[ASJelentkezés] Ilyushin Slava

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

atesz

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Bemutatkozás:
A nevem Kiss Attila jelenleg 19 éves vagyok. Régebb óta foglalkozok az MTA:SA szervereivel főképp a SeeMTA-val. Még annó a SeeMTA v1-en kezdtem a játékot, nagyon megtetszett. Miután megjelentek nemrégen a GTA:V RP szerverek gondoltam hogy kicsit tovább kell lépnem így jutottam el ide. Több éves RP tapsztalattal rendelkezem, úgy gondolom hogy ez a minőségén is meglátszik az RP-mnek. Jelenleg informatikát tanulok még egy évig majd utána becsöppenést nyerhetek majd valószínüleg a nagy életbe. Munkatapasztalatom is volt a szakmámon belül hála istennek, IT Backseat/HelpDesk oldalon. Hasonló dolgokat kellett ott is csinálnom mint itt kellene, emberek backseatelése, szakmai segítségnyújtás, stb. Gyakorlatilag ugyan azt végezném nagyjából itt is mint a munkahelyemen tettem (support).

Miért pont engem válasszatok:
Véleményem szerint azért válasszatok engem mivel, eléggé érett vagyok erre a feladatra. Beszédes vagyok és nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezek. Eléggé tág a szókincsem és változatos a stílusom. Ezt nem kell úgy érteni hogy tudok rossz is lenni, inkább úgy kell értelmezni hogy tudok alkalmazkodni a környezetemhez beszédem, megnyilvánulásom és stílusommal. Közvetlen segítőkész ember vagyok, nagyrészt ugyan ezt a tudást alkalmazni szoktam a való élegben is. Korábbi munkahelyeimnek is köszönhető hogy ennyire beszédes vagyok, mivel eléggé sokat dolgoztam IT Support részlegeken informatikai szakmámmal.

Miért szeretnék adminsegéd lenni:
Szeretnék segíteni egy közösségnek és annak részese lenni. Régebben nagyon jó volt és nagyon tetszett az adminisztrátori/adminsegéd munka,
rengeteg bizalmat kaptam és sokan dícsértek a munkám miatt, ezért szeretném újra megpróbálni magam hogy ennek még mindig megfelelek e.

Céljaim a jövőre nézve a szerveren:
Most itt mondhatnám hogy adminisztrátori rang stb, de ezt nyilván nem én döntöm el hogy milyen minősítést kapok a munkámért cserében.
Én a maximálisat próbálom majd adni amit csak tudok beleteszek, de az hogy meddig jutok nem csak rajtam hanem a vezetőségen is múlik.

Három pozitív illetve negatív tulajdonságom:

Pozitív:
- Őszinte vagyok
- Közvetlen vagyok
- Rugalmas vagyok

Negatív:
- Foltokban trágár vagyok
- Többet szeretek magamban dolgozni
- Néha nem tudok angol szavakat magyarra fordítani

Megjegyzés:
Remélem elnyertem a tetszésemet az értékeléssel kapcsolatban. Nagyon várom már hogy eme csodálatos csapat részese lehessek, de természetesen ez nem csak rajtam múlik hanem az értékelésen is.​
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Atesz!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: A lapod rövid, a fogalmazással is gondok vannak, illetve nem vagyok itt sem meggyőzve afelől, hogy te 200 játszott perc alatt megismerted eléggé a szervert.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó