[ASjelentkezés] Chanokh

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Chanokh007

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Magamról:
Fehér Dániel vagyok, barátok Daninak hívnak, viszont a virtuális világban Chanokh (ejtsd Csenok) a megszólításom. Ebből már több változatot hallottam, a legjobb a Csónak volt. 23 éves csávó vagyok, akinek lassan a valóság lesz a második élete. Baranya megyében élek, ezen belül Pécsett. Pécsen (így is helyes), az egyetem előtt elvégeztem egy érettségire épülő képzést és Magasépítő technikus lettem. Ezt követően elkezdtem az egyetemi éveimet idén szeptemberben a PTE MIK-en villanymérnöki szakon. Ahogy az emberek nagy részének, nekem is simán pörgött az első félév, a gond csak az volt, hogy az első hetekben rájöttem arra, hogy mégse nekem való ez a sok fizika. Egy félév lenyomása után a kételyeim nem halványodtak, de legalább fokozódtak. Ezt a magabiztosságot felhasználva szakot váltottam, és elkezdtem építőmérnöki pályafutásom. Egy belső harc után, a félévemet passziváltam, de a mostani egészségügyi helyzetre való tekintettel kijelenthetem, a jövőbe láttam és megérte inkább RolePlayezni. Szeptembertől ismét neki indulok a csatának, remélhetőleg most már a megfelelő szakon.
Hobbi:
Fő hobbim sosem volt. Mondhatni mindent IS kipróbáltam egy kicsit. Játszottam focicsapatban, ahol egyszer egy olyan gólt fejeltem, hogy mai napig nem emlékszem a pontos részletekre. Kondiztam, aztán mikor lejárt a havi bérletem inkább nem újítottam újra. Airsoftoztam egy csapatban, ahonnan kiléptem egy rövid idő után, mert megbántották az akkori lelki világom. Voltam egyszer fallabdázni is, ahol felbuzdulva vettem ütőket és pár labdát, hogy ez végre megfogott és csinálni akarom. Azóta bontatlanul hevernek az ágyam alatt. Motorozni szoktam, van egy fasza kis robogóm, ami keményen viszi az 50 km/h.t és nem ijed meg, egy kisebb domboldaltól sem. Én szoktam szerelni, így van, hogy egyszer-kétszer nem indul, de az egyéb ráolvasások és az édes anyukája emlegetése mellett általában életre szoktam kelteni. Szeretem a kocsikat, mint minden átlagos férfiú. Mostanság, egy nyugati sportnak vagyok a rabja, amit remélhetőleg bevezetnek mihamarabb az olimpiára. A sportág neve sörpong. Nem vagyok egy mesterlövész, de 4-5 kör után már úgy is mindegy. Általában több fős csapatokba verbuválódunk és így csapunk neki az éjszakának. Itt eltudnék sztorizni pár oldalt, de nem feltétlen érdekelné a hallgató/olvasóközönséget. Elérkeztünk az otthoni hobbimhoz, amit a mai napig szívesen űzök, mégpedig a játékok hajtása. PC-n kezdtem karrierem, majd át tértem Xbora és onnan ismét vissza PC.re. (Néha titokban azért még Xboxozok.)
Tapasztalataim az RP terén:
Sajnos itt mindenképp hiányosságaim vannak, hisz elolvastam pár elfogadott és pár elutasított Admin és Adminsegéd jelentkezést, ahol meglepődve olvastam azt, hogy ki hány éve tolja az ipart. Sajnos az én karrierem szerényebb. Én egy fél éve nyomom az RP.t, de azt keményen. Megtetszett ez a "műfaj" és mára sajnálom, hogy nem hallottam előbb erről az egészről. Sajnos az én baráti köröm inkább MMORPG téren mozgott, így a SeeMTA-ról csak elvétve hallottam és senki sem invitált próbajátékra. Szabályait úgy vélem, ami tanulható, azt tudom. Nyilván az évek nem hazudnának, viszont találkoztam már "6 éve RP-zek" sráccal, aki teljes homályban volt az egésszel. Lehet afkolt 6 évet. Eddig voice alapú RP szervereken voltam, így az elején biztos furcsa lesz a text alapú RP, viszont biztos vagyok benne, hogy kis idő alatt belejövök ebbe is.
Motiváció:
Legfőbb motivációm, hogy szeretnék egy jó csapat tagja lenni. Tudom, az egyik legnagyobb sablon szöveg, de úgy hallottam, hogy itt nem kisgyerekek vannak vezető pozícióban és komoly vezetői team jöhet/jött össze. Szeretném ezt a csapatot erősíteni és segíteni mindenben, amiben csak tehetem. Szeretnék helyt állni, mint egy igazságos, becsületes, komoly, de mégis mókás adminsegéd.
Miben nyújtanék többet, mint bárki más?
Szerintem egy kommunikatív, barátságos, néhol csöndes, de ha szükséges kemény srác vagyok. Át tudom érezni más ember gondját, baját és komoly sajnálatot tudok érezni irántuk, viszont általában jól ismerem az embereket, átlátok a szitán. Ha rájövök, hogy átakarnának ejteni, akkor felettébb haragtartó típus vagyok és nem hagyom magam elnyomni, pláne, ha biztos vagyok az igazamban. Ha hibázok, (mert ugye mindenki olykor hibázik) azt beismerem és alázattal elfogadom a kritikát. Feleslegesen nem beszélek. Tudok komoly lenni, de megy a móka is.
Gyengeségeim:
Az egyik legnagyobb gyengémnek mondanám, hogy kell egy-két nap mire új közösségbe szokom. Ez végett van, hogy azt hiszik csöndes srác vagyok, de ahogy ez a pár nap letelt, csak-csak rálátást kapnak arról, hogy mégsem teljesen igaz ez az állítás. Gyengeségeim közé sorolnám azt is, amit fentebb is írtam: a haragtartó személyiség. Sajnos, ha valaki elvágja magát nálam, akkor nagyon nehéz onnan vissza kerülnie a "beszélek most már vele" zónába. A bolondokat nehezen kezelem. Nem úgy értve, hogy félek tőlük vagy hasonló, inkább hamar felkapom a vizet.
Egy jó adminsegéd tulajdonságai:
- Rugalmasság
- Tökéletességre való törekedés
- Kommunikatív
- Barátságos
- Együttérző
- Kemény
- Higgadt
- Megértő
Köszönöm hogy elolvastátok!





[globmod]G to the G, helyezem az elfogadott jelentkezésekhez. #Szkep[/globmod]
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szia! Rossz helyre nyitottad, így helyezem. Tartalmilag szerintem a lényeg rólad benne van, támogatom.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Chanokh!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

Időpont egyeztetése érdekében keress fel privát üzenetben itt, vagy Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740) [/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó