[ASJelentkezés]DarkWolf.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

dxrk

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
  • DarkWolf AdminSegéd jelentkezése:

    [*]Rólam: Kovács Benedek-Zsolt vagyok, erdélyben élek, és nagyon szeretek RP-zni, van elég sok becenevem, de ezek közül kiemelném egyet ami a DarkWolf. Sokat barátkozok, eléggé lekötnek a könyvek és a művelődés. Egyszer egyszer YouTubera videókat is készítek és vágok, ezenkívűl technikai problémákat oldok meg ismerőseimnek, barátaimnak.

    [*]Kor: Én jelenleg 14 éves vagyok, de remélem ez nem akadályoz ebben a jelentkezésben, szerintem nem mindig a kor határozza meg egy ember kilétét, és ha elnyernék egy lehetőséget ide megpróbálnám bebizonyítani mindazt amit leírtam.

    [*]Hobbiaim: Elég sok hobbim van, de ezek közül kiemelném a focit és a néptáncot, ezeket heti 2-3 próbán/edzésen csinálom és szeretem is csinálni ezeket.

    [*]Tapasztalat: Nagyjából 3-4 éves tapasztalatom van, amikor még 10 éves voltam a régi laptopomon csak a SAMP ment el, és ezért ott kezdtem el, de 11 éves koromban kaptam egy újabb számítógépet és azon különféle MTA szervereken RP-ztem, most amikor nemrégiben elindúltak ezek a GTA 5-n alapuló szerverek itt is elkezdtem RP-zni és ezt is megszerettem. Szerverek amiken játszodtam eddig: SeeMTA V3 és LV, AVRP és más nagyobb kaliberű magyar MTA szerverek és GTA 5 RP szervereken is: wls és Night Fall. Az MTA-n belűl a SeeMTA ba fektettem több mint 100ezer percet, és AVRP-n is olyan 30-40ezret. Eléggé sok frakciót kipróbáltam, mindeközben fejlődtem az RP-zés szempontjából és ezek után áttértem GTA V re mivel megtetszett a Voice RP kompoziciója is, persze mindkettő modszerét szeretem. És láttam régebben a posztjaitokat Facebookon, és tudtam, hogy emellett a szerver mellett a többi elbújhat. Precíz minden kis apróságról a legnagyobb dolgokig majdnem minden, és gondolom, ha eddig ezt csináltátok folytatni is fogjátok feltüzelve és ennyire kreatív módon.

    [*]Aktivítás: Az én aktivitásom a sulitól függ, lesz olyan nap amikor csak 2-3 órát leszek fent, de lesz olyan is amikor 4-5öt (Hétközben), 6-8 (Hétvégén), de nem szeretnék azért függővé válni, de a dolgomat és ami tőlem telhető azt telyesítem.

    [*]Motiváció: Sok ember belegondolhat abba, hogy miért válasszák pont őt, én is pont ezen agyaltam mielőtt nekiláttam a jelentkezés kitőltéséhez. Én személy szerint arra jutottam, hogy nincs nagyon mitől elréműljek, mivel úgy érzem, hogy megfelelek az alpontoknak és rendelkezem egy olyansfajta ambicióval amivel itt helyet foglalhatok úgy az Adminteam-ban, mint a játékos közösségben. Sok szerveren voltam már AS esetleg megesett az is, hogy Adminisztrátor és soha nem hagytam végszó nélkül semmit amire megkértek. Szóval azt akartam kifejtani, hogy ezt a jelentkezést azért írtam, mert ez a szerver egy új lehetőség lenne számomra kibontakozni.

    [*]Gyengeségek/erősségek: Erősségeim például: türelmes vagyok, nagy a tűrőképességem, higgadt természetű vagyok, együtt érzek másokkal, és jól tudok dönteni sok esetben. Gyengeségeim például azok, ha a családomról, kifelyezetten az édesanyámról káromkodik/csúnyát mond valaki akkor nem állom ki a visszaszólást, ezen kívűl pedig az, ha valaki a munkámat ok nélkül kineveti, kibeszéli és azt állítja, hogy ő jobban csinálná de nem bizonyít, sőt nem is tesz ezért semmit csak nagy a szája és próbál engem átverni.

    [*]Miben tudok többet nyújtani?: Ez egy olyan kérdés amit mindenki máshogy ítél meg, nem mindenkinek ugyan azt jelenti. Én türelmet, megértést, segítőkézséget és több más fontos és kihagyhatatlan tulajdonságot nyujtok, de nem mondom azt, hogy más senki nem tud nálam többet nyujtani.

    [*]Ezek a tulajdonságok fontosak egy Adminsegédnek: Az adminsegéd legfontosabb tulajdonságai például a sokoldaluság, az együtt érzés, a biráló képesség, a becsület és az, hogy egy emberrel normális hangnemben és érthetően tudjon beszélni és egy nyugodt teret tudjon nyújtani a segítségre szoruló játékosnak ezen kívűl pedig figyelmes kell legyen a szerveren történő dolgokra és bármi másra amely az ő kötelessége. Nem kifelejtendő a szép, kuturált beszéd és kifelyezésmód amelyel egy beszélgetést fel tud dobni és a problémába ütközött is nyiltabban tudja elmondani a panaszát, esetleg problémáját. És ha magyarázatról van szó akkor egy kezdőnek is egyszerű szavakkal el tudjon mondani valamit!
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward


Szia! Nem olvastam el a lapodat, mivel lehetettlen elolvasni ilyen betűméretekkel..addig is tartózkodom.
Ui.: Nem kell nagyobbra állítani a betűméretet csak azért hogy többnek tűnjön a jelentkezésed tartalma, hisz ha ezt lekicsinyíted vissza akkor ez édes kevés lesz szerintem.

 

dxrk

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Köszi a választ, de amikor szerkeztettem az alap 18-as betűmérettel készítettem és ide is úgy másoltam be, de megpróbálom megoldani.

Ui:Nem volt számdékomban, hogy ekkora legyen, sőt nem is hogy többnek tűnjönk, de megoldom 😁
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward

Szia látom javítottad a szöveget, az életkorodat leszámítva mindent tökéletesnek találtam, szerintem egy próbát megér.. Támogatom +!
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Először is a lap kicsit összeszedetlen, leírod hogy AVRP-n 30-40ezer percet szereztél de nem tudjuk meg pontosan hogy ezalatt a 30-40ezer perc alatt mi is történt veled, voltál-e frakcióban, milyen személyt RP-ztél stb. Ami még nagyon szemet szúrt hogy nagyon komolyan vetted a [NYITVA] Adminsegéd jelentkezések topicban a jelentkezési támpontokat és más pont nincs a lapodban, más dolog amire kitérnél a támpontokon kivül nem szerepel. Nem beszélve az elég súlyos helyesírási hibákról amik a lapodban vannak. Így ezek alapján a lapod nem nyerte el a tetszésem.

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó