[ASJelentkezés] Kristóf.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kristóof

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Kristóf, Adminsegéd jelentkezési lapja.

Először is engedjétek meg, hogy bemutatkozzak: Kristófnak hívnak, többen ismerhettek, akik játszottak AVRP-n, valamint más játékokból. Akik nem ismernek, engedjétek meg, hogy bemutatkozzak röviden. 18. életévemet töltöttem be nem olyan rég, jelenleg végzős vagyok egy pécsi szakgimnáziumban. Első célom, hogy sikeresen, valamint jól leérettségizzek, még ebben a helyzetben is amit most megélünk. Ha minden jól megy (és lesz iskola) felvételiztem a pécsi közgazdasági karra. Hibbimnak mondhatom a gépezést, zenélést, valamint edzést is. Amikor ki lett hirdetve legelőször, hogy lehet jelentkezni Adminnak, egyből megragadtam az alkalmat és jelentkeztem, de az elutasításra került. Nos én most azért írok egy új lapot, mert szeretnék tiszta lappal kezdeni és mindent a hátam mögött hagyni, ami történt eddig. Elég sok minden átfogalmazódott bennem az utóbbi idő alatt, még komolyabb lettem. Szeretnék egy új és hasznos tagja lenni a csapatnak, és egy jó közösségnek! :)

Referenciám és tapasztalatom, mint Admin, mint RP szinten: 4 éve kezdtem bele az RP-be, kisebb szervereken. Rengeteg MTA szervert kipróbáltam, többek között SeeMTA, FlyMTA. Nagyjából 2 éve rátaláltunk barátaimmal az AVRP-re és amikor nekikezdtünk egyből megtetszett és elég sok időt belefektettem. Írtam Adminsegéd jelentkezési lapot, ami elfogadásra került, nagyjából másfél hónapot tevékenykedtem AS-ként, utána megkaptam az 1-es Admint és lépegettem szépen felfele a ranglistán, egészen 5-ös Adminig. Amikor már elég sokáig 5-ös Admin voltam, közbejött pár fontos dolog ami miatt nem tudtam folytatni, mint pl a tanulás/javítások/vizsgák, jogsi, ezért leadtam. Nagyjából 1 évig voltam Admin a régi vezetőségnél AVRP-n és elmondhatom, hogy nem jött annyi idő alig, nagyon kevés szóbeli panasz érkezett rám. Lementek a vizsgák, majd visszanéztem AVRP-re és az új vezetőség felajánlott nekem egy Admin 4-es rangot, amit elfogadtam és mentem tovább a ranglétrán, egészen Főadminig. Nagyjából 3 hónapot töltöttem el abban a pozícióban és leadtam, mivel összetűzésbe keveredtem egy másik vezetőségi taggal.
Frakció ügyileg is megfordultam már elég sok frakcióban, mint legál részen, mint illegál részen. Röviden ennyi, nem szeretném túl ragozni.


Aktivitásom: Nos most mivel ez a helyzet alakult ki, hogy nem lehet iskolába menni és online vannak az órám, valamint tanulni is van időm, így van időm gépezni is. Hétköznap van kb 4-5 órát is játszani (ha nem többet). Hétvégente meg többet is. Ezt bizonyítottam AVRP-n is.

Motivációk, valamint erősségem, gyengeségem: Motiválni igazából az emberek tudnak, ha megdicsérik a munkásságomat, valamint ha segíteni tudok egy emberen, és utána látom, hogy az adott illető mennyit fejlődött, illetve miket ért el.
Erősségemnek mondhatom el, hogy eléggé kitartó vagyok, ha valamit nagyon el szeretnék érni, akkor addig hajtok ameddig el nem érem, valamint eléggé nyugodt, terhelhető, türelmes, precíz vagyok.
Gyengeségemnek mondható, hogy megtudok sértődni emberekre, valamint ha fáradt vagyok, ki lehet hozni a sodromból, de ez ritka.


Miben nyújtanék többet, mint bárki más: Nos hát véleményem szerint nagyon terhelhető vagyok, több információt is képes vagyok egyszerre elvégezni, valamint gyors vagyok. Ha sikerülne a felvétel akkor az Adminok keze alá is dolgoznék, amit én is el tudok végezni.

Végszó: Köszi szépen, hogy elolvastad, várom a kritikákat hozzászólásban, valamint tanácsokat is elfogadok. Pacsi, sziasztok!  ;)
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves Kristóf!

Köszönjük a pályázatodat, és az abba ölt munkádat. Sajnos nem került elfogadásra a pályázatod, mivel nem volt egyhangú döntésünk a lapod kapcsán.

Hiányoltuk a formázást, a megfelelő külalakot. Úgy érezzük, hogy kicsit összecsaptad, ugyanakkor a későbbiekben még lesz lehetőséged arra, hogy újra megpróbáld.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó