[ASjelentkezés] Greg

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gergoo13

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Greg jelentkezése adminsegédnek


Bemutatkozás:

Sziasztok! Gergő vagyok 18 éves barátaim körében/csapatban Gerisz, Gerisszon, 3-ad éves gimnazista. Mezőkövesden tanulok a Szent László Gimn.-ban rendészeti tagozatra járok, idén érettségiznék, azonban iskolaváltás miatt lecsúsztam egy évet a különbözeti vizsgák miatt... Jelenlegi helyzetre tekintve nem is bántam ezt meg.. Nos, igen, hétköznapjaimat az iskola padban gubbasztottam, hétvégente pedig focimérkőzésekre jártam, ugyanis itt Borsodban játékvezetőként tevékenykedem, és tapasztalom a mennyei megyei meccsek izgalmait, emellett természetesen focizok is a helyi klubban, ahol immár 3-4 éve sikeres eredményeket érünk el. De sajnos ennek is annyi, így maradt a számítógép, és az RP. Ez az egyik játékmód amit a legjobban kedvelek, a többi kissé távolabb áll tőlem..Emelett más játékokkal is játszottam, de most, hogy megnyílt a szerver csak ezen lógok, amikor csak tudok.

RP tapasztalat:


Én anno még SA-MP-on kezdtem el RP-zni nem akarok nektek hazudni, de olyan 5-6.-os lehettem, szóval jó pár évvel ezelőtt kezdtem az ipart, ha szabad így kifejeznem magam. Official RPG nevű szerveren kezdtem itt egy keveset adminkodtam aztán, hogy megjelent az MTA ez bezárt (A tulajokkal, és az akkori tagokkal még mai nap is jó viszonyt ápolunk.) Áttértem MTA-ra ahol egy nagyobb szerverre csöppentem, amit most nem szeretnék nevesíteni de van egy friss verziója, egy egyel régebbi, és egy Las Venturas-i is.. Itt is eltöltöttem 3-4 évet, ide nem szerettem volna adminnak jelentkezni, inkább maradtam az RP résznél, benéztem még kisebb szerverekre is, de azon nem nagyon kötöttek engem le.. Aztán egy kis időt itt kihagytam, és megint visszatértem, aztán most, hogy megnyíltak a GTA V RP szerverek próbáltam ott elhelyezkedni játékosként valahol.. Voltak voice-os szerverek, na azok amik nekem nem voltak szimpatikusak.. Hallottam a szerver nyitásáról, hogy hamarosan nyílik egy új text-es szerver és egyből felcsillant ekkor a szemem végre, egy értelmes hely ahova tudok jönni jókat RP-zni.

Aktivitás:


Jelenlegi helyzetre való tekintettel sokat tudok aktív lenni, hogyha nincs más dolgom 5-6 óra fixen, hogyha nagyon ráfüggök a játékra és csak ezzel játszom akkor akár 10-11! is, de inkább 5-6. Ha visszaáll minden akkor olyan 3-4 óra biztos.

Motivációm:


Szeretnék segíteni az újoncokon még annak is aki teljesen most kezdte ezt az egészet, hogy minél jobban élvezhesse a játékot. Szeretek segíteni a playereken, hogy minden zökkenőmentesen menjen. Illetve itt ez a szerver frissen új reményekkel, kialakíthatunk egy jó kis közösséget, és én ezt szeretném segíteni.Motivál az is, hogy minél több sikert érjen el mindenki a lehető legrövidebb úton.


Miben nyújtanál többet bárki másnál?

Maximalista vagyok, ez tükrözi a munkám is, hogy amit el kezdek és a fejembe veszek, azt szeretem a lehető legjobban megcsinálni. Sokat szoktam adakozni IRL is alapítványoknak így segítve másokon. Így lenne ez a szerveren is, persze a segítségnyújtás része. Segítek mindenkinek amiben tudok.

Erősség/Gyengeség


Erősségeim:Úgy gondolom jó kommunikációskézséggel rendelkezem. Segítőkész vagyok, hamar betudok illeszkedni adott társaságokba, illetve gyors döntésképességem is van, ugyanis a játékvezetés pont erre "tanít" úgymond, mivel ott a szituációk másodpercek lezengése alatt történnek, és tudjuk... egy rossz döntés elég nagy baj lehet..
Gyengeségeim:Heves természetű vagyok, azonban hamar le tudok csillapodni van, hogy előbb cselekszem, mint gondolkodnék sajnos, de ez a játékomat nem befolyásolja. Nem tudom mennyire gyengeség.. de sokat tudok beszélni xd *nevet* kb. a semmiről is elbeszélek. Néha szókimondó vagyok és megmondom az embereknek amit gondolok face2face, aztán van akinek nem tetszik.. 


Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek?


Mndenképp türelmesnek kell lenni a playerek felé, és megfelelő probléma megoldó készséggel kell rendelkezzem, és fontosak a jó döntések is. Fontos a határozottság is, és talán ez az egyik ami olyan, hogy ne tudják befolyásolni a döntéseit a többiek. Fő a higgadság egy adott szituációban. Playerek és admintársak segítése.

 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Greg!

Köszönjük a pályázatodat. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó