[ASjelentkezés] Debi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Flossie

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51

Debi jelentkezése adminsegédnek

Sziasztok! Debóra vagyok, de jobban szeretem, ha csak Debinek hívnak. 22 éves vagyok, és Budapesten lakom. Egyetem előtt, a középiskolás és általános sulis éveimnek a nagyrészét a tanulás mellett a sport tette ki. Tagja voltam a fehérvári szinkronkorcsolya csapatnak, azonban mikor felköltöztem Pestre, ezzel felhagytam, hiszen akkoriban nem volt időm. Már három éve az Óbudai Egyetem, Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Kar hallgatója vagyok, ahol biztonságtechnikai mérnöknek tanulok. Mostanra, hogy az utolsó félévemben járok már elég lazán tudom venni az akadályokat, és rengeteg szabadidőm lett. Egyetem mellett dolgozom, projektmenedzser gyakornokként. Jelenleg minden nap home office-ban dolgozom, szóval gyakorlatilag munkaidőmben is többet bámulom a saját gépemet, mint amennyi időt a céges laptop előtt töltök.
Mióta fent lakom Budapesten, azóta játszanak nagy szerepet az életemben a számítógépes játékok. Tudom, nem a legjobb módon teszem, de az időmet ezekkel töltöm ki nagyrészt, a sport helyett.


Megismerkedésem a szerverrel

2020. májusában, egészen pontosan 19-én regisztráltam a oneRP-re. A legnagyobb videómegosztó oldalon ismerkedtem meg a szerverrel. Nem fordultam meg ezelőtt sehol, gyakorlatilag nulla tapasztalattal érkeztem ide. Nagyon megtetszett ez a műfaj és egészen hamar vált a mindennapjaim részévé ez a játék. Szerencsére egy olyan frakcióban kezdtem a szerveren, ahol nagyon segítőkész emberekre találtam, és bátran kérdezhettem tőlük bármivel kapcsolatban, így a lelkesedésem sosem hagyott alább.


Tapasztalatok és aktivitás

72 000 játszott percet tudhatok magam mögött, így mostanra egészen nyugodtan ki merem jelenteni, hogy magával a szerepjátékkal, és a szerverrel kapcsolatban is elég sok tapasztalattal, információval rendelkezem. Tisztában vagyok valamennyi alapmunkával, és különböző rendszerek működésével, így saját tapasztalataimat is meg tudom osztani játékostársaaimmal.
Általában a napi aktivitásom 5 órára tehető. Szinte túlzás nélkül állíthatom, hogy nincs olyan nap, amikor ne lépnék fel a szerverre. Tekintettel a jelenlegi helyzetre, úgy gondolom, hogy az átlagosnál is többet tudok itt tevékenykedni. Ezzel úgy érzem, hogy tudnám segíteni az oneRP adminisztrátorainak munkáját, az új- és meglévő játékosok segítésével.

Fontosnak tartom megemlíteni, hogy adminisztrátori tapasztalatom nincs, azonban ideiglenes adminsegédként többször volt már szerencsém a szerveren segíteni a csapat munkáját.


Motiváció

Mielőtt regisztráltam a szerverre, elég sok voice RP streamet néztem, és azok a text RP-vel összehasonlíthatatlanok. Ég és föld ez a kettő stílus. A motivációm az, hogy azt a színvonalat, amit jelenleg a oneRP képvisel fenntartsuk, sőt tovább emeljük, ezzel népszerűsítve mind a text RP-t, mind magát a szervert is.
Ahogy telt az idő, egyre jobban részese szerettem volna lenni a szervernek. Ahogy ezt sikeresen abszolváltam, rájöttem, hogy már nem csak, mint játékos, de mint a háttérben munkálkodó, a közösséget építő emberként is a oneRP életéhez szeretnék tartozni.


Miben nyújtanék többet bárkinél is?

Nem gondolom, hogy bárkinél is többet tudnék nyújtani, hiszen a csapat tagjai egytől egyig ugyanazzal a céllal jelentkeztek, mint amivel most én. A motivációja a csapatnak egy és ugyanaz: segíteni a játékosokat és ezzel előre lendíteni a szerver színvonalát is.
Mindig is szerettem segíteni az embereknek, sosem kezeltem senkit úgy, hogy ha valami nekem egyértelmű, akkor nekik miért nem. Elcsépelt, de igaz: nincs hülye kérdés, csak olyan, amit még nem tettek fel. Többször is volt már szerencsém ideiglenes adminsegédként tevékenykedni a szerveren, és igazán jó érzéssel töltött el, mikor kaptam PM-ben egy kérdést, és tudtam a válaszommal segíteni az adott embernek. Lehet, hogy ez egy apró dolognak tűnik, de valójában ez egy adminsegéd feladata. Mindig próbálok érthetően és kedvesen magyarázni, hiszen a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy milyen egy tök új dologba belecsöppenni, úgy, hogy fogalma sincs róla az embernek, hogy mi hogyan működik. Nem titkolt célom, hogy azt a segítséget, amit annak idején a többiektől kaptam, továbbítani szeretném a játékosoknak, ezzel fenntartva az érdeklődésüket és a kíváncsiságukat a szerver iránt.


Egy jó adminsegéd titka

Egy adminsegéd első és legfontosabb feladata, hogy segítse az adminok munkáját. Amikor ezredszerre is megkérdeznek tőle a játékosok valamit, ugyanazzal a türelemmel és segítőkészséggel kell választ adnia, ahogy azt először tette. Tisztában kell lennie a szerverszabályzattal, hiszen a megfelelő tudás elengedhetetlen ahhoz, hogy segíteni tudjuk a szerver színvonalának fenntartását. Ezen felül önállónak és döntésképesnek is kell lennie, hiszen fel kell ismernie azokat a helyzeteket, amikhez nem szükséges adminisztrátori beavatkozás.


Pozitív és negatív tulajdonságaim

Erősségeim:

  • lelkiismeretes,
  • segítőkész,
  • terhelhető vagyok,
  • nagy az igazságérzetem, így tudok függetlenül dönteni vitás szituációkban

Gyengeségeim:

  • picit több időt vesz igénybe egy teljesen új csapatba való beilleszkedés,
  • néha hisztis vagyok,
  • vannak dolgok, amikben elég makacs tudok lenni,
  • ha ideges vagyok, viszonylag sokat káromkodok.

Köszönöm, hogy elolvastad a jelentkezésemet, pacsii!
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Színesen fogalmaztál és örömöt okozott számomra lapod olvasása, egyszerűen jó érzés volt olvasni a történeted. Kijavítottad azt a részt, amire kértelek, ebből látom, hogy igencsak foglalkoztál vele. Én abszolút támogatlak téged. Az első benyomást már nálam megtetted, és evvel szeretném megadni a lehetőséget, hogy sikert mutass elsősorban a vezetőség később pedig majd a játékosok felé.
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
100%-an támogatom, egy jó ideje ismerem a kisasszonyt és az egyik legsegítőkészebb ember akit ismerek. Eddig akárhányszor egy RP szituáció DC-re vagy TS-re irányult, mert probléma volt, kitűnően kezelte a szituációt. Határozott és ismeri a szabályokat. Hajrá Debi!
 

Robiiivagyok

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Színes személyiség, kinek hangja beragyogja a napod 😂
Viccet félretéve néhány rövid mondat során, számomra az jött le, hogy egy megértő lény vagy, ez pedig mindenképp egy leendő admin tulajdonsága kell legyen.

Nyílván tőlem is maximális támogatást kapsz 😋 Különben ki szólhatna, hogy 210-el megyek 110 helyett? 😂
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Nagyon szépen megírtad a lapot,már ebből sugárzik mennyire kedves vagy. Volt hozzád egyszer szerencsém :D Hasonló emberekre volna szükség akik segítenek az elakadt, tanácstalan embereken. Támogatom
 

Kopter

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Sokat "dolgozunk" együtt, nem tudnék semmilyen negatívumot mondani a munkádra és a hozzáállásodra! Én is támogatlak és sok sikert!
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Nem tudom mik a céljaid az adminsegéd jelentkezéssel. Rengeteget kérleltünk, hogy add be a pályázatod. Valójában nem is tudnék racionális magyarázatot mondani, hogy miért tettük ezt. Szerintem amiatt, mert nagyon megnyerő kisugárzásod van, már amennyire ez így a virtuális létben átjön. Kedves, megnyugtató és bizalomgerjesztő hangod van. Amikor kérdeztem tőled az SO-val kapcsolatban, mindig készséggel válaszoltál és segítettél. Úgy gondolom adminsegédként is így tennél és felettébb tudnád segíteni a oneRP Crew munkáját.

Viszont lobbanékony vagy és könnyen ki lehet hozni téged a sodrodból, ami lehetséges, hogy a továbblépést tekintve nem lenne pozitív hatással a munkádra. DE! Az ember változik napról napra és percről percre. Minden egyes tulajdonság amit leírtál, úgy gondolom igaz rád. Annyi kivetnivalóm lenne a pályázatodban, hogy a negatív tulajdonságaidat (te is, mint sokan mások) lekicsinyíted gyengítő jelzőkkel: "picit; néha;". Emberből vagyunk és mindannyiunknak van negatív tulajdonsága, melyeket nem szégyen beismerni. Sőt!

Összességében azt tudom mondani, hogy szeretnék veled dolgozni a jövőben, hiszen tanulékony vagy. Az új dolgokra igaz félénken, de nyitsz! Ez jó!

Várlak.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Debi!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: Holnapi nap folyamán. (28/11/20)

Amennyiben nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár
#2277)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó