[ASjelentkezés] Chris Parker/Zsola

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tkdzsola

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
tkdzsola
Chris Parker / Zsola Adminsegéd jelentkezése
Először is szeretném megköszönni, hogy időt fordítasz a lapom elolvasásához. :)
Pár mondat rólam, hogy megismerjetek:
Pásztor Zsolt vagyok, becenevem: Zsola, 25. életévemet taposom. Jelenleg informatikusként dolgozok Zuglóban(BP, XIV. kerület) emellett Szoftverfejlesztői iskolát is csinálok amit nyáron fejezek be. Jelenleg Kistarcsa városában élek (Pest megye) szüleimmel és öcsémmel. Költözés előtt állok. 2015.06.18.-án minden előjel nélkül súlyos agyvérzésem lett aminek köszönhetően MINDENT újra kellett tanulnom (evés, ivás, öltözködés, stb..) Már gyerekként tudtam, hogy informatikával fogok foglalkozni, ha felnövök. A hobbim, és egyben a szakmám: Telefonra alkalmazások készítése. Már általános iskolába saját szervezek (Samp, wow) üzemeltetésével kezdtem el foglalatoskodni. Későbbiekben (középiskola 10. osztálya) osztálytársammal ismét belevágtunk egy wow, és egy Muonline szerver elkészítésébe. Pozitív  kisugárzású MINDIG vidám srác vagyok, aki mindenben a pozitív dolgokat keresi, még akkor is, ha nem látszik semmi pozitív dolog. Egész nap mosolygok. Nem tudok szomorú lenni. Mindig azt mondom, ha nem hiszed, tölts el velem egy napot és rájösz, hogy ki vagyok én valójában. :) Előszeretettel segítek más embereknek időt nem sajnálva.
Aktivitás és hogy ez mellé miben tudok többet nyújtani mint más:

Napi 3-4-5 óra amit csak Admin Dutyba tudok tölteni. Érett gondolkodásomat sokszor kamatoztatni tudom. MINDIG pártatlan vagyok. Az érme két oldalát szoktam alkalmazni MINDEN döntésem előtt. Remek kommunikációs készséggel rendelkezek. Ahogy a bemutatkozásnál is írtam nem 1 szervert raktam már össze teljesen a nulláról, így van fogalmam a feladatkörökről, és annak fontosságáról.
Tapasztalataim amelyeket eddig szereztem RolePlay pályafutásom alatt:
A RolePlay idestova 15 éve csöppent az életembe. Kezdetekben Samp szerverek, később Mta, majd a legvégén Gta V. Az összes frakcióba megfordultam mint leader. Mindig tartottam továbbképzéseket, szituációs gyakorlatokat. Ezalatt a 15 év alatt sikerült tökélyre fejlesztenem a tudásomat. Mindig figyelek még a legapróbb részletre is. Igyekszek tökéletesen lereagálni mindent. Nem szállok vitása a felettem álló rangú személy döntésével, még ha nem is értek vele egyet. Kész vagyok befogadni az új dolgokat, tehát bennem megvan a tanulási hajlam is. Sima playerként is szivesen segítek a játékosoknak. Nem egy embert tanítottam már meg erre az RP-re.
Kapcsolatom az Av-rp vel, és a OneRp-vel:
Először az Av-Rp szerveréhez csatlakoztam mint játékos Legend invitálására, majd ott Adminsegéd lettem, és szépen lassan meneteltem a ranglétrán. Aztán jött a tulaj váltás. Továbbra is maradtam az Av-Rp szerverén, ahol egészen szuperadmin pozícióig jutottam. 2018.10.20. óta erősítettem az ottani csapatot egészen napjainkig. Megelégeltem a jelenlegi vezető stílusát és nemtörődömségét, ezért pályázom meg ezt a posztot. A OneRp-n már a nyitás óta jelen vagyok, és a döntésem végleges, hogy maradok itt, és teljes erőmmel erre a szerverre koncentrálok. Rengetek ötletem van a jövőre nézve amivel szeretnék segíteni a csapatnak.
Ami motivál engem:
Mindig továbbképzésekkel bővítem a jelenlegi tudásomat. Szeretnék egy szebb, és jobb világban élni. Ha már 1 embernek sikerült szebbé tennem a napját, akkor már megérte felkelnem. :) Tisztába vagyok vele, hogy egyedül ez lehetetlen küldetés, de hátha az én jótetteimmel egyre többen tesznek jót ebben a világban. Szeretnék én is több tudást begyűjteni, hogy értékesebb ember legyek.
Ami fontos egy adminsegédnél:
A türelem, terhelhetőség, folyamatos tanulás, illetve a kötelesség tudat hogy segítsen másoknak, a szerverközösség épytése, valamint nyitott legyen az újra.

Negatív tulajdonságaim:
-Lobbanékonyság.
-Szókimondó.

Pozitív tulajdonságaim:
- Pozitivitás.
- Tanulékonyság.
- Remek kommunikációs készség.
- Türelmes vagyok.
- Terhelhető vagyok.
- Rengeteg tapasztalatom van ami a RolePlayhez kapcsolódik.
- Kötelességemnek tartom végre hajtani a rám kiszabott feladatot
- Érett gondolkodásom van.
- Szeretek segíteni az embereknek.
- Felelősséget vállalok a tetteimért.


Köszönöm, hogy időt fordítottál a lapom elolvasására. Remélem elnyeri tetszését a vezetőségnek, és ELFOGADÁSRA kerül, valamint  jelenlétemmel erősíthetem a csapatot. :)


 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Chris Parker!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés:
Napi 3-4-5 óra amit csak Admin Dutyba tudok tölteni.
Nem adminnak jelentkeztél.
Jelen pillanatban 5.900 perced van a szerveren. Szerintem még tölts el jó párat, mert ez alatt az idő alatt szinte biztos vagyok benne, hogy nem sikerült mindent kiismerned.

Szívélyes üdvözlettel,
krekor​
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó