[ASjelentkezés] Jerold Brown

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
AdminSegéd jelentkezési lapom ~ Jó szórakozást!


==============================================================================
Magamról:

Csabi vagyok, 18 éves. Borsodmegyében élek azon belül is Miskolcon. Autoszerelőnek tanulok, ezzel a hobbim megegyezik. Élek halok azért, aminek 4 kereke van és nem elöl hajt. :)DDD) Szabadidőmbe is, szoktam foglalkozni hasonló dolgokkal, ismerősök illetve a saját motoromat szoktam szerelgetni. Hétvégente a buli se szokott ki maradni, de a mostani helyzetre való tekintettel ezeket inkább itthon tartjuk. Amit még érdemes tudni, 11éve RP-ek. Méga SA-MP-os SeeRPG-n kezdtem a karieremet Tamási idejébe. MTA-n kb 5-6 éve játszom, most viszont 1év Voice RP után újra vissza tértem a texthez.  Nagyobb szervereken voltam admin MTA-n, illetve itt is.  Én szerintem tapasztalatom van bőven, de ezt majd ha eljutunk a TeamSpeak beszélgetésig akkor ott bővebben beszámolok erről.Szeretek segíteni, midnen téren bárkinek. Ez valahogy bennem van, hogy segítsek az embereken/barátaimon. Céltudatos vagyok, amit én kítűzök magamnak célként az bármi áron megcsinálom. Rengeteg példa van rá, mint a játékokba mint a való életembe. Van egys fajta jó illetve rossz tulajdonságom amit kevesen fogadnak el, azt úgy hívják, hogy gerinc. Én nem beszélek senkinek a háta mögött, ha valakivel problémám van azt neki szoktam elmondani és nem másnak és nagyon őszinte vagyok. Erre mindenki azt szokta mondani, hogy ez tiszteletre méltó de ha azzal az emberrel vagyok ennyire őszinte aki pl ezt mondta rögtön nem tiszteletre méltóként fogja beállítani ezt a tulajdonságomat, hanem "Mekkora egy F@sz ez a Jerold." 

==============================================================================

Aktivitás/Jó és rossz tulajdonságaim.

Az aktivitásom változó. Átlagosan szerintem napi 4-5 óra az is este felé. Napközben én is sulizok, utána pedig vagy a barátnőmmel vagyok, vagy pedig haverokkal. Vagy épp dolgozok. De általába olyan 7-8 fele szoktam haza esni, és onnantól kb 4-5 órát szoktam játszogatni. De ugyebár ez is változik, mivel itt van a Covid és bulizni se lehet már járkálni nagyon, így valószínűleg többet leszek itthon mostanság.

Jó/Rossz tulajdonságaim:
Jó:
-Humoros vagyok és tudom, hogy hol a határ.
-Optimalista és céltudatos ember vagyok.
-Csapat játékos vagyok, de ez úgy is kiderül. :)

Rossz:
-Vannak dolgok avagy élethelyzetek amikor mindent túl akarok gondolni.
-Amilyen a mosdó, olyan a törülköző stílusú ember vagyok.
-Haragtartó ember vagyok.

==============================================================================

Motiváció

==============================================================================

Van egy olyan tulajdonságom, hogy szeretek segíteni az embereknek. De ez a sablon szöveg felé hajlik, inkább mondom picit csúnyábban, szeretek ügyeket intézni és a tanácsokat adni. Ezért is voltam mindig a pályán. Nem szerettem volna sablon szöveget írni, mert az már mindenkinek unalmas. Engem nem az érdekel, hogy hanyas admin vagyok, hanem hogy ezáltal is tartozhatok egy közösséghez. Hisz az admingárda is egy csapat, és ők felelnek a játékosokért segítik őket mindenbe, és ha gond van megoldják. Engem is ez a feladat megoldós szellem fogott meg, egyszerűen csak szeretek feladatokat megoldani, és ezáltal segíteni valakin.

==============================================================================

Miben nyújatnék többet mint más? / Milyen egy jó admin?

==============================================================================


Mindenki ugyan olyan, senki nem több a másiktól. Mindenki ugyan annyit tud, esetleg az lehetséges, hogy a másik ember tapasztaltabb. Én 10-11 éve vagyok már az RP világában, láttam már egysmást. Adminkodni, MTA-n kezdtem el , végig jártam már a létrát kisebb / Nagyobb szervereken. Utána bejött a FiveM ott is kipróbáltam magam. De a kérdésre/támpontra vissza térve erre a kérdésre inkább csak ennyivel válaszolnék, hogy tapasztalt vagyok. Az ilyen kérdéseket azért nem szeretem, mert a vége az szokott lenni, hogy át megy önfényezésbe.

Milyen egy jó admin, és milyen tulajdonságok kellenek ehez?

Nincs tökéletes ember de , az alapvető tulajdonságok :
-Szerintem a legfontosabb a beszédkészség és a helyesírás.
-Ha eddig megvagyunk akkor, ehez jöhet egy normális személyiség aki tud éretten gondolkodni, és dönteni.
-Egy kis tapasztalat se árt, de a ha egyszóval kéne megfogalmaznom az egészet akkor, tapasztalat.

Ha egy adminak van tapasztalat / Rutinja az látszódik rajta és igazából ha a tapasztalat és a személyiség megvan akkor bárkiből lehet egy jó admin. Itt a OneRP-n eddig csak a pumával találkoztam , rajta lehetett látni ahogy írt, hogy magabiztos, több éve van pályán ő is , és tapasztalt.

==============================================================================

Végszó:

==============================================================================

Először is köszönöm, hogy végig olvastad! Szeretnék elnézést kérni a formázásért eélg rég csináltam már hasonlót, és én is tudom , hogy nem a legszebb. Tartalmilag annyit szeretnék mondani, hogy minden pont benne van, ha figyelmesen olvasod akkor észre veszed csak nem szerettem volna 6-7 pontra szedni. További Szép napot/estét kívánok @dzserold.

==============================================================================




 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Jerold Brown!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó