[ASjelentkezés] Esteban Velasco ~ Marc

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
logo.png
Qlvm9jL.png

prK7Fas.png

Tisztelt játékos közösség, szeretném bemutatni magam pár sorral. Márknak hívnak és 25. évemet taposom.
Rendőrnek tanultam, viszont nem vált be számomra az a szakma így a suli elvégzése után átpártoltam a vendéglátás rejtelmeibe.
Dolgoztam számos otthoni vendéglátó egységbe, de legjobban az Olasz vidék fogott meg! Velence és környéke pontosabban, itt 6 hónapot és egy picit tudtam magam mögött. Jelenleg is dolgozom vendéglátásban és egy telefonos boltot vezetek illetve egyéb kisebb üzletet, ezek mellett még ha van úgy szabadidőm akkor paintballoztatni szoktam.
Játékokat vezettem le van, hogy hivatalos versenyeket is szoktam.
Hobbijaim közé sorolnám természetesen a paintballozást, focizást, rugby, k1-et. Ezen sportokat csak űzni szerettem, valamiért a nézése ezeknek egyáltalán nem fogott meg, inkább kipróbálom még ha teljesen idegen dolog is az.
Térjünk még ki egy kicsit a személyiségemre és aztán folytatom az RP múltammal.
Jó magamat higgadt, ambiciózus személyiségnek, jó kedélyű, humoros egyének tartom.
Persze a jóval jár rossz is ezek pedig nem mások lennének, mint: szétszórtság,halogatás és ha valaki nem tudja elismerni a hibáját, majd próbálja eltussolni vagy másra kenni akkor azt nem tudom tolerálni.

Térjünk is ki az RP múltamra illetve utamra!
2008 végén kezdtem a megismerkedést az RP világával. Lényegében egy szerveren játszottam csak, ahol 2008 végétől 2018 végéig voltam admin majd superadmin.
Számos frakciót megjártam és számos jó baráttal ismerkedhetem meg van akivel mai napig tartom a kapcsolatot és IRL találkozókat bonyolítunk le.

Röviden ennyit szerettem volna magamról.


XA38nTU.png

Az aktivitásom változó, próbálom a legtöbbet kihozni magamból és ezt most növelni is tudom, mivel az egyik munkahelyemről felmondtam így ezt az időt ami felszabadult pluszban a szervere szeretném fordítani,ha be kellene lőni egy átlagra akkor az napi 3-4 óra volna.

0G7EBbn.png

Ebben a részben a motivációm szeretném leírni, illetve az hogy miért is engem válasszatok. Minden szabad energiámat arra fordítanám, hogy olyan tagja lehessek a csapatnak aki méltó erre a posztra. Kezdők vagy bármilyen játékosokat nem csoportosítanám semmilyen téren mindenkinek azt a fajta segítséget adnám meg amit érdemel, hogy jobbnál jobb játékélménye legyen a szerveren. Ezért is választanám magamat alkalmasnak erre a posztra, mert minőségi munkát szeretnék kiadni a kezeimből, megbízható vagyok és ezt be is szeretném mutatni.

Ezt mutatja, az is hogy majdnem a szerver kezdete óta Discordon moderátori szerepet töltök be és a szerveren a megalakulása óta vezetem a Sunrise Garage (Volt A-line) szerelő frakciót, ahol elsődlegesen kezdőket szoktam felvenni és tanítani kisebb-nagyobb sikerrel.
Az is mellettem szólhat még, hogy van tapasztalatom az adminsegéd és adminkodás körében.


cOQVNiH.png

Szerintem egy adminsegéd feladata a szabályzat teljes ismerete, és annak bemutatása vagy elmagyarázása. A teljes játékos bázishoz egyenlően álljon hozzá és megfelelő segítséget tudjon nyújtani ennek a bázisnak. Ehhez a megfelelő türelem, határozottság kell és megfelelő érett gondolkozás. Ehhez persze még az se elengedhetetlen, hogy saját magam is tanítható legyek és befogadjam az újdonságokat!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[szuperadmin]Szia Marc!

A lapod egész jóra sikeredett, terjedelmét tekintve kicsit rövid, viszont tartalmilag rendben van. Nem mondom, hogy nem okoztál egy kisebb fejtörést, de ettől függetlenül várlak a következő körre.

Gratulálok, a lapod elfogadásra került! Kérlek tanulmányozd át a szabályzatot, illetve Discordon keress fel a meghallgatásod időpontját érintően!
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó