[ASJelentkezés] Frico

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Frico

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Sziasztok, alább a jelentkezésemet olvashatjátok!​

Adatok rólam tömbösítve:​

  • Név: Horváth "Frico" Frigyes
  • Kor: 24
  • Hobbik: Zene, Darts, GTARP
  • RP tapasztalat: GTA SARP kb 8 év + némi MTA és FiveM GTAVRP. Néhány szerver amin játszottam; FayRPG (Adminsegédként is), LittleTownRPG, SeeRPG, StayRPG (Főadminként és mapperként) SeeMTA, RedLightRolePlay (Adminként)
  • Frakció tapasztalatok: FayRPG oktató leader, mentő al-leader, taxi al-leader, rendőrjárőr, riporter. RedLightRP: Mentőápoló.
  • Aktivitás: Délelőtti órákban hétköznap elérhető vagyok, illetve Csütörtök, Péntek, Szombat bármikor.
  • Motiváció: Olyan szerver részese szeretnék lenni; ami a legtöbbet (egyedibbet és újat) nyújtja a játékosoknak; Magyarország legjobb szerveréig meg sem szeretnék állni, hogy elmondhassam; segítettem elérni ezt. Nem elégszem meg a középszerűvel.
  • Miért válasszatok engem?: Mert megbízható vagyok és hosszútávon, éretten és higgadtan gondolkozom. Felbosszantani nagyon nehezen lehet. Vendéglátásban dolgozom és marketinget hallgatok, szóval az alázat és készség a véremben van.
  • Miben nyújthatok többet mint más jelentkező?: 24 éves vagyok és a mesterimet végzem egyetemen, üzleti kommunikáció és marketing a szakterületem, melyet angolul hallgatok. Dolgoztam már 5 csillagos szállodában és éttermekben, de fordítóként is. Munkámra igényes vagyok és alázattal végzem.
  • Erősség: Angol tudás, türelmesség, higgadtság, humorérzék, igazságosság, terhelhetőség.
  • Gyengeség: Aktivitás, Magánélet, Egyetem+Munka+Élettárs
  • Fontos tulajdonság Adminsegédnek: Alázat, segítőkészség, pártatlanság és türelem.

Adatok rólam mondatokban:​

Horváth Frigyesnek hívnak, 24 éves budapesti egyetemista vagyok, aki szabadidejében dartsozik és zenél. Elegendő idő híján már nem zenélek zenekarban, de korábban hosszú évekig basszeroztam több együttesben is. Üzleti kommunikációt és marketinget hallgatok angolul az ELTÉN, ezzel egyidejűleg pedig egy belvárosi étteremben dolgozok. Nokedli korom óta szenvedélyem a GTARP; a fogalmakat és szabályokat álmomból felkeltve is oda-vissza tudom; remek érzékkel látom át, hogy valaki mikor lép át a nonRP határán és esik ki a szerepéből. Korábban betöltöttem adminsegéd, moderátor és főadmin pozíciókat is olyan szervereken, ahol folyamatosan 100 körüli játékosszám volt aktív. Jelenleg is adminisztrátori pozíciót töltök be egy másik GTAVRP szerveren. Segítőkész vagyok és alapelvem hogy pártatlanul, kivételezések nélkül foglalkozzak minden esettel. Alapvetően hiszek mindenkinek és alaposan szeretek utánajárni a dolgoknak, de ha rájövök hogy hazudtak akkor könyörtelen is tudok lenni. Rengeteg egyedi ötlettel és meglátással segítettem a jelenlegi csapatomat is, ahol azonban rendkívül lassan valósulnak meg a fejlesztések, valamint számomra túl kevés az egyedi elem, ezt párosítva, hogy égető hibákkal/bugokkal nem foglalkoznak kellő prioritással mert éppen valami sokkal kevésbé fontosabbal dolgoznak, azt is össze-vissza, mindenbe belenyúlva, de semmivel sem elkészülve. Tisztelem a Ti megközelítéseteket, sokkal alaposabban teszteltek és optimalizáltok rendszereket és ezerszer több lehetőséget biztosítotok a leendő játékosok számára. Egy ilyen csapatnak szeretnék a tagja lenni és elérni, hogy Magyarország legjobb szerverévé válhassunk.​

Elérhetőségem​
  • Discord: Fricohun#7535
 

Frico

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Fuu, már nem emlékszem, javarészt FayRPG-n toltam éjjel-nappal :D De egyébként volt Frico Fuentes, Frico Santos,  Cleveland Fuentes, Cleveland Walker, Cleveland Spielberg, George Spielberg, Cleveland Buxley, volt rövid ideig Frico Santos is, attól függött milyen családot alapítottunk épp, hányan voltunk, mennyire gazdagok, mi volt a szövegkörnyezet, stb. Mikor Lt-n toltam nem volt túl népes a szerver, bár többször kipróbáltam, mikor újra kinyitottak új moddal és még fel is vettek rádiósnak ha jól emlékszem, de hogy pontosan milyen névvel, tényleg nem tudom megmondani. Gyakran váltottam nevet új szerverekre, hogy ne jöjjenek másik szerverről még csak véletlenül se rá ki vagyok. Volt olyan szabályzat is anno, hogy nem szabadott aktív lenni másik szerveren ha al-leader/leader voltál, szóval ha valami friss élményt akartam gyakran álnéven kellett menni.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

,,Jelenleg is adminisztrátori pozíciót töltök be egy másik GTAVRP szerveren." - Ha majd leadtad/már nem vagy admin másik szerveren akkor írj egy másik lapot.

Addig elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó