásom...
A szerveren egyre több a kezdő játékos, egyre nagyobb a játékosszám és úgy gondolom, hogy a játékosoknak szükségük van állandó segítségnyújtásra. Mindig is voltak, vannak és lesznek is olyan helyzetek, ahol egy több év tapasztalatával rendelkező játékos sem tudja megítélni a helyes lépést egy kétes szituációban. Szeretnék aktívan részt venni a játékosok segítségnyújtásában, illetve szeretném, ha problémáikkal a szerveren eltöltött időm alatt bármikor tudnának keresni.
Egy nap átlagosan 4-5 órát szoktam online lenni, de ez a sulimtól függően változik. A karantén időszak alatt valószínűleg többet, míg a suliidőszak közepette valamennyivel a fent említett számoknál kevesebb időt tudok majd a számítógépem előtt tölteni.

Tulajdonságaim...
A jó tulajdonságaim közé tudom sorolni a már fentebb kifejtett segítőkészségem és megbízhatóságom. Nyugodtnak és türelmesnek tartom magam, valamint a diszkrétség is erősségem. Ezek mellett fontoskodónak, spontánnak és makacsnak vélem személyem, valamint sokak szerint hangulatember vagyok, amivel teljes mértékben egyetértek. Lelkiismeretes, ámbár sok esetben szókimondó vagyok.

Végszónak...
Végül, de nem utolsó sorban nagyon köszönöm, hogy valamennyien elolvastátok a jelentkezési lapom, illetve remélem, hogy kapok lehetőséget a OneRP admincsapatába való bekerülésre, valamint a játékosok hatékonyabb segítésére.
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Tetszik a stílus, tartalmilag szerintem rendben van. A leírtak alapján úgy gondolom, hogy jó helyed lenne a csapatunkban. Remélem hamarosan dolgozhatunk együtt.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Nagyon tetszik a külalak, a tartalmát is nagyon összeszedted. Alapjában egy nagyon jó embert, és barátot ismertem meg benned. Nagyon segítőkésznek gondollak, amiről azt tudom következtetni, hogy nagyon jó helyed lenne az admin teamben. Támogatom!
 

Leorynn

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
Idézet tőle: Puma:
Tetszik a stílus, tartalmilag szerintem rendben van. A leírtak alapján úgy gondolom, hogy jó helyed lenne a csapatunkban. Remélem hamarosan dolgozhatunk együtt.
Köszönöm szépen a támogatást Puma, én is nagyon remélem, hogy együtt dolgozhatunk majd.

Idézet tőle: Bishop Hathaway:
Nagyon tetszik a külalak, a tartalmát is nagyon összeszedted. Alapjában egy nagyon jó embert, és barátot ismertem meg benned. Nagyon segítőkésznek gondollak, amiről azt tudom következtetni, hogy nagyon jó helyed lenne az admin teamben. Támogatom!
Köszönöm a támogatást neked is, barátom! ^^
 

Bukferenc

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Tamás barátomat nagyon régóta ismerem. Egy rettentő jó embert, barátot találtam benne.  Nagyon sok ideje jó barátságot ápolunk. Rettentő segítőkész, és jó problémamegoldó. Nagyon jó helye lenne az adminok között és hiszem, hogy sok embernek tud majd segítséget nyújtani. Támogatom!
 

Leorynn

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
Idézet tőle: Bukferenc:
Tamás barátomat nagyon régóta ismerem. Egy rettentő jó embert, barátot találtam benne.  Nagyon sok ideje jó barátságot ápolunk. Rettentő segítőkész, és jó problémamegoldó. Nagyon jó helye lenne az adminok között és hiszem, hogy sok embernek tud majd segítséget nyújtani. Támogatom!
Nagyon szépen köszönöm neked is a támogatást és a kedves szavakat. =)
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
A kevesebb néha több, letisztult lap. Felsorolni lehet sok Tulajdonságot, szerintem élesben változnak az ember tulajdonságai amikor elég sok nyomás kerül a nyakába.Egy talán kettő hónapja ismerlek , Frakció társként minden tulajdonság igaz volt rád.

De nyomás alatt készül a gyémánt.Támogatom! Sok sikert Tamás.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Leorynn!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: (Discordon vagy engem vagy Lázárt keresd fel!)

Amennyiben nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár
#2277)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó