[ASjelentkezés] Cserkó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Y7zLOvg.png

CSERKÓ JELENTKEZÉSE ADMINSEGÉDNEK


RÓLAM

Sziasztok! Dávid vagyok, a legtöbben Dávidnak vagy Cserkónak szoktak szólítani. Hajdú-Bihar megyében élek, Debrecenben születésem óta. Jelenleg 16 esztendős vagyok, és informatikát tanulok közép szinten. Több informatikai versenyen vettem részt, ahol az esetek többségében a dobogón büszkélkedhettem. Szabadidőm nagy részében a szerveren tevékenykedek vagy weboldalakat kódolok. A jövőm még ködös, mert az informatika mellett rendkívűl érdekel az orvostudomány is. Ezek mellett nagy állatbarát vagyok, sőt egy cicával is tudok büszkélkedni. Manapság, ha valaki informatikát tanul, nem szeret sportolni, persze vannak kivételek. Ezekbe a kivételekbe tartozom én is, mivel nagyon szeretek kerékpározni, és ha az időm, illetve az időjárás engedi, akkor élek is ezzel a lehetőséggel. Az idegen nyelvek terén angolt tanulok, és készülök a B2-es szintű nyelvvizsgára. Korábban volt lehetőségem németet is tanulni, de nem nyerte el a tetszésem sajnos, így maradtam ideiglenesen az angol nyelv mellett.



TAPASZTALATAIM RP TÉREN

Megközelítőleg 4 éve ismertem meg a Role-Play műfajt, egy barátom által. Ekkor sajnálatos módon nem nyerte el a tetszésem. Hónapokig győzködött, hogy ismerkedjek vele, mert szeretni fogom. Ez csak az utóbbi két-három évben igazolódott be, amikor Multi Theft Auto szervereken kezdtem el játszani, mint egyszerű játékos. Ezeken a szervereken sajátítottam el a Role-Play alapjait. Sajnálatos módon nem mindig jártam utána minden szabálypontnak részletesen, ami miatt természetesen szankcióban részesültem. Ezekből okulva, mindig részletesen tanulmányoztam és tanulmányozom a szerverszabályzatokat, ha új szerverre látogatok. Ezután az említett ismerőstől hallottam elsőnek a Grand Theft Auto 5 alapú OneRP szerverről. Ez történt 2020. június elején, amióta csak ezen a Role-Play szerveren játszok. A szerveren megközelítőleg 65.000 játszott perccel rendelkezem. Ezen idő alatt kettő darab frakcióban játszottam. A szerverre való látogatáskor a PBMO frakcióba csatlakoztam, ahol testőri beosztásban tevékenykedtem. Később csatlakoztam a BCFMD frakcióhoz, ahol jelenleg vezetői pozíciót töltök be, immár hónapok óta. A BCFMD-nek vezetem megközelítőleg az 1/2-3/4 részét. A frakció egy részének a vezetése alatt rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem a vezetés terén is. Amit fontos kiemelnem, hogy nagyon kevés adminsegéd tapasztalatom van, mivel korábban nem volt lehetőségem ilyen pozíció betöltésére. A szerveren gyakran segítek a játékosok többségének, amennyiben segítséget igényelnek, és több alkalommal voltam ideiglenes adminsegéd is.



AKTIVITÁS ÉS MOTIVÁCIÓ

Manapság az időm, mint a tenger. Szerencsére engedi az időm, hogy akár több órát is tartózkodjak a szerveren. Ez az aktivitási idő napi szinten körülbelül 4-5 órát jelent vagy akár többet. Újabban rengeteg kezdő játékost látok a szerveren, akik segítséget igényelnek és szeretnék is nekik segíteni, miképpen nekem is segítettek, amikor kezdő játékos voltam. Így átadhatom a tudásom az  „új nemzedéknek”, akik ezt hasznosítani tudják a játékmenetük során.




RÖVID VÁLASZOK APRÓ KÉRDÉSEKRE

Voltál már valaha kitiltva RP szerverről?
Nem, még egyszer sem.

Mit jelent számodra az adminsegéd, mint kifejezés?
Számomra ennek a kifejezésnek kettős jelentése van. Egy adminsegéd a nevével ellentétben, valójában a játékosoknak segít, de az adminok hátáról vesz le valamennyi terhet, ezzel is segítve az adminisztrátorok munkásságát.

Szerinted mi a feladata egy adminsegédnek?
Egy adminsegéd feladata közé tartozik a rend és a közösség fenntartása, valamint a konfliktusok kezelése. Továbbá az adminsegédeknek kötelességük segíteni a játékosokat a munkájukkal. Kisebb adminügyek kezelése, válaszolni a privát üzenetekre (PM).

Szerinted milyen tulajdonságokkal rendelkezik egy jó adminsegéd?
Azért, hogy valaki jó adminsegéd lehessen, fontos, hogy tudjon csapatban dolgozni és pártatlan döntéseket hozni adott szituáción belül.

Mi a véleményed a csapatmunkáról?
Személy szerint nagyon szeretek csapatban dolgozni, mivel így több nézőpont szerint figyelhetek meg bizonyos dolgokat. Ha csapatban dolgozunk, egy igazságos döntés hozható, ha többen látták és kezelték az adott ügyet.

Miért vagyok jó választás?
Amióta a szerven játszok rengeteg adminügyet figyeltem meg, és sok adminisztrátorral beszéltem. A megfigyelések alapján sikerült tapasztalatot gyűjtenem ezen a téren is. Amikor IDG AS voltam az érkezett PM-ekre a legjobb tudásom szerint válaszoltam minden esetben. Objektív módon kezelem az embereket, nem teszek különbséget emberek között, mert tegyük fel egyikük a barátom.



TULAJDONSÁGAIM

Pozitív tulajdonságaim
  • Megértő vagyok másokkal.
  • Türelmes vagyok, a higgadtság jellemez.
  • Maximalista vagyok, próbálom mindig a legjobbat nyújtani.
  • Kiemelkedő a segítőkészségem.
  • Megfontolt vagyok, racionálisan gondolkodom.
Negatív tulajdonságaim
[float=right max=45%]
  • Bármennyire is higgadt típusnak tartom magam, néha nekem is kicsúszik pár cifrább szó.
  • Esetenként túl jószívű tudok lenni másokhoz.
  • Nehezen nyilvánulok meg új közösségben.
  • Túlságosan szókimondó vagyok, persze moderált kereteken belül.
  • Számomra fontos a mások iránti tisztelet, zavar ha ez hiányzik egy közösségből.
[/float]
‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎



VÉGSZÓ

Köszönöm szépen, hogy elolvastátok a jelentkezési lapomat. Elnézést kérek, ha a vártnál rövidebbre sikerült. Bízom benne, hogy hamarosan én is tagja lehetek a OneRP adminsegéd csapatának.

 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Hónapokig RP-ztem az Úrral, egy aktív, odaadó, szorgalmas embernek sikerült megismernem, aki a rá bízott feladatokat teljes vállszélességgel látja el.
( Nem véletlenül Al-leader. )
A lap véleményem szerint rendben van, az írójával sincs gond, tehát én támogatom. Sok sikert!
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Hello.
Nem tudom mennyire befolyásolja a csapat döntését a véleményem, ellenben kifejteném, akárcsak az előttem hozzászóló.
A pozitív tulajdonságaid nagyrészét hamar megmutattad (úgy, hogy bár nem is beszéltünk sokat), kérdezgettem tőled ezt-azt. Nagyon tetszett, hogy érthetően, korrekten és összeszedett mondatokat alkotsz, elég volt egyszer csupán kérdeznem és hamar megfelelő, olyan választ kaptam, amiből egyszerűen tovább tudtam haladni. Kiválóan át tudod adni tudásodat, ami megmutatkozik abban is, hogy türelmes vagy az újakhoz, érdeklődni kívánkozókhoz és az esetleges problémákhoz, aminek gyümölcsét természetesen az adminisztrátori munkásságod során gyakran igénybe fogod majd venni.
Kívánok sok sikert.  8)
 

dusi500

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Én vagyok az az ember aki kedves Cserkónkat az RP világába hozta, és szégyen nem szégyen tudása hamar tulszárnyalta az enyémen. Remek személyiség, ezt lassan 10 éves ismerettségünk alatt tudhattam meg. Sokág figyeltem őt, és a munkásságát mint a BCFMD MD oldali vezetője, és azt kell mondjam a kezdőkkel nagyon kezesen bánik, illetve sosem a negatív dolgok miatt hozza őket zavarba, hanem a pozitív visszajelzéseivel támogatja és segíti az útjukat. Nagyon jóvezető, ha a frakcióban végzett munkáját tekintjük, és nagyon gyorsan is tanul, ha azt nézzük hogy a mostnai frakciója az első amiben Leader ként van jelen. Én minden esetre annyit tudok csak mondani, hogy támogatom,és hogy sok sok sikert neki a továbbiakban! :D
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Idézet tőle: pepu.:
Hónapokig RP-ztem az Úrral, egy aktív, odaadó, szorgalmas embernek sikerült megismernem, aki a rá bízott feladatokat teljes vállszélességgel látja el.
( Nem véletlenül Al-leader. )
A lap véleményem szerint rendben van, az írójával sincs gond, tehát én támogatom. Sok sikert!
Idézet tőle: Kolbász:
Hello.
Nem tudom mennyire befolyásolja a csapat döntését a véleményem, ellenben kifejteném, akárcsak az előttem hozzászóló.
A pozitív tulajdonságaid nagyrészét hamar megmutattad (úgy, hogy bár nem is beszéltünk sokat), kérdezgettem tőled ezt-azt. Nagyon tetszett, hogy érthetően, korrekten és összeszedett mondatokat alkotsz, elég volt egyszer csupán kérdeznem és hamar megfelelő, olyan választ kaptam, amiből egyszerűen tovább tudtam haladni. Kiválóan át tudod adni tudásodat, ami megmutatkozik abban is, hogy türelmes vagy az újakhoz, érdeklődni kívánkozókhoz és az esetleges problémákhoz, aminek gyümölcsét természetesen az adminisztrátori munkásságod során gyakran igénybe fogod majd venni.
Kívánok sok sikert.  8)
Idézet tőle: dusi500:
Én vagyok az az ember aki kedves Cserkónkat az RP világába hozta, és szégyen nem szégyen tudása hamar tulszárnyalta az enyémen. Remek személyiség, ezt lassan 10 éves ismerettségünk alatt tudhattam meg. Sokág figyeltem őt, és a munkásságát mint a BCFMD MD oldali vezetője, és azt kell mondjam a kezdőkkel nagyon kezesen bánik, illetve sosem a negatív dolgok miatt hozza őket zavarba, hanem a pozitív visszajelzéseivel támogatja és segíti az útjukat. Nagyon jóvezető, ha a frakcióban végzett munkáját tekintjük, és nagyon gyorsan is tanul, ha azt nézzük hogy a mostnai frakciója az első amiben Leader ként van jelen. Én minden esetre annyit tudok csak mondani, hogy támogatom,és hogy sok sok sikert neki a továbbiakban! :D
Idézet tőle: Jacob:
Szép lap lett, ismerni nem ismerlek.. de ahogy látom a lapodat szerintem egy próbát megérne :D

Köszönöm szépen a biztató szavakat nektek.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Cserkó!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: DC-n külön egyeztetett időpont alapján.

(ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár#2277)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó